Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / 9-izbový rodinný dom vhodný na PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY - VAJKOVCE

9-izbový rodinný dom vhodný na PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY - VAJKOVCE

pozemok 2951 m2, 4-podlažný dom

195 700,-
436 m2
Iba u nás
pozemok 2951 m2, 4-podlažný dom
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Podnikateľské priestory, Hotely, Penzióny
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Vajkovce
UlicaVajkovce
Výmera436 m2
Počet izieb9
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón, loggia
Počet loggií/balkónov3 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký rodinný dom vhodný na PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY v obci VAJKOVCE pri Košiciach.

 

Tehlový štvorpodlažný rodinný dom bol postavený v rokoch 1970 - 1972. Užívať sa začal v roku 1972.

ZASTAVANÁ PLOCHA:

Suterén - 51,26 m2

1. NP - 142,65 m2

2. NP - 144,11 m2

3. NP - 98,33 m2

SPOLU: 436,35 m2

DISPOZÍCIA:

Suterén - Dom je z polovice podpivničený - 2x sklad, kotolňa

1. NP - vstupná hala so schodiskom, 2 izby, kuchyňa s komorou, kúpeľňa s toaletou, šachta

2. NP - 4x spálňa, zimná záhrada, 2x loggia

3. NP - 3x spálňa, predpríprava na sociálne zariadenie, balkón

 

MATERIÁL:

Dom stojí na betónových základoch s izoláciou, nosné konštrukcie sú TEHLOVÉpriečky sú tehlové aj kvádrové. Stropy jednotlivých podlaží sú železobetónové monolitické. Okná sú pôvodné drevené. Strecha je z pozinkovaného plechu. Vonkajšia fasáda je vyhotovená z brizolitovej omietky. Podlahy v izbách sú drevené palubové aj parketové, na chodbách prevažne dlažba a v kuchyni je PVC. Schodisko je obložené mramorovým obkladom.

VYKUROVANIE:

Vykurovanie domu je ústredné teplovodné - oceľové radiátory - bolo zabezpečené plynovým kotlom. Na ohrev TÚV slúžil el. bojler.

IS: elektrina 230/400 V, plyn, obecný vodovod, žumpa, kopaná studňa s hĺbkou 10 m. V obci sa nachádza kanalizácia - budúci majiteľ má možnosť napojenia.

POZEMOK:

Rodinný dom stojí na rovinatom oplotenom pozemku o celkovej výmere 2 951 m2.

Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova, ktorá bola pribudovaná k starej časti domu - dnes slúžiaca iba ako sklad. Hospodárska budova je murovaná tehlová na betónových základoch so škridlovou krytinou. Ďalej sa tam nachádza tehlová garáž a drevená stodola.

LOKALITA:

Obec Vajkovce je vzdialená od centra Košíc cca 11 km. Približne 500 m od obce je diaľnica. Rodinný dom sa nachádza sa v pôvodnej časti obce. Obec poskytuje svojim obyvateľom dobrú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tam potraviny, pohostinstvo, kostoly, kaderníctvo, kamenárstvo, dobrá dostupnosť autobusovej dopravy, materská škola, a i.

 

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ, Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrhy na vklad do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní bytu a vyplnenie Odovzdávacieho protokolu,  kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel. čísle 0905 664 466.

Realitný maklér
Michaela

Ing. Michaela Oczeáková

Špecializujem sa na predaj rodinných domov (novostavieb aj starších) a predaj bytov v Košiciach a okolí. Rada pomôžem a poradím s ocenením nehnuteľnosti, so spôsobom financovania a s nájdením VÁŠHO vysnívaného bývania.

+421 905 66 44 66
oczeakova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Prostredníctvom tejto realitnej kancelárie som uskutočnil predaj bytu na Národnej triede v Košiciach a chaty na Hnilci. Okrem iných služieb som využil aj službu úschovy kúpnej ceny v realitnej kancelárii Atomia. Služby uvedenej realitky môžem po dvojnásobnej dobrej skúsenosti len odporučiť....

rodina Ševcova

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter