Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Pekný atypický rodinný dom v lukratívnej lokalite sídl. Terasa môže byť Vašim vlastníctvom!

Pekný atypický rodinný dom v lukratívnej lokalite sídl. Terasa môže byť Vašim vlastníctvom!

Pozemok o výmere 666 m2, 4. obytné izby, jedáleň, kuchyňa, 3 schod. haly, príslušenstvo

275 000,-
666 m2
Iba u nás
Pozemok o výmere 666 m2, 4. obytné izby, jedáleň, kuchyňa,  3 schod. haly, príslušenstvo
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice II
UlicaČeskoslovenského odboja
Výmera666 m2
Počet izieb5
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete bývať v tichej lokalite v blízkosti centra mesta? 

Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať a že sa dostanete do domu z garáže "suchou nohou"?

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku?

 

Pekný  tehlový rodinný dom so zateplením  sa nachádza v blízkosti centra mesta Košice, v lokalite rodinných domov nad Popradskou ulicou v časti Košice - Západ. Dom je zakomponovaný do svahovitého terénu s juhozápadným sklonom. Dom je trojpodlažný, pričom najnižšie podlažie (suterén) je zapustené do svahu, prízemie domu prístupné z úrovne ulice je 2. nadzemným podlažím a  poschodie domu tvorí 3. nadzemné podlažie.

 

Pozemok je svahovitý, oplotený. Výmera pozemku je 666 m2.

Zastavaná plocha na ktorej sa nachádza dom s garážou je 159 m2. 

Úžitková výmera domu je 328,81  m2 ( z toho garáž má výmeru 38 m2).

K domu prislúcha loggia o výmere 5 m2. 

Z prízemia je výstup na terasu s krbom.

 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete  - elektrina, voda, plyn a kanalizácia, možnosť napojenia na telekomunikačné siete, internet a pod. 

 

Dom je postavený v uličnej zástavbe s garážou v dome, s predzáhradkou, dvorom a záhradou so sadovými úpravami. Prístup k pozemku je z uličnej komunikácie. Dom má  zádverie, predsieň, obývaciu izbu, jedáleň, kuchyňu, špajz, 3 spálne, 3 schodiskové haly (na každom podlaží), dve toalety, umyváreň, kúpeľňu, práčovňu s vaňou, sklad, pracovňu, kotolňu, loggiu, garáž. 

 

Rodinný dom bol postavený v roku 1996 v tradičnej murovanej technológii, je v pôvodnom veľmi zachovalom udržiavanom stave, v roku 2000 boli realizované nové fasádne omietky so zateplením severnej a južnej časti fasády. V dome bol v r. 2015 menený plynový kotol ústredného kúrenia. 

 

Murivo - tehly hrúbky 40 cm, zateplenie je poystyrénom hr. cca 5 cm

Stropy - nad všetkými podlažiami sú železobetónové monolitické

Zastrešenie - je hambálkovou sedlovou strechou  bez stĺpikov so zvislým prekrytím horného poschodia zo západnej strany. Krytina strechy je z asfaltových šindľov.  Klampiarske konštrukcie strechy a ostatné klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Schody na 1. a 2. NP sú železobetónové doskové s povrchom z tvrdého dreva a železobetónové zábradle. 

 

Dvere sú na 1. NP sú hladké plné s kovovými zárubňami, na 2. a 3. NP sú rámové z tvrdého dreva s kovovými zárubňami, okná sú plastové s izolačným dvojskom a hliníkovými žalúziami. Podlahy obytných miestností sú drevené vlysové, v suteréne sú PVC podlahové krytiny, v ostatných  priestoroch (hala, kuchyňa, predsieň, kúpeľne, WC, prácovňa) je kermická dlažba. 

 

Kúrenie v dome je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory. Zdroj kúrenia je plynový kotol Attack so zásobníkom teplej vody umiestený v suteréne  v kotolni. Rozvod vody je plastovými rúrami, kanalizáia plastovým potrubím. Dom je zabezpečený bleskozvodom, má podomietskový rozvod TV. 

