Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 3 izbový / Na prenájom 3-izbový byt

Na prenájom 3-izbový byt

Zariadený

550,-
68 m2
 
Druh ponukyPrenájom, Byty, 3 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaKapitána Nálepku
Výmera68 m2
Počet izieb3
Poschodie2 / 8
Stav objekturekonštrukcia
Konštrukcia bytupanel
Murované jadroáno
Oknáplastové

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt pri TIP TOPE na Kuzmányho sídlisku v Košiciach. Byt je zrekonštruovaný, prenajíma sa zariadený (zatiaľ bez chladničky), cena je 550€/mesiac s energiami. Vhodný aj pre rodinu. Len dlhodobý prenájom (min. 1 rok). V prípade záujmu volajte 0903 904 901.


FOR RENT FURNISHED APARTMENT NEAR CITY CENTER

We offer for rent apartment near the city center in Košice, Slovakia. The apartment layout features 2 bedrooms, large living room with kitchen, bathroom and seperate toilet. The apartment is in location with excellent access to city center and all universities in Kosice (walking distance to UPJŠ, TUKE).

Price: 550€/monthly, bills included. In case of interest please call 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní pri predaji nášho bytu. Hlavne s maklérkou Ing. Michaelou Oczeákovou, za jej ústretovosť, rýchlosť a profesionálny prístup. Atomiu odporúčame aj iným klientom a hlavne p. Oczeákovú. Ďakujeme.

Ladislav a Edita B.

Touto cestou sa chceme poďakovať Vašej Realitnej kancelárii ATOMIA v zastúpení pani Ing. Katonovej za promptné sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Všetko bolo zabezpečované na vysokej profesionálnej úrovni s maximálnym komfortom pre obe zmluvné strany. Boli sme priebežne informovaní o...

Anka & Vojto S.