Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Exkluzívna ponuka - pekný meštiansky dom v Starom meste, Masarykova ulica - odporúčame!

Exkluzívna ponuka - pekný meštiansky dom v Starom meste, Masarykova ulica - odporúčame!

4. izb., jedno-podlažný tehlový dom, čiastočne podpivničený, výmera pozemku 267 m2

249 000,-
267 m2
Iba u násTOP ponuka
4. izb., jedno-podlažný tehlový dom, čiastočne podpivničený, výmera pozemku 267 m2
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaMasarykova
Výmera267 m2
Počet izieb4
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domuradová zástavba
Konštrukcia stavbytehlová
Typ strechysedlová
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní?

Chcete mať dvojnásobnú radosť z toho, že bývate v bezprostrednej blízkosti centra mesta Košice?

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku a pritom nebyť jeho otrokom?

Chcete sa nasťahovať do domu, v ktorom stačí vymaľovať a môžte bývať?

Chcete investovať do nehnuteľnosti s potenciálom nadstavby a prípadného komerčného využitia?

 
Ak áno, tak tento dom je určený práve Vám -  Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemné bývanie v 4. izb.  murovanom rodinnom dome  nachádzajúcom v bezprostrednej blízkosti centra mesta, v uličnej zástavbe radových rodinných domov, na Masarykovej ulici.

V tomto rodinnom dome si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax. Vládne v ňom duch lásky, pokoja a šťastia. Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

Murovaný tehlový podpivničený 4. izb. rodinný meštiansky dom sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 267 m2.  Dom je postavený z kvalitných materiálov bol daný do užívania podľa dostupných informácií v r. 1910. V rokoch 1985 - 2005 prešiel rekonštrukciou vnútorných priestorov, realizovala sa výmena plynových rozvodov, elektroinštalácie. Bol opravený krov, vymenená strešná krytina. V r. 2005 bola dobudovaná zimná záhrada.   Na pozemku sa nachádza altánok a dreváreň. Na nadstavbu 2. nadzemného podlažia je vypracovaný projekt a bolo aj vystavené stavebné povolenie (nutné obnoviť).  Sedlová strecha je pokrytá strešnou krytinou pálenou betónovou škridlou, strešná konštrukcia je drevená, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. . V dome sú repasované zdvojené drevené okná (dvojsklo+ vnútorné okno + drevené okenice), drevené zárubne a kazetové dvere. 

Obytné miestnosti sú pokryté drevenými parketami, sociálne zariadenia  keramickou dlažbou. Svetlá výška jednotlivých podlaží je 3,4 m. Dom je teplý v zime a príjemný v lete. Orientácia domu je sever  a juh. Zimná záhrada je orientovaná na južnú stranu - v zime a aj v lete je vyhrievaná a zaliata slnkom.  V ktoromkoľvek časovom období si môžete v tejto záhrade vychutnať  sami alebo  s priateľmi šálku kávy alebo čaju. Výhodou tohto domu sú nízke mesačné prevádzkové náklady.

Rodinný dom je napojený na tieto inžinierske siete:

verejný vodovod, verejnú kanalizáciu,  rozvod elektrickej energie a rozvod plynu.

Vnútorné rozvody vody a odpadu sú plastové, rozvody elektriny sú medené.

Kúrenie v dome je ústredné teplovodné s liatinovými radiátormi a zdroj tepla je zabezpečený novým kotlom na plyn zn. PROTHERM. Kúrenie je ovládané termostatom v obývacej izbe. Plynový prietokový ohrievač zabezpečuje ohrev teplej vody. V prechodných obdobiach je možné využiť na kúrenie kozub a kachľovú pec.

DISPOZÍCIA DOMU:

Dom  má : - 1. podzemné podlažie - pivničné priestory - o výmere 84 m2

                  -  1. nadzemné podlažie - prízemie - obytný priestor  o výmere 168 m2 + zimná záhrada o výmere 15,2 m2

                  -  podkrovie ako podstrešný pochôdzi povalový priestor. 

Obytný priestor má vynikajúcu dispozíciu - centrálnu chodbu,  z ktorej sa vchádza do jednotlivých izieb domu. 

1. nadzemné podlažie - prízemie tvorí - vstup do domu cez zimnú záhradu,  predsieň, kuchyňa, priestranná jedáleň - možnosť využitia ako ďalšej izby podľa potrieb majiteľa, obývacia izba s kozubom s uzatvoreným ohniskom,  izba - spálňa, izba - spálňa, pracovňa, 2 x kúpeľňa s WC 

 Kúpeľne  

- prvá kúpeľňa -  vstup z kuchyne a nachádza sa v nej sprchový kút, toaleta so samostatným vstupom, umývadlo, je presvetlená oknom  a  je priestranná

- druhá  kúpeľňa - vstup z izby - spálňa - pracovňa a nachádza sa v nej vaňa so zástenou, toaleta, bidet, umývadlo, rebríkový radiátor 

Kuchyňa v tvare L je vyrobená na mieru a má dostatok úložného a pracovného priestoru. V kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče - plynová varná doska,  elektrická rúra, umývačka riadu a digestor. Priestranná jedáleň je jednou z izieb - nie je prepojená s kuchyňou. Vstup do jedálne je z obývacej izby a zo spálne.

Spálňa  je priestranná, sú v nej na mieru vyrobené vstavané skrine, sú súčasťou ceny nehnuteľnosti.

Obývacia izba je centrálnou spoločnskou zónou. Radi sa v zimných dňoch vyhrejete pri kvalitne postavenom kozube s uzatvoreným ohniskom.

Izba - pracovňa má funkčné stáložiare kachle.

V rovinatej a udržiavanej záhrade si vychutnáte  spoločne strávené chvíle pri hrách s deťmi alebo rodinné a priateľské posedenia v altánku napr. pri grile. 

Zariadenie domu je predmetom dohody.

Susedia  sú bezproblémoví.

Občianske vybavenie je vynikajúce. Dom sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra - so všetkými svojimi vymoženosťami, v blízkosti je železničná nemocnica, železničná a autobusová stanica, pošta,  základná škola, škôlka, ihriská, sakrálne stavby,  benzínová pumpa, malé obchodíky ale aj veľké obchodné domy napr. TESCO,  bezproblémové spoje MHD do každej časti mesta, ….Parkovanie je rezidenčné. V blízkosti sa nachádza zberné parkovisko s parkovaním 1 hod. zdarma.

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907 900 717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com  pretože tu sa nachádza Váš domov.

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu domu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

 
Realitný maklér
Alena

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie ATOMIA, ktorí mi pomohli so sprostredkovaním a kúpou bytu, predovšetkým za ich ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu. Zvlášť sa chcem poďakovať p. Ing. Michaele Oczeákovej za jej flexibilitu, ľudskosť a...

Adrián

Nedôveroval som všeobecne realitným kanceláriám, keď sa mi ohlásila na ponuku predaja bytu pani Ing. Michaela Oczeaková a prezradila, že zastupuje realitku, uvažoval som o zložení telefónu. Na šťastie, som tak neurobil a bol som veľmi príjemne prekvapený serióznym a...

Richard Oplt