Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Košice - Sever, Rampova, dvojgeneračné bývanie, odporúčame!!

Košice - Sever, Rampova, dvojgeneračné bývanie, odporúčame!!

175 000,-
370 m2

Znížená cena
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaRampova
Výmera370 m2
Počet izieb4
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete bývať v blízkosti centra mesta? 

Dvojpodlažný rodinný dom - dvojgeneračný s veľkým podkrovím a možnosťou dostavby podkrovia. Dom je zateplený.  Plastové okná. 2 x kúpeľňa, 2 x toaleta, 2 x kuchyňa. IS - elektrina, plyn, studňa, vodovod, kanalizácia. Dom je tehlový s kombináciou kvádra. Kúrenie je ústredné - plynové. Dom je vhodný aj na podnikanie. Dom je podpivničený a má:

- v suteréne 3 miestnosti

-  na prízemí - 2 x izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC

-  na 1. posch.  - 2 x izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC.

Pozdĺž celého domu sa nachádza loggia. Možnosť zobytnenia podkrovia. Orientácia domu - juh. dom je vhodný na viacgeneračné bývanie, príp. na podnikanie spojené s bývaním. Bezproblémoví susedia. Možná dohoda na cene. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 Pre  Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 
Realitný maklér
Alena

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Rada by som sa chcela poďakovať realitnej kancelárii Atomia, ktorá mi pomohla s predajom rodinného domu. Pre niekoho bežná pracovná náplň, pre iného veľká pomoc a opora. Potrebovala som predať rodinný dom, ktorého predaj bol komplikovaný. Po negatívnych skúsenostiach s...

Monika

Maximálna spokojnosť s RK Atomia, hlavne s maklérkou Ing. MIchaelou Oczeákovou. Profesionálny prístup, ústretovosť vo všetkých smeroch. Odporúčam.

Katarína