Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Na predaj pozemok na výstavbu domu

Na predaj pozemok na výstavbu domu

Min. 2 rodinné domy

62,-
3260 m2
TOP ponuka
Min. 2 rodinné domy
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Pozemky, Pre bývanie
LokalitaKošický kraj, Košice II, Poľov
UlicaPoľovská
Výmera3260 m2
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod
Výmera pozemku3260 m2
Druh pozemkuna bývanie
Typ pozemkuRovinatý

NEPREHLIADNITE TÚTO PONUKU - MOŽNOSŤ VÝSTAVBY VIACERÝCH DOMOV

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 3260m2 so starším rodinným domom vo výbornej lokalite Košice - Poľov. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce, je obdĺžnikového tvaru a ma prístup z dvoch strán. Na pozemku sa nachádza starší vaľkový rodinný dom, vhodný na rekonštrukciu príp. zbúranie. Ďalej sa nachádza na pozemku šopa s murovanými základmi a letná kuchynka. Na pozemku sa nachádzaju stromy a momentálne je jesennej údržbe. Pozemok je rovinatý (resp. veľmi mierny svah), dom je napojený na elektrinu, plyn a vodovod. Pozemok je lichobežníkového tvaru: šírka v dolnej časti je 13,3m, šírka v hornej časti 29m, dĺžka pozemku priblížne 170m.

Cena za pozemok je 62€/m2. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Možnosť kúpy aj ako investíciu. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

"Srdečné ďakujem" realitnej kancelárií ATOMIA a konkrétne pani Ing. Michaele Oczeákovej za veľmi milé a ústretové jednanie pri predaji bytu v Košiciach. Srdečná vďaka! Všetkým odporúčam využitie služieb realitnej kancelárie ATOMIA.

Ladislav

Chcela by som sa srdečne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za úžasný servis pri predaji bytu. Neviem, či som sa vôbec niekedy stretla s tak profesionálnym a serióznym prístupom. Veľká vďaka za všetko, do budúcna prajem ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Určite...

Zuzana M.