Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 4 izbový / Novostavba mezonetov

Novostavba mezonetov

Tichá lokalita

129 450,-
85,3 m2
 
Druh ponukyPredaj, Byty, 3 izbový, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaGaštanová
Výmera85,3 m2
Počet izieb3
Poschodie4 / 4
Stav objektunovostavba
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Výťaháno
Konštrukcia bytutehla
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ponúkame na predaj 3-izbové a 4-izbové mezonetové byty v časti Košice - Juh. Byty vzniknú nadstavbou na už exustujúcom bytovom dome. Byty sa ponúkaju ALL INCLUSIVE bez kuchynkej linky a kúpelňe. V cene sú bezpečnostné dvere, vnútorné dvere, kotol zo zásobníkom TUV, podlahové kúrenie, drevené schodisko so zábradlím. Ku každému bytu prislúcha balkón. Súčasťou stavby bude aj výťah. Veľmi nízke náklady na bývanie. Novostavba bytov bude skolaudovaná v mesiaci jún 2017.

V ponuke ďalších 12 bytov v rôznych veľkostiach. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

"Srdečné ďakujem" realitnej kancelárií ATOMIA a konkrétne pani Ing. Michaele Oczeákovej za veľmi milé a ústretové jednanie pri predaji bytu v Košiciach. Srdečná vďaka! Všetkým odporúčam využitie služieb realitnej kancelárie ATOMIA.

Ladislav

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri kúpe bytu. Urobili všetko možné preto, aby som si kúpila taký byt, aký som chcela. Rada by som vyzdvihla jej ľudský a profesionálny prístup. Odporúčam služby RK ATOMIA.

Ingrid V.