 

1.podlažie

 podzemné podlažie (PP)   - suterén - zastavaná plocha - 68,27 m2 

 

Na podlaží sa nachádzajú tieto miestnosti: schodisková hala, práčovňa, sklad, dielňa - využívaná aj ako pracovňa, kotolňa, sklad pod schodiskom z 2.NP alebo z terasy do haly. V kotolni sa nachádza plynový kotol so zásobníkom. V práčovni je umiestnená smaltovaná vaňa, keramické umývdlo, keramický obklad prevažnej časti práčovne. V zadnej časti domu na fasáde je vonkajší ventil na vodu na polievanie. Výstup na pozemok - terasu s krbom.

 

2. podlažie

1. nadzemné podlažie (NP) - prízemie - zastavaná plocha - 112,81 m2 + garáž o výmere 38 m2, celkom 150,81 m2

 

Na podlaží sa nachádzajú tieto miestnosti: zádverie, schodisková hala, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, umývareň, WC, predsieň zadného vstupu, špajza, balkón a garáž. Dispozične je dom riešený centrálnou schodiskovou halou prístupnou cez hlavný vchod, odiaľ sú prístupy do obývacej izby, kuchyne s jedálňou a špajzou a do WC s umývarňou.

 

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka tvaru U na báze dreva so zabudovanými spotrebičmi - plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, vstavanou chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu, ďalej sa tu nachádza digestor, nerezový drez s pákovou batériou. Okolo linky je keramický obklad.

 

V kúpeľni je keramické umývadlo, páková batéria, keramický obklad stien po strop, vo WC je kombi záchod a keramický obklad stien po strop.  Z kuchyne sa vstupuje do malej chodby so vstupom do špajze, do garáže a východom do záhrady. V garáži je betónová podlaha, garážové vráta sú plastové s elektrickým ovládaním. 

 

3.podlažie

2. nadzemné podlažie (NP) -  poschodie - zastavaná plocha - 109,24 m2 

 

Na podlaží sa nachádzajú tieto miestnosti - schodisková hala, 3 izby, predsieň k sociálnym zariadeniam, kúpeľńa a WC. Prístup na podlažie je schodiskom do haly, odkiaľ je prístup samostatne do všetkých izieb a sociálnej časti. V kúpeľni je plastová vaňa, keramické umývadlo zabudované v kúpeľňovom nábytku, samostatný sprchovací kút, 2 x pákové batérie so sprchovou a 1 x páková batéria, keramický obklad stien po strop a obklad vane. Vo WC je kombi záchod, keramické umývadlo, páková betéria, keramický obklad stien po strop. 

 

V lokalite sa nachádzajú štandardné až nadštandardné rodinné domy a bežná občianska vybavenosť, ktorá je dostupná buď na sídlisku Terasa alebo na blízkom sídlisku KVP.

Doprava v okolí je možná MHD, v dostupnej vzdialenosti sa nachádza zastávka autobusu alebo individuálne autom, pričom cesta do centra mesta trvá okolo 5-7 minút. 

 

Pozemok je svahovitý so sklonom na juhozápad, oplotený. K pozemku sú dovedené všetky inžinierske siete  - elektrina, voda, plyn a kanalizácia, možnosť napojenia na telekomunikačné siete, internet a pod. 

 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907 900 717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com  pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu domu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 
Realitný maklér
Alena

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Prostredníctvom tejto realitnej kancelárie som uskutočnil predaj bytu na Národnej triede v Košiciach a chaty na Hnilci. Okrem iných služieb som využil aj službu úschovy kúpnej ceny v realitnej kancelárii Atomia. Služby uvedenej realitky môžem po dvojnásobnej dobrej skúsenosti len odporučiť....

rodina Ševcova

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo