realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

28 m2

84 700,-

Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Terasa - Západ
UlicaĽudová
Výmera28 m2
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Exkluzívne pre Vás u nás!

Mestská časť Košice II. - sídlisko Terasa je Vašou srdcovkou a chcete sa stať majiteľom bytu v tejto lokalite?

Radi sa vyhnete ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce?

Chcete kúpiť nehnuteľnosť ako investíciu s výbornou možnosťou prenajímania a s nízkymi nákladmi na byt? 

Ak áno, tak tento byt je určený Vám  - Vitajte doma! 

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a  RK Atomia Vám ponúka príjemné bývanie v  zrekonštruovanom 1 - izbovom byte  v osobnom vlastníctve, ktorý sa nachádza na vyhľadávanom sídlisku Terasa na ul. Ľudová. Byt pozostáva z 1 obytnej miestnosti  a príslušenstva, ktoré tvorí kuchyňa, kúpeľňa spojená s WC, predsieň a pivnica. Jeho úžitková výmera podľa portálu katastra je 28 m2 (podlahová plocha bytu 27 m2 + pivnica).  Vo vlastníctve majiteľov je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom. Byt sa nachádza na ideálnom  1.poschodí (2.nadzemné podlažie) /4.p.  Byt nemá balkón. Zamilujete si danú lokalitu tak ako terajší majitelia.

DISPOZÍCIA  A ORIENTÁCIA BYTU

Pozrite si virtuálnu 3D obhliadku a pôdorys bytu v  3D scane  na stránke atomia.sk alebo na iných stránkach skopírovaním linku do vášho prehliadača:  

https://my.matterport.com/show/?m=6TidDGQiYkM.

Byt má pekný výhľad do dvora na zeleň  - nikomu sa nepozeráte do okien. Orientovaný je  na západ,  je stredový, presvetlený, slnečný a teplý - príjemný v lete a aj v zime.  Byt spĺňa všetky požiadavky na  trvalé bývanie ale zároveň je vhodný na prenájom v prípade kúpy bytu ako investície do nehnuteľnosti.

REKONŠTRUKCIA BYTU 

V byte bola vykonaná pred niekoľkými rokmi rekonštrukcia. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom,  majú sieťky.  Jadro je novovymurované, nové rozvody vody, odpadu, elektriny, sanita.  Na stenách sú nové omietky. Podlahy v byte sú plávajúce laminátové, v kúpeľni je keramická dlažba.  V predsieni je osvetlený šatník.  Byt si môžete kúpiť aj so zariadením bytu - v cene nhnuteľnosti.

KUCHYŇA

Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka na báze dreva, nerezový drez s pákovou batériou  a plynový sporák s elektrickou rúrou.  Ako zástena kuchynskej linky bol použitý  keramický obklad. Podlaha je laminátová plávajúca.

KÚPEĽŇA a TOALETA

V kúpeľni je vaňa s keramickým obkladom, rohové umývadlo, pákové batérie, zrkadlo s poličkou, pračka.  Toaleta je súčasťou kúpeľne. Keramický obklad v kúpeľni je po znížený strop. Podlaha je keramická dlažba.  Stúpacie vedenia sú menené. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Susedia sú bezproblémoví, slušní a tichí.

Možná kúpa formou hypotekárneho úveru. 

Na byte neviazne žiadna ťarcha. 

Predaj bytu nie je ničím podmienený, je kúpou voľný a k dispozícii na nasťahovanie.

Obytný dom nemá výťah, čo však pri 1. poschodí nie je problém.

Výhodou pri sťahovaní sa do bytu je široké schodisko a priestranné spoločné priestory. 

LOKALITA

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú parky  a ihriská v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi, posilňovňa Gymstár, tréningové centrum Kalimero a iné.  Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. V dostupnosti pár minút cesty autom je centrum mesta a OC OPTIMA,  GALÉRIA, AUPARK, Kaufland, Billa, OC Cassovia. Veľmi rýchly dojazd do jednotlivých častí mesta, letiska a obchvatmi sa bez zápch rýchlo dostanete von z mesta. Spojenie mestskou hromadnou dopravou je zabezpečené niekoľkými autobusovými mestskými linkami a taktiež  niekoľkými električkovými linkami, ktoré sú predovšetkým v dopravných špičkách výrazne rýchlejšie ako individuálna doprava.

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií. Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru.