Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 1 izbový / 1. izb. byt po novej rekonštrukcii, tichá lokalita, Terasa, odporúčame!

1. izb. byt po novej rekonštrukcii, tichá lokalita, Terasa, odporúčame!

1. izb. byt, úžit. výmera 25 m2, zvýš. prízemie, predzáhradka, nová rekonštrukcia

59 900,-
25 m2
Iba u násTOP ponuka
1. izb. byt,  úžit. výmera 25 m2,  zvýš. prízemie, predzáhradka, nová rekonštrukcia
Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Západ
UlicaTrieda SNP
Výmera25 m2
Počet izieb1
Poschodieprízemie / 8
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Výťaháno
Konštrukcia bytupanel
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Exkluzívne pre Vás u nás.

Chcete bývať vo vyhľadávanej lokalite na sídl. Terasa, v lokalite, z ktorej sa bezproblémovo dostanete do ktorejkoľvek časti Košíc?

Chcete kúpiť nehnuteľnosť ako investíciu s výbornou možnosťou prenajímania?

 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám -  Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová  Vám ponúka príjemne bývanie v 1 izb.  byte na sídl. Terasa - ul. Trieda SNP. Byt je v osobnom vlastníctve, možnosť kúpy na hypotekárny úver. Byt sa nachádza na zvýš. prízemí (dostatočne vysoko nad úrovňou zeme) sedem poschodového obytného domu s predzáhradkou.  Byt má úžitkovú výmeru podľa portálu katastra 25 m2 (plocha bytu + plocha pivnice). Príslušenstvo k bytu tvorí pivnica. Vo vlastníctve je aj pozemok pod obytným domom.

 

REKONŠTRUKCIA

Kompletná, prezícna, kvalitná a finančne náročná rekonštrukcia bytu realizovaná v r. 2018 v sebe zahŕňa  zmenu dispozície bytu - zmenil sa vstup do bytu, vytvorila sa priestranná predsieň s priestorom na šatník, dostatočne veľká izba, kuchyňa s oknom a kúpeľňa. V byte sú  nové priečky, nové  rozvody elektriny, vody, odpadu, nový radiátor s regulátormi tepla a digitálnymi meračmi,  plastové okná s vnútornými ale aj vonkajšími žalúziami,  murované jadro, nové  sádrové stierky, znížené stropy s bodovými svetlami, nová kuchynská linka vyrobená na mieru s indukčnou varnou doskou.  Klasické interiérové dvere sú menené za značkové zasúvacie dvere z masívu s oblôžkovými zárubňami a kvalitnými púzdrami.  Vstupné dvere sú bezpečnostné. Kúpeľňa spojená s toaletou má novú sanitu - sprchový kút, toaletu, umývadlo so skrinkou a zrkadlom, obklady, dlažbu, rebríkový radiátor. Stúpacie vedenia sú nové.  

 

Byt je teplý, slnečný, orientovaný na západ do tichého dvora. Byt sa nachádza vo veľmi slušnom vchode, kde sú bezproblémoví a milí susedia.

 

OBYTNÝ DOM

Obytný dom je po kvalitnej kompletnej rekonštrukcii, vrátane spoločných priestorov a loggií. Je  zateplený, má plastové okná v spoločných priestoroch, nový výťah, nové vstupné brány, dvere spoločných priestorov, nové dlažby, zábradlia, maľby, nové ležaté rozvody vody a kanalizácie, nové el. rozvody na spoločných priestoroch. Široko ďaleko nenájdete tak kvalitne a kompletne zrekonštruovaný obytný dom. Radosť bývať. 

 

Celkové mesačné zálohové platby správcovi na 1 osobu sú 75,- eur (fixné platby - fond opráv, údržby, správna réžia, služby - 32,25 + platby na základe spotreby tepla, TUV, SV - 42,75).

 

V okolí  obytného domu je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

 

Výborné občianske vybavenie v okolí obytného domu Vás určite poteší -  obchodné centrá Galéria, Cassovia, Erika,  Billa, Lidl...., školy rôzneho typu - jasle, škôlky, základné školy, gymnázium.., sakrálne stavby, poliklinika, medicínske centrá....MHD do každej časti Košíc, rýchle spoje…a samozrejme rýchly dojazd do centra.  

 

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 
Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní pri predaji nášho bytu. Hlavne s maklérkou Ing. Michaelou Oczeákovou, za jej ústretovosť, rýchlosť a profesionálny prístup. Atomiu odporúčame aj iným klientom a hlavne p. Oczeákovú. Ďakujeme.

Ladislav a Edita B.

Touto cestou sa chceme poďakovať maklérke pani Ing. Katonovej za jej ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup pri kúpe nášho bytu. Nakoľko z našej strany to už bola štvrtá realizácia v rámci realít, tak môžme porovnávať. Ak sa rozhodnete využiť služby...

Peter Š.