Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Veľký RODINNÝ DOM na predaj - VAJKOVCE

Veľký RODINNÝ DOM na predaj - VAJKOVCE

9 izieb, veľký pozemok

176 800,-
436 m2
Iba u nás
9 izieb, veľký pozemok
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Vajkovce
UlicaVajkovce
Výmera436 m2
Počet izieb9
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón, loggia
Počet loggií/balkónov3 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM

VYHĽADÁVANÁ LOKALITA - 10 km od Košíc

Dom vhodný na BÝVANIE AJ PODNIKANIE

Na predaj veľký rodinný dom s úžitkovou plochou cez 430 m2 v obci VAJKOVCE pri Košiciach.

 

Štvorpodlažný rodinný dom bol postavený z TEHÁL v roku 1972.

Skladá sa zo suterénu (51 m2), prvého (142,65 m2), druhého (144,11 m2) a tretieho nadzemného podlažia (98,33 m2).

DISPOZÍCIA:

V suteréne sa nachádza kotolňa a 2 miestnosti využiteľné ako sklad.

Na 1. NP je vstupná hala so schodiskom, obývačka, spálňa, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s toaletou a vstup do zadnej časti dvora.

Na 2. NP sa nachádzajú 4 spálne, 2 loggie a zimná záhrada.

Na poslednom 3. NP nájdete 3 spálne a balkón. Je tu zrealizovaná aj predpríprava na sociálne zariadenie.

V dome sa nachádza aj širšia šachta, ktorá by v budúcnosti mohla slúžiť ako výťah.

MATERIÁL:

Dom stojí na betónových základoch s izoláciou, nosné konštrukcie sú TEHLOVÉpriečky sú tehlové aj kvádrové. Stropy jednotlivých podlaží sú železobetónové monolitické. Okná sú pôvodné drevené. Strecha je z pozinkovaného plechu. Vonkajšia fasáda je vyhotovená z brizolitovej omietky. Podlahy v izbách sú drevené palubové aj parketové, na chodbách prevažne dlažba a v kuchyni je PVC. Schodisko je obložené mramorovým obkladom.

VYKUROVANIE:

Vykurovanie domu je ústredné teplovodné - oceľové radiátory - bolo zabezpečené plynovým kotlom. Na ohrev TÚV slúžil el. bojler.

IS: elektrina 230/400 V, plyn, obecný vodovod, žumpa, kopaná studňa s hĺbkou 10 m. V obci sa nachádza kanalizácia - budúci majiteľ má možnosť napojenia.

POZEMOK:

Rodinný dom stojí na rovinatom oplotenom pozemku o celkovej výmere 2 951 m2. Šírka pozemku - 16,8 m až 19,7m. Pozemok sa v zadnej časti rozširuje.

Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova, ktorá bola pribudovaná k starej časti domu - dnes slúžiaca iba ako sklad. Hospodárska budova je murovaná tehlová na betónových základoch so škridlovou krytinou. Ďalej sa tam nachádza tehlová garáž a drevená stodola.

LOKALITA:

Obec Vajkovce je vzdialená od centra Košíc cca 11 km. Približne 500 m od obce je diaľnica. Rodinný dom sa nachádza sa v pôvodnej časti obce. Obec poskytuje svojim obyvateľom dobrú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tam potraviny, pohostinstvo, kostoly, kaderníctvo, kamenárstvo, dobrá dostupnosť autobusovej dopravy, materská škola, a i.

 

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ, Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrhy na vklad do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní bytu a vyplnenie Odovzdávacieho protokolu,  kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel. čísle 0905 664 466.

Realitný maklér
Michaela

Ing. Michaela Oczeáková

Špecializujem sa na predaj rodinných domov (novostavieb aj starších) a predaj bytov v Košiciach a okolí. Rada pomôžem a poradím s ocenením nehnuteľnosti, so spôsobom financovania a s nájdením VÁŠHO vysnívaného bývania.

+421 905 66 44 66
oczeakova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Prostredníctvom tejto realitnej kancelárie som uskutočnil predaj bytu na Národnej triede v Košiciach a chaty na Hnilci. Okrem iných služieb som využil aj službu úschovy kúpnej ceny v realitnej kancelárii Atomia. Služby uvedenej realitky môžem po dvojnásobnej dobrej skúsenosti len odporučiť....

rodina Š evcova

Nedôveroval som všeobecne realitným kanceláriám, keď sa mi ohlásila na ponuku predaja bytu pani Ing. Michaela Oczeaková a prezradila, že zastupuje realitku, uvažoval som o zložení telefónu. Na šťastie, som tak neurobil a bol som veľmi príjemne prekvapený serióznym a...

Richard Oplt