Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Košice - Sever, L.Novomeského

Košice - Sever, L.Novomeského

3 300,-
550 m2
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaL.Novomeského
Výmera550 m2
Počet miestností2 ks
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia

Ponúkame na prenájom 550 m2 priestoru / holostavba, vhodného na zriadenie zdravotného zariadenia prípadne finančného zariadenia alebo kancelárskych priestorov.

Ponúkané priestory sa nachádzajú na 1.poschodí polyfunkčného objektu so samostatným vchodom, priestor je členený novými murovanými priečkami pri vchode na veľkú recepciu, 2 kancelárie, soc. zariadenia, tri paralelné chodby delia zostávajúcu časť na 4 trakty, po stranách je niekoľko samostatných izieb s oknom a so soc. zariadeniami, každá cca 15m2, plus 2x stredný trakt s miestnosťami bez okien (využiteľné buď ako operačné sály / masážna miestnosť a skladové priestory alebo trezor / zasadačka...).

Sú privedené všetky IS, dokončiť sa dá podľa požiadaviek klienta, prípadné investície je možné podľa dohody odrátať z nájmu.

V prípade záujmu o obhliadku prosím volajte 0905 655 525.

Realitný maklér
Beáta

Ing. Beáta Liptáková Fornadľová

Ak potrebujete pomoc pri predaji, či prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti, veľkej či malej, neváhajte a kontaktujte ma. Rada Vám pomôžem a vezmem Vaše starosti na svoje plecia. Hovorím plynule anglicky a maďarsky.

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chceme poďakovať Vašej Realitnej kancelárii ATOMIA v zastúpení pani Ing. Katonovej za promptné sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Všetko bolo zabezpečované na vysokej profesionálnej úrovni s maximálnym komfortom pre obe zmluvné strany. Boli sme priebežne informovaní o...

Anka & Vojto S.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii Atomia, ktorej služby sme využili pri kúpe nášho bytu. Vysoko hodnotíme prácu maklérky realitnej kancelárie Atomia p. Ing. Katonovej, ktorá svojim profesionálnym prístupom zabezpečila nájdenie ako aj kúpu ideálneho...

Attila