Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Rodinný dom, v ktorom vládne pokoj, láska a šťastie - čaká na Vás!

Rodinný dom, v ktorom vládne pokoj, láska a šťastie - čaká na Vás!

Pekný dom - novostavba, 4. izb. + kuchyňa s jedálňou, priestory v polosuteréne, 969 m2 pozemku

208 500,-
969 m2
Iba u nás
Pekný dom - novostavba, 4. izb. + kuchyňa s jedálňou,  priestory v polosuteréne, 969 m2 pozemku
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Vyšná Myšľa
UlicaVyšná Myšľa
Výmera969 m2
Počet izieb4
Stav objektunovostavba
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov2 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní v obci Vyšná Myšľa vzdialenej  8 km od južného okraja mesta Košice?

Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku?

Chcete sa nasťahovať do domu, v ktorom stačí vymaľovať a môžte bývať?

 

Ak áno, tak tento dom je určený práve Vám -  Vitajte doma!

 

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemné bývanie v murovanom rodinnom dome novostavbe - kolaudovanom v r. 2008 nachádzajúcom sa  v zastavanom území obce Košice-okolie Vyšná Myšľa, v uličnej zástavbe samostatne stojacich rodinných domov.

 

V tomto rodinnom dome si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax. Vládne v ňom duch lásky, pokoja a šťastia. Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

 

Murovaný 4. izb. rodinný  dom  s  priestrannou  kuchyňou  a  jedálňou  s  priamym  vstupom  na  terasu a veľkorysým - novostavba - je postavený zo zmiešaného materiálu (kváder, tehla) a zateplený polystyrénom (hrúbka 10 cm). Sedlová strecha je pokrytá strešnou krytinou z lakoplastovaného plechu, strešná konštrukcia je kovová. V dome sú osadené plastové okná zn. Dorplast s izolačným dvojsklom. 

Obytné miestnosti sú pokryté plávajúcimi podlahami, sociálne zariadenia a suterén keramickou dlažbou. Svetlá výška jednotlivých podlaží je 2,6 m.

Podlažia sú prepojené monolitickým schodiskom, nášľapná vrstva a zábradlie je z masívu. 

 

DISPOZÍCIA DOMU:

Dom má suterén, prízemie, poschodie, podkrovie ako podstrešný pochôdzi povalový priestor. 

 

suterén  tvorí -  chodba so schodiskom - 10,90 m2, práčovňa so žehliarňou, sprchovacím kútom - 30,8 m2, miestnosť telocvičňa - 26,44 m2, špajza - potravinový sklad 14,30 m2, kotolňa 6,58 m2 

prízemie tvorí - vstup, vstupná hala 16,7 m2, obývacia izba 30,8 m2, jedáleň 15,59 m2, kuchyňa - 16,44, WC 2,77 m2 s výstupom na terasu cez zimnú záhradu o výmere 35 m2

poschodie tvorí - chodba, spálňa 30,8 m2 s výstupom na loggiu 9,2 m2, 2 x izba (15,6 m2 a 17,3 m2) každá s výstupom na loggiu o výmere 9,2 m2, kúpeľňa 8,7  m2, samostatná toaleta 2,77 m2. 

podkrovie  - ako pochôdzní povalový podstrešný priestor so šesťkomorovým dvojizolačným plastovým oknom v štítovej stene z južnej strany - výmera 70 m2

 

Pri dome sa nachádza priestranná garáž (36 m2) s diaľkovo ovládanou elektrickou bránou, montážnou jamou a elektrickými a vodovodnými rozvodmi.

 

V priestoroch záhrady je malý  záhradný domček s pivnicou

 

Výmera pozemku je 969 m2.

Rozmery pozemku sú šírka 13,3 m - v najširšom bode 15 m a dĺžka 72 m. 

Zastavaná plocha obytného domu je 112 m2. 

Rozmery domu sú 14 m x 8 m. 

Zastavaná plocha dvora je 453 m2.

Výmera záhrady je 368 m2.

Zastavaná plocha garáže je 36 m2. 

 

Úžitková plocha jedného podlažia je 87 m2. Úžitková plocha troch podlaží bez podkrovia je 261 m2. Výmera loggií, zimnej záhrady a terasy je cca 54 m2. 

