Vyberte si kategóriu

Na prenájom obchod

S výkladom

300,-
48 m2
 
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Iné
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaKomenského
Výmera48 m2
Stav objektupôvodný stav, čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností2 ks
OstatnéBezbariérový prístup, Sklad
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 48m2 priamo na Komenského ulici v Košiciach. Priestor sa nachádza v zóne s inými prevádzkami, má výklad na cestu a chodník. Dispozične je rozdelený na prednú časť - predajňu, a zadnú časť so skladom a WC. Vhodné pre obchod, drogériu. Nevhodné pre pekáreň a fast food. Obchodný priestor si môže nájomca upraviť podľa vlastných predstáv. Len dlhodobý prenájom, minimálne 1 rok. 

Cena prenájmu je 300€ + energie podľa spotreby. Majiteľ nie je platca DPH. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 055 622 01 89.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem podakovat spolocnosti Atomia za sprostredkovanie bytu a pomoc pri kupe bytu. Profesionalny pristup, ochota, ludske jednanie. Obzvlast sa chcem podakovat p. Oczeakovej, ktora bola stale ustretova, napomocna a ochotna pomoct kedykolvek. Atomiu odporucam jednoznacne a hlavne p. Oczeakovu.

Ferdinand V.

Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie ATOMIA, ktorí mi pomohli so sprostredkovaním a kúpou bytu, predovšetkým za ich ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu. Zvlášť sa chcem poďakovať p. Ing. Michaele Oczeákovej za jej flexibilitu, ľudskosť a...

Adrián