Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Na predaj komerčná budova v centre Košíc

Na predaj komerčná budova v centre Košíc

Lukratívna lokalita

0,-
1596 m2
 
Druh ponukyPredaj, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaKováčska
Výmera1596 m2
Stav objekturekonštrukcia
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniavo dvore

Budova v historickom centre Košíc

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt - komerčnú budovu na Kováčskej ulici v Košiciach. Jedná sa o historickú budovu, ktorá sa skladá zo suterénu, prízemia a 3 poschodí. Budova ponúka nebytové priestory ale taktiež 4 byty na poschodí. Na pozemku sa nachádza 8 parkovacích miest vo dvore. Celková výmera budovy je 1.596m2 a leží na pozemku s celkovou výmerou 749m2. Budova je vhodná pre investorov, takmer všetky priestory su momentálne v prenájme.

Cena dohodou, viac informácií osobne po dohode v realitnej kancelárií ATOMIA na Orlej ulici č. 11. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Srdečné veľké DAKUJEM, patrí pani Ing. Alenke Katonovej. Ďakujem Vám pani A. Katonová za Váš čas, informovanosť o celom priebehu predaja bytu, bez ohľadu na čas, niekedy to bolo ( aj neskorých nočných hodinách.),profesionalitu, ústretovosť, široký rozsah služieb na vysokej...

Janka

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter