Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Penzióny / Hollóháza , Rákóczi Ferenc utca

Hollóháza , Rákóczi Ferenc utca

penzión na predaj

86 400,-
300 m2
penzión na predaj
Druh ponukyPredaj, Domy, Penzióny
LokalitaKošický kraj
UlicaRákóczi Ferenc utca
Výmera300 m2

Ponúkame na predaj zabehnutý penzión kompletne aj so zariadením v malebnej dedinke Hollóháza vzdialený len cca pol hodiny jazdy autom od Košíc.

Ide o samostatne stojacu dvojpodlažnú budovu so sedlovou strechou pekne zasadenú do mierneho svahu. Objekt má 8 izieb s kapacitou 24 lôžok, dve kuchyne, 3 samostatné vstupy (vhodné aj ako rodinný dom s dvoj/troj-generačným bývaním). K budove patrí aj garáž a rozsiahly pozemok s ovocnými stromami.

Táto oblasť je obľúbená pre svoje dobré cykloturistické trasy a často sa tu zdržiavajú aj návštevný poľovníci pre dobré revíry vysokej aj nízkej zveri.

V prípade záujmu prosím volajte 0905 655 525.

Realitný maklér
Beáta

Ing. Beáta Liptáková Fornadľová

Ak potrebujete pomoc pri predaji, či prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti, veľkej či malej, neváhajte a kontaktujte ma. Rada Vám pomôžem a vezmem Vaše starosti na svoje plecia. Hovorím plynule anglicky a maďarsky.

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii Atomia, ktorej služby sme využili pri kúpe nášho bytu. Vysoko hodnotíme prácu maklérky realitnej kancelárie Atomia p. Ing. Katonovej, ktorá svojim profesionálnym prístupom zabezpečila nájdenie ako aj kúpu ideálneho...

Attila