 

Rodinný dom je napojený na tieto inžinierske siete:

verejný vodovod, rozvod elektrickej energie a rozvod plynu.

Odkanalizovanie domu je riešené napojením vnútornej kanalizácie na oceľovú vodonepriepustnú žumpu osadenú v zemi.

obci je plánovaná kanalizácia.

 

Vnútorné rozvody vody a odpadu sú plastové, rozvody elektriny sú medené, rozvody ústredného kúrenia sú taktiež medené.

 

Kúrenie v dome je ústredné teplovodné s oceľovými panelovými radiátormi a zdroj tepla je zabezpečený novým kotlom na plyn zn. Buderus. Kúrenie je ovládané termostatom v obývacej izbe. Kotol zabezpečuje aj ohrev teplej vody. Na ohrev teplej vody sa dá použiť aj elektrická ohrievacia sústava v prípade odstávky alebo poruchy plynu.  

 

Dom je teplý v zime a príjemný v lete. Výhodou tohto domu sú nízke mesačné prevádzkové náklady vo výške 142,- eur.  (plyn - 102,- eur, elektr.-34,7 a voda 5,30).

 

Kúpeľňa je presvetlená oknom  - je priestranná, o výmere cca 9 m2, nachádza sa v nej rohová vaňa, 2 x umývadlo, lepené zrkadlo, rebríkový radiátor a elektrický ohrievač v prípade potreby. 

 

Kuchyňa v tvare U je vyrobená z masívu a má dostatok úložného a pracovného priestoru. V kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče zn. Electrolux - plynová varná doska, elektrická varná doska,  elektrická rúra so sondou, umývačka riadu a digestor. 

Kuchyňa je oddelená od jedálne barovým pultom. 

 

Z kuchyne sa cez zimnú záhradu presuniete do slnkom zaliatej terasy počas celého dňa (orientovaná z južnej strany), kde si môžete vychutnať  s priateľmi šálku kávy alebo čaju v ktoromkoľvek čase. 

 

V rovinnatej a udržiavanej záhrade sú ovocné stromy a priestor na sadenie plodín. Vychutnáte si tu spoločne strávené chvíle pri hrách s deťmi alebo rodinné a priateľské posedenia napr. pri grile. 

 

Vstupná kovaná brána má elektrické otváranie s diaľkovým ovládaním. Bránička sa môže otvárať mechanicky kľúčom alebo bzučiakom z domu. Zároveň na bráničke je zabudovaný elektronický vrátnik s kamerou ovládaný zo vstupnej haly. 

Na osvetlenom dvore je zámková dlažba. 

 

V dome je predpríprava pre satelitný príjem televíznych programov s osadenou satelitnou anténou. Internetové pripojenie je realizované cez DSL.

 

Zariadenie domu je predmetom dohody.

 

Susedia ako aj obyvatelia obce sú bezproblémoví. Lokalita je bezzáplavová. Čerstvý vzduch a ticho, je to, čo určite hľadá každý budúci majiteľ domu. 

 

Obec Vyšná Myšľa s 960 obyvateľmi poskytuje základné občianskej vybavenie - materskú školu, základnú školu, detské ihriská, polyfunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, pohostinstvo, sakrálne stavby. Lekárska starostlivosť je zabezpečená v určitých dňoch. Obyvatelia obce využívajú vzhľadom na blízkosť obce všetky výhody mesta Košice. Do 6 minút ste autom v Mestskej časti Košice IV - Krásna nad Hornádom  a sídlisko Nad jazerom. Ďalšie spojenie je železničné, cca každú hodinu prechádza obcou vlak. Zamestnancom železiarní zabezpečuje dopravu do práce a späť SAD. Obec je osadená v krásnom prostrední v blízkosti lesa a rekreačných oblastí. 

 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907 900 717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com  pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu domu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realitný maklér
Alena

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Realitná kancelária Atomia - da sa konštatovať - pracuje na slovenskom trhu a špeciálne v KE a okoli profesionálne , ale popritom sa pri kontaktoch nestráca ľudský a osobný rozmer.

Milan Svitek

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter