Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Reštaurácie / Reštaurácia na Hlavnej ulici - s plným vybavením! Odporúčame!

Reštaurácia na Hlavnej ulici - s plným vybavením! Odporúčame!

67 miest na sedenie, 111 m2 plochy objektu s príslušenstvom, nová rekonštrukcia

275 400,-
213 m2
67 miest na sedenie, 111 m2 plochy objektu s príslušenstvom, nová rekonštrukcia
Druh ponukyPredaj, Reštaurácie
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaHlavná
Výmera213 m2
Stav objekturekonštrukcia
Počet miestností7 ks
Konštrukcia stavbytehlová
OstatnéBezbariérový prístup, Š pajza, Pivnica, Sklad, Š atník
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia, Vlastný ohrev
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete sa stať legendou Košíc?

Ste stvorený slúžiť iným a radi by ste ponúkli kvalitné reštauračné služby obyvateľom Košíc a návštevníkom mesta?

Chcete si splniť svoj sen a bez šedín zo starostí so zabezpečením si prevádzky reštaurácie naskočiť do "rozbehnutého vlaku"? 

Ak áno, tak táto ponuka vlastníctva a prevádzkovania VAŠEJ budúcej reštaurácie je určená práve Vám!

Reštaurácia so vstupom z Hlavnej ulice centra mesta Košice sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Dómu Sv. Alžbety. Pohodlné sedenie, príjemné stolovanie, príjemná atmosféra a Vami podávané dobré jedlo. Viete tu vyčarovať všetko to, na čo bude Váš hosť spomínať v dobrom. Tak ako domov, aj miesto Vášho podnikania musí mať svoju dušu, vyžarovať harmóniu, byť funkčné a príjemné. V tejto reštaurácii všetko nájdete!

Celková plocha objektu je 213 m2  a tvorí ju: 111 - m2 úžitková plocha reštaurácie a  príslušenstvo reštaurácie, 50 m2 - nesfunkčnená ale vyčistená pivnica (možno Vaša budúca vináreň) a 52 m2 prevádzkovaný dvorný priestor.     Okrem miestností pre zákazníkov  patrí k príslušenstvu reštaurácie - zápultie, kuchyňa, suchý sklad pre kuchyňu, príručné sklady pre bar a obalový materiál, priestor pre upratovačku, šatňa pre personál, toalety pre zákazníkov a personál.   

Zvukový systém je natiahnutý od toaliet až po kuchyňu a má 5 zónový zosilovač, ktorého 4 zóny sú využité a dá sa takto samostatne riadiť hudba v každom priestore.  

Ventilačný systém zabezpečuje odvetranie všetkých potrebných priestorov reštaurácie.

Kompletné vybavenie kuchyne, baru,  ozvučenie, satelitný prijímač až po kompletné  vybavenie reštaurácie inventárom  (stoly, stoličky, osvetlenie.....) -  SÚ V CENE NEHNUTEĽNOSTI. 

Celkový počet miest na sedenie pre zákazníkov je 67.

Nádherná reštaurácia za "babku". Prečo? Pretože terajší majiteľ investoval do kvalitnej rekonštrukcie celej reštaurácie  v r. 2014  sumu 140.000,-  eur.

Rekonštrukcia v sebe zahŕňala - výmenu všetkých rozvodov inžinierskych sietí, zastrešenie dvorovej časti 5 komôrkovým lexanom s koeficientom prestupu tepla 1,1, je  odizolovaná podlaha a stena vedľajšieho domu, sú nové omietky, podlahy, ozvučenie, odvetranie, kuchyňa, kompletné zariadenie a vybavenie celej reštaurácie. Stačí reštauráciu začať opäť prevádzkovať. 

Veľmi príjemné a intímne prostredie, bez vlyvu hluku z Hlavnej ulice. 

Príďte sa o tom presvedčiť.

Dajte jej šancu a pôjdeme si reštauráciu spoločne pozrieť. Neváhajte a zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová

U nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

 

 

Realitný maklér
Alena

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by sme sa velmi pekne podakovat pani Ing. Alene Katonovej za proaktivny a ludsky pristup. Napriek tomu, ze sme kupovali byt mimo nasho bydliska, bola spolupraca uplne bezproblemova. Cenime si usestretovost a profesionalitu pocas celej doby spoluprace. Dakujeme!

Rado&Darina B.

Velmi rad by som sa aj touto cestou podakoval pani Ing. Alene Katonovej, za vynikajuci servis, poradenstvo a podporu pri kupe bytu. Naozaj nam velmi pomohla a ulahcila cely tento narocny proces. Vsetko bolo vcas vybavene, zariadene, dohodnute. Vrelo odporucam.

Adam P.