Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 4 izbový / 4. izb. byt v PS vhodný na rekonštrukciu

4. izb. byt v PS vhodný na rekonštrukciu

78,4 m2 loggia pivnica 1.p.

89 990,-
78 m2
78,4 m2 loggia pivnica 1.p.
Druh ponukyPredaj, Byty, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Západ
UlicaBernolákova
Výmera78 m2
Počet izieb4
Poschodie1 / 8
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete bývať vo vyhľadávanej lokalite Sídl. Terasa na Bernolákovej ulici?

 

Ste radi, ak máte všetko poblízku? Obchodné centrum, poštu, ihriská, školy, škôlky, MHD... Ak áno, tak si môžme spoločne pozrieť pekný 4. Iz. byt v pôvodnom stave. Byt má loggiu o výmere 3,45 m2. Susedia sú bezproblémoví. V okolí je dostatok zelene. Zo 4. izb. bytu si môžte vybúraním priečky urobiť 3. izb. byt. Byt je vhodný na rekonštrukciu podľa svojich predstáv. 

 

Výmera bytu je 78,4 m2. K bytu patrí plechová pivnica a loggia. 

 

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

 

Realitný maklér
Alena

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Maximálna spokojnosť s RK Atomia, hlavne s maklérkou Ing. MIchaelou Oczeákovou. Profesionálny prístup, ústretovosť vo všetkých smeroch. Odporúčam.

Katarína

Rád by som sa chcel poďakovať realitnej kancelárii Atomia, ktorá mi pomohla s kúpou bytu.Stretol som sa s ústretovým, serióznym a profesionálnym prístupom. Obzvlášť vyslovujem poďakovanie p. Ing. Alene Katonovej

Miloš