Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Pozemky / Pre bývanie / Košice - Sever, Trenčianska

Košice - Sever, Trenčianska

118 000,-
731 m2
Druh ponukyPredaj, Pre bývanie, Rekreačný pozemok
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaTrenčianska
Výmera731 m2
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Kanalizácia
Druh pozemkuna bývanie
Typ pozemkuSvahovitý

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 731 m2 nachádzajúci sa na Trenčianskej ulici v Košiciach.

Pozemok sa nachádza vo vynikajúcej slnečnej a tichej lokalite s orientáciou na východ s celodenným slnkom. Na susedných pozemkoch sú vybudované chaty. Šírka pozemku je 20 m a dĺžka cca 36m, je mierne svahovitý.

Na pozemku sa už nachádza základová platňa o výmere 10x11m (113 m2) s platným stavebným povolením z roku 2014. Elektrina (220V/380V)a voda na pozemku, plyn na hranici (v prípade potreby nutné priviesť). K dispozícii je okrem verejnej vody aj úžitková voda. Za pozemkom sa nachádza spoločná 2 m cesta pre záhradkárov.

Cena je uvedená aj s províziou pre RK, v ktorej je zahrnutý kompletný právny servis. V prípade ďalších otázok alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. čísle 0905 664 466.

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ, Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrhy na vklad do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní bytu a vyplnenie Odovzdávacieho protokolu,  kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel. čísle 0905 664 466.

Realitný maklér
Michaela

Ing. Michaela Oczeáková

Špecializujem sa na predaj rodinných domov (novostavieb aj starších) a predaj bytov v Košiciach a okolí. Rada pomôžem a poradím s ocenením nehnuteľnosti, so spôsobom financovania a s nájdením VÁŠHO vysnívaného bývania.

+421 905 66 44 66
oczeakova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Keď som sa rozhodla predať nehnuteľnosť, rozmýšľala som, na ktorú RK sa mám obrátiť. Vybrala som si RK ATOMIA a neľutujem. Veľmi pekne ďakujem p. Oczeakovej a p. Karafovi za pomoc, cenné rady a informácie. Bola som spokojná so službami RK ATOMIA s Vašim profesionálnym a ľudským...

Katarína Horňáková

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii Atomia, ktorej služby sme využili pri kúpe nášho bytu. Vysoko hodnotíme prácu maklérky realitnej kancelárie Atomia p. Ing. Katonovej, ktorá svojim profesionálnym prístupom zabezpečila nájdenie ako aj kúpu ideálneho...

Attila