Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Dvoj a viacgeneračný rodinný dom vzdialený iba 16 km od Košíc! Odporúčame!

Dvoj a viacgeneračný rodinný dom vzdialený iba 16 km od Košíc! Odporúčame!

6 izb. + kuchyňa, dve podkrovné izby, špajz, 2 x balkón, terasa v stup z kuchyne, obývateľný suterén

175 000,-
1300 m2
Iba u nás
6 izb. + kuchyňa, dve podkrovné izby, špajz, 2 x balkón, terasa v stup z kuchyne, obývateľný suterén
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Bohdanovce
UlicaBohdanovce
Výmera1300 m2
Počet izieb6
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov2 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ste veľká rodina?

Túžite po spoločnom viacgeneračnom bývaní?

Chcete bývať v obci, ktorá je vzdialená len 10 minút cesty autom z mestkej časti KE- Sídlisko nad Jazerom?

Omrzel Vás už život v paneláku a chceli by ste si užívať život na dedine a relaxovať prácou v záhrade alebo sedením na terase domu s priateľmi?

Rozmýšľate nad developerským projektom a  chcete v jednobytovom veľkom rodinnom dome ponúknuť po úpravách dve bytové jednotky na predaj?

Realitný maklér Ing. Alena Katonová a Atomia real. kancelária Vám ponúka so súhlasom majiteľa nehnuteľnosť dvojgeneračný dvojpodlažný rodinný dom skolaudovaný v r. 1988 a rekonštruovaný v r. 2014. Dom má 6 izbieb + kuchyňu, možnosť 2 podkrovných izieb, kuchyňu v PP, 2 x balkón, terasu a 1 x výstup na pozemok.  

Rodinný dom sa nachádza len 16 km od Košíc, 10 minút cesty autom z a do Košíc. Do centra obce Bohdanovce je cca 500 m.  Rodinný dom je osadený na upravenom rovinatom pozemku o výmere 1300 m2  ako jedno bytový rodinný dom s možnosťou viacgeneračného bývania s vytvorením dvoch až troch bytov. Rodinný dom je čiastočne podpivničený - jedno podzemné podlažie a s dvoma nadzemnými podlažiami. Dom je samostatne stojaci v zástavbe rodinných domov. Nachádza sa v slepej, tichej uličke. Inžinierske siete - dom je napojený na vodovod, kanalizáciu, plyn a NN.  Na pozemku sa nachádza ďalší murovaný objekt - garáž s dielňou a terasa - výstup z 1.NP - kuchyne a z pozemku.  

Rekonštrukcia domu zahŕňa: nové rozvody ústredného kúrenia (realizované v zemi a v stene), nové rozvody vody, odpadu, el. rozvody, nové oblôžkové zárubne a dvere,  nové kvalitné značkové vstupné dvere, nová kuchynská linka, terasa, nové plávajúce  podlahy,  nová strecha (nový veniec, nová pomúrnica, nové debnenie, nová krytina Germania Krystal s 30 ročnou zárukou) - vytvorenie dvoch podkrovných priestorov s predprípravou na média - príprava na vstavbu ďalších izieb.

Dom má plastové okná s trojvrstvovým zasklením. 

Dispozícia domu:

1.  podzemné podlažie (PP) - zastavaná plocha 94 m2

- kuchyňa, technická časť izby  s priestorom na kotol, 2 x pivnica, technická miestnosť, kúpeľňa (práčovňa)  - vaňa, umývadlo, schody do 1. nadzemného podlažia

1. nadzemné podlažie (NP) - zastavaná plocha 170 m2

- predsieň, 1 x izba, 1 x spálňa s krbom, 1 x komora (možnosť využitia ako šatník), z tohto podlažia (zo spálne) je výstup na prednú časť pozemku

jednou časťou schodiska sa dostávame do medzipodlažia, kde sa nachádza:

  - kuchyňa s výstupom na veľkú terasu (viď. foto) - sen každej gazdinky, kúpeľňa spojená s toaletou a obývacia izba, z ktorej je výstup na balkón

2. nadzemné podlažie (NP) - zastavaná plocha 76 m2 

- 3 x izba,   1 x s výstupom na balkón a vstup do dvoch podkrovných miestností, z ktorých jednu je možné využiť na vstavbu druhej kúpeľne a toalety a ďalšiu využiť ako tretiu izbu 

Materiál domu:

 betónové základy, objekt s podzemným podlažím s vodorovnou izoláciou. Zvislé nosné konštrukcie sú z monolitického betónu, 1. NP a 2. NP je murované z tehál v hrúbke do 40 cm, deliace konštrukcie sú tehlové. Vodorovné nosné konštrukcie - betónové monolitické. Strecha je nová, krytina plechová  - Germania Krystal so životnosťou 30 rokov. Fasádna omietka je škrabaný brizolit a obklady fasád je z obkladového muriva z  prírodného kameňa. Vnútorné omietky sú  vápenné štukové, stierkové, plsťou hladené. Vnútorné obklady kúpeľne - keramika. 

Vybavenie domu:

1. PP - časť KOTOLŠ‡A - osadený plynový kotol Buderus a 120 l nádrž - zásobník na vodu, kuchynská linka

 1. NP

 - KUCHYŠ‡A  s výstupom na terasu -  je priestranná s dostatočným úložným a pracovným priestorom vďaka kuchynskej linke vyrobenej na mieru. Súčasťou kuchynskej linky sú kvalitné  vstavané spotrebiče - vstavaná el. rúra Elektrolux, umývačka riadku, plynová varná doska, digestor

- KÚPEĽŠ‡A - sprchový kút s novými rozvodmi vody, nová sprchová batéria a hlavica, vaňa, toaleta, predpríprava na rozvody do podkrovných izieb, kúpeľňový nábytok s umývadlom

Príslušenstvo k domu:

Murovaná garáž so skladom  - zastavaná plocha je 43 m2.  Garáž so skladom je postavená z pórobetónových tvárnic, strop je železobetónový. Krov pultový a krytina strechy je z pozinkovaného plechu. Vonkajšia úprava je vápenná hrubá omietka. Okná sú zdvojené s dvojvrstvovým zasklením.

Oplotenie:

Ploty okolo nehnuteľnosti sú: 19 m oplotenia z lomového kameňa, postavené v r. 1988 a výplň plota je drevená zvislá v ráme. Bočné plechové oplotenie  o dĺžke plotu 34 m pozdĺž pozemku bolo postavené v r. 2008. Bočné  oplotenie postavené v r. 1988 o celkovej dĺžke 19,5 m - oceľové stĺpiky a výplň plota zo strojového pletiva. 

Vybavenie obce

V obci je základná občianska vybavenosť strediskovej obce. Doprava v okolí domu : železnica a autobus. Občianska vybavenosť  - úrady, škôlka, základná škola, zdravotné stredisko - pediater, praktický lekár, zubár, lekáreň, sieť obchodov, reštaurácia, potraviny,  základné služby, kultúra, polícia.

Bezproblémoví susedia a v okolí sa nenachádzajú žiadne konfliktné skupiny obyvateľstva. 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

 

      

   

 

 

 

 

 

Realitný maklér
Alena

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Vasu realitku vysoko odporucame

Iveta Hupkova, Ingrid Combs

Realitnú kanceláriu Atomia, prostredníctvom ktorej sme realizovali kúpu bytu, odporúčam všetkým, ktorí zatiaľ len zvažujú cez ktorú RK by chceli predať alebo kúpiť svoju nehnuteľnosť. Realitných kancelárií je veľmi veľa ale úroveň v nich nie je žiaľ...

rodina Birnsteinová