Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / Mezonet / Najlacnejšia novostavba mezonet v blízkosti centra 3. izb. Jesenná ul. Odporúčame!

Najlacnejšia novostavba mezonet v blízkosti centra 3. izb. Jesenná ul. Odporúčame!

Najlacnejšia novostavba mezonet v blízkosti centra 3. izb. Jesenná ul. Odporúčame!

135 000,-
83 m2
Iba u násTOP ponuka
Najlacnejšia novostavba mezonet  v blízkosti centra 3. izb. Jesenná ul. Odporúčame!
Druh ponukyPredaj, Byty, 3 izbový, Mezonet
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaStaré mesto
Výmera83 m2
Počet izieb3
Poschodie5 / 5
Stav objekturekonštrukcia, novostavba
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Konštrukcia bytutehla
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Túžite po príchode domov z práce relaxovať v tichej lokalite Starého mesta?
Chcete si užívať výhody bývania v dome  -  napr. samostatné kúrenie a samostatný ohrev teplej vody, mať mesačné platby správcovi na 4 osoby vo výške cca 58,- eur a pritom bývať v dvojpodlažnom  byte ?
Chcete bezproblémovo parkovať na rezidentskom vyhradenom priestore patriacom k danému obytnému domu s platbou 25,- eur/rok?

Ak áno, tak tento exkluzívne ponúkaný mezonetový byt (novostavba - NIE HOLOBYT) sa môže stať Vašim domovom. Vitajte doma!

Mezonetový  byt sa nachádza na 5.poschodí tehlového bytového domu s výťahom na ulici Jesenná. Byt sa nachádza na dvoch podlažiach - VI. a VII. nadzemnom podlaží - viď. pôdorys bytu. 
Úžitková plocha bytu je 83,35 m2 (80,17 m2 plocha bytu vrátane úložnej plochy na 2. podlaží bytu o veľkosti 5,72 + pivnica o výmere 3,18 m2).
 

1. PODLAŽIE BYTU TVORÍ

-  kuchyňa s kvalitne a precízne vyrobenou kuchynskou linkou na mieru so zabudovanými spotrebičmi zn.  Electrolux (plne indukčná varná doska, el. rúra so samočistiacimi stenami, umývačka riadu, digestor s vlastným komínom). Kuchynská linka má dostatok úložného a pracovného priestoru. Vstavané spotrebiče  - SÚ SÚČASŠ¤OU CENY NEHNUTEĽNOSTI. 
-  zádverie, v ktorom je vyrobený nábytok na mieru - JE SÚČASŠ¤OU CENY  NEHNUTEĽNOSTI
-  kúpeľňa  - v kúpeľni  sa nachádza vaňa, kúpeľňový nábytok, závesná toaleta s podomietkovým systémom Grohe, rebríkový radiátor, kotol na samostatné kúrenie a  ohrev teplej vody zn. HOVAL  a  kúpeľňový digestor, ktorý má samostatný komín
-  spálňa , prípadne využitie podľa potrieb majiteľa 
-  obývacia izba, v tejto izbe je stropná hrazda, šatník - umiestnený pod drevenými schodami, ktorými sa dostaneme na 2. podlažie bytu

2. PODLAŽIE BYTU TVORÍ

-  študentská izba s úložným priestorom  
-  otvorený priestor - galéria -  nad 1. nadzemným podlažím využiteľný na pracovňu, knižnicu, sušiareň a iné  podľa potrieb majiteľa  

V izbách sú strešné okná zn. Velux, intérierové rolety. V izbách, vrátane kuchyne sú kvalitné nemecké podlahy zn. Witex. Oblôžkové zárubne, interiérové dvere, vstavaný nábytok (šatník a úložný priestor v byte) sú vyrobené stolárom na mieru - SÚ SÚČASŠ¤OU CENY NEHNUTEĽNOSTI. Vchodové dvere do bytu sú bezpečnostné zn. Adlo. Na podlaží sa nachádza 8 bytov - v dvoch samostatných častiach po 4 byty. Vstupnými chodbovými dverami sa vchádza do priestrannej spoločnej odhlučnenej chodby, z ktorej sú vstupy do jednotlivých bytov. 

Byt nemá loggiu ani balkón. Čo však nie je problémom - funkciu vnútornej loggie plní terajším majiteľom galéria.  Výhľad z okien je však unikátny - vidíte aj vežu Dómu Sv. Alžbety. 

Susedia sú bezproblémoví. Obytný dom prešiel celkovou renováciou spoločných priestorov a rekonštrukciou obytného domu vrátane ležatých a zvislých rozvodov médií.  Obytný dom je zateplený, novostavba má novú strechu zn. Tondach. Byt nie je v lete prehrievaný - orientácia bytu je na východ.

Mesačné režijné náklady platené správcovskej spoločnosti  sú konečné náklady za byt na dlhé roky. Na 4 osoby v súčasnosti tieto náklady predstavujú sumu 58,70 eur správcovskej spoločnosti +  platba za plyn 29,- eur a platba za elektrinu je 34,- eur. Celkovo neuveriteľných 122,- eur/mesiac. 
Šikovného, profesionálneho domového dôverníka obytného domu, za ktorého hovoria skutky, si zaslúži každý obytný dom a každá rodina bývajúca v ňom. Aj Vy môžete patriť medzi spokojných obyvateľov tohto obytného domu. 

Na obidvoch podlažiach bytu je domový videovrátnik.  Rezidentské miesta a spoločné priestory sú snímané kamerovým systémom so záznamom. 

Výborné občianske vybavenie v okolí obytného domu Vás určite poteší - poliklinika, pošta, , kostoly, obchodné centrá, školy rôzneho typu - jasle, škôlky, vyhľadávaná ZŠ Park Angelinum vzdialená 3 min. pešou chôdzou od obytného domu, Technická Univerzita, UPJŠ, Geriatria, Radnica,  MHD do každej časti Košíc, rýchle spoje… 

Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov Parku Komenského, či dva špeciálne vyhradené priestory ako výbežiská pre psov prispievajú ku kultúrnejšiemu a zdravšiemu životnému prostrediu v okolí obytného domu a umožnia Vám bezpečne sa poprechádzať a pohrať sa s deťmi alebo svojimi domácimi miláčikmi. 

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.
Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Realitný maklér
Alena

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii Atomia, ktorej služby sme využili pri kúpe nášho bytu. Vysoko hodnotíme prácu maklérky realitnej kancelárie Atomia p. Ing. Katonovej, ktorá svojim profesionálnym prístupom zabezpečila nájdenie ako aj kúpu ideálneho...

Attila

Srdečné veľké DAKUJEM, patrí pani Ing. Alenke Katonovej. Ďakujem Vám pani A. Katonová za Váš čas, informovanosť o celom priebehu predaja bytu, bez ohľadu na čas, niekedy to bolo ( aj neskorých nočných hodinách.),profesionalitu, ústretovosť, široký rozsah služieb na vysokej...

Janka