Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Výrobné priestory / PRENÁJOM obchodných priestorov v centre na Mlynskej ulici v Košiciach

PRENÁJOM obchodných priestorov v centre na Mlynskej ulici v Košiciach

prízemie, 452,63 m2

18,57
452,63 m2
prízemie, 452,63 m2
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Výrobné priestory
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaMlynská
Výmera452,63 m2
Stav objekturekonštrukcia
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie

Ponúkame obchodný priestor o výmere 452,63 m2 na prenájom na Mlynskej ulici v Košiciach.

 

 

Obchodný priestor sa nachádza na prízemí a je po rekonštrukcii - keramická dlažba, stropné bodové osvetlenie, klimatizácia a vzduchotechnika.

Priestor sa člení na hlavnú časť s automatickými vchodovými dverami so senzorom, skladové priestory, 2x kancelária, zamestnanecké sociálne zariadenie.

 

CENA: 18,57 eur za m2/mesiac bez DPH + réžia (vlastný elektromer)

 

Zadný vstup do objektu je snímaný kamerovým systémom a okná sú opatrené bezpečnostnou fóliou s bezpečnostným certifikátom.

Prístup na nakladaciu rampu zo zázemia.

 

Obhliadku priestoru si dohodnite na tel. čísle 0905 664 466 alebo na oczeakova@atomia.sk.

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ, Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrhy na vklad do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní bytu a vyplnenie Odovzdávacieho protokolu,  kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel. čísle 0905 664 466.

Realitný maklér
Michaela

Ing. Michaela Oczeáková

Špecializujem sa na predaj rodinných domov (novostavieb aj starších) a predaj bytov v Košiciach a okolí. Rada pomôžem a poradím s ocenením nehnuteľnosti, so spôsobom financovania a s nájdením VÁŠHO vysnívaného bývania.

+421 905 66 44 66
oczeakova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Dobrý deň prajem týmto by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť s maklérkou pani Oczeákovou a bola by som veľmi rada aby takáto spolupráca bola docenená aj inak.Ak by som to mala hodnotit číslom je to 1.Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v ďalšej vašej práci.S pozdravom...

Viera V.

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri kúpe bytu. Urobili všetko možné preto, aby som si kúpila taký byt, aký som chcela. Rada by som vyzdvihla jej ľudský a profesionálny prístup. Odporúčam služby RK ATOMIA.

Ingrid V.