Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Chaty a chalupy / Celoročne obývateľná murovaná chata v obľúbenej lokalite košičanov Malej Ide, odporúčame!!

Celoročne obývateľná murovaná chata v obľúbenej lokalite košičanov Malej Ide, odporúčame!!

Celoročne obývateľná chata v Malej Ide!

39 000,-
530 m2
Iba u nás
Znížená cena
Celoročne obývateľná chata v Malej Ide!
Druh ponukyPredaj, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Malá Ida
UlicaMalá Ida
Výmera530 m2
Počet izieb2
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbykvádrová
OstatnéPivnica
Rozvody/PrípojkyElektrina, Studňa, Vlastný ohrev
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete sa ktorýkoľvek deň v týždni hrať s deťmi alebo vnúčatami na záhrade vzdialenej 11,5 km z centra mesta Košice?

Túžite relaxovať po namáhavom pracovnom dni  v krásnom prostrední záhradkárskej oblasti Malej Idy?

Snívate o celoročne obývateľnej chate s vôňou dreva?

Ak áno, tak táto ponuka predaja záhradky s chatou je určená Vám. 

Rovinatá záhrada sa nachádza v lukratívnej záhradkárskej oblasti obce Malá Ida. Táto lokalita je tichá vďaka malému počtu chát. V lokalite je aj chata celoročne obývaná. Výmera záhrady je 490 m2 a zastavaná plocha je o výmere 40 m2. Rozmery základov chaty sú 6 m x 5 m. Možnosť celoročného využívania chaty. Chata  je dvojpodlažná, murovaná, podpivničená, materiál kváder. Chatka bola postavená v r. 1979.  Strecha je sedlová, plechová. Okná sú drevené. Interiér je obložený drevom. V chate je krb na drevo. V suteréne chaty sa nachádzajú dve pivnice.  Na 1.nadzemnom podlaží sa nachádza izba a kuchynská časť. Drevenými schodami sa vstupuje do podkrovia, kde sa nachádza izba s výstupom na loggiu.   Chata je napojená na elektrinu, studňa je na pozemku, rozvody vody sú realizované - spôsob získavania vody zo studne je na novom majiteľovi, pričom ohrev vody je zabezpečený bojlerom, ktorý sa nachádza v jednej z dvoch pivníc.  Pod vstupnými schodami do chatky je samostatná toaleta, umývadlo so sprchovacou hlavicou a gulička - odpad na sprchovanie sa.   

V záhrade sú ovocné stromy a kríky drobného ovocia. Na pozemku sa nachádza kôlnička na drevo. 

Prístupová cesta do záhradkárskej oblasti je asfaltová. Priamy prístup k záhrade je po spevnenej ceste. V budúcnosti možnosť napojenia priamo z asfaltovej cesty.

Susedia aj lokalita sú bezproblémoví.

Páči sa Vám táto záhrada s chatkou? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com a pôjdeme si ju spoločne pozrieť.

Exkluzívne u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

 

 

 

 

 

Realitný maklér
Alena

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Realitná kancelária Atomia - da sa konštatovať - pracuje na slovenskom trhu a špeciálne v KE a okoli profesionálne , ale popritom sa pri kontaktoch nestráca ľudský a osobný rozmer.

Milan Svitek

"Srdečné ďakujem" realitnej kancelárií ATOMIA a konkrétne pani Ing. Michaele Oczeákovej za veľmi milé a ústretové jednanie pri predaji bytu v Košiciach. Srdečná vďaka! Všetkým odporúčam využitie služieb realitnej kancelárie ATOMIA.

Ladislav