Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Garáže / Na predaj garáž na Furči

Na predaj garáž na Furči

V garážovom dome

13 900,-
16 m2
V garážovom dome
Druh ponukyPredaj, Ostatné, Garáže
LokalitaKošický kraj, Košice III, Dargovských Hrdinov
UlicaAdlerova
Výmera16 m2
Stav objekturekonštrukcia, novostavba
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Rozvody/PrípojkyElektrina
Montážna jamanie

ODPORÚČAME - PARKOVANIE alebo SKLAD

Ponúkame na predaj garáž v garážovom dome na Adlerovej ulici v časti Košice - Dargovských hrdinov (Furča). Garáž o výmere 16m2 sa nachádza v garážovom dome postavenom v roku 2004. Je napojená na elektrinu, novo vymaľovaná, vyprataná a voľná ihneď po kúpe. Vhodná na parkovanie prípadne aj ako sklad. V cene ja taktiež podiel na pozemku pod garážovým domom. V blízkosti je naplánovaná výstavba nového bytového domu Bumblebee.

Cena 13.900€ je konečná vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri kúpe bytu. Urobili všetko možné preto, aby som si kúpila taký byt, aký som chcela. Rada by som vyzdvihla jej ľudský a profesionálny prístup. Odporúčam služby RK ATOMIA.

Ingrid V.