realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

1 izbový

24 m2

93 990,-

Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Terasa - Západ
UlicaSlobody
Výmera24 m2
Počet izieb1
Poschodieprízemie / 4
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Exkluzívne pre Vás u nás!

Mestská časť Košice II. - sídlisko TERASA  je Vašou srdcovkou a chcete sa stať majiteľom bytu v tejto lokalite?

Radi sa vyhnete ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce?

Hľadáte si štartovací byt?

Chcete kúpiť nehnuteľnosť ako investíciu s výbornou možnosťou prenajímania a s nízkymi nákladmi na byt? 

Chcete kúpiť byt svojmu dieťaťu, ktoré študuje v Košiciach a neplatiť prenájom? 

Hľadáte obytný dom s bezbariérovým vstupom do obytného domu a aj do bytu?

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, exkluzívne pre Vás u nás!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a  RK Atomia Vám ponúka príjemné bývanie v kompletne rekonštruovanom 1 izbovom byte  v osobnom vlastníctve, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej a žiadanej lokalite - Košice II. - sídlisko Terasa, na ul. Slobody.  Byt pozostáva z 1 obytnej miestnosti  a príslušenstva, ktoré tvorí kuchyňa, kúpeľňa s WC, predsieň a pivnica.  Jeho úžitková výmera je 24 m2 (byt 23 m2 + pivnica).  Vo vlastníctve majiteľov je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom.  Zamilujete si danú lokalitu tak ako miestny obyvatelia.

DISPOZÍCIA  A ORIENTÁCIA BYTU

Poprechádzajte sa po byte vďaka virtuálnej 3D obhliadke (pohybujete sa po bielych kruhoch) na stránke atomia.sk alebo kliknutím na uvedený link (v prípade niektorého inzerného portálu sa dostanete do 3D obhliadky skopírovaním nižšie uvedeného linku do vášho prehliadača):

https://my.matterport.com/show/?m=8Q2mMpSoiX3

Pozrite si aj 3D pôdorys bytu a odmerajte si rozmery, ktoré Vás zaujímajú. Pre iné inzertné portály viac  informácií na atomia.sk.

Byt je orientovaný na západ, má pekný výhľad na zeleň - predzáhradku bytu -  do okolia  obytného domu - nikomu sa nepozeráte do okien. Byt  je presvetlený a príjemný v lete a aj v zime.   Byt spĺňa všetky požiadavky na  trvalé bývanie ale zároveň je vhodný na prenájom v prípade kúpy bytu ako investície do nehnuteľnosti.

STAV BYTU

Byt je po rekonštrukcii realizovanej v r. 2020-2021.  Podlahy v miestnostiach sú:  v kuchyni, izbe a v predsieni je plávajúca podlaha, v  kúpeľni je keramická dlažba.  

Byt má:

- plastové okná, vnútorné plastové žalúzie  

- murované jadro, nové rozvody vody, odpadu  v jadre a kuchyni

- nové rozvody elektriny sú v celom byte

- v kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo a toaleta, stúpacie vedenie je menené

- v predsieni je vstavaná skriňa, v izbe vyrobená skrinka na mieru

- kuchynská linka na báze dreva s vysokým leskom má zabudovanú plynovú varnú dosku, osadený nerezový  drez s  pákovou batériou a digestor

OBYTNÝ DOM

V spoločných priestoroch je svetlo na senzor, menené plastové okná.  Bezbariérový vstup do obytného domu a aj do bytu. Výborné umiestnenie obytného domu - v tichej lokalite a predsa blízko dopravného uzla a občianskej vybavenosti. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Predaj bytu nie je ničím obmedzený. Byt je kúpou voľný a voľný na nasťahovanie ihneď. 

LOKALITA

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú parky v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi. 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Výborné bčianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola,  Technická univerzita, UPJŠ,   ihriská, pošta, poliklinika TERASA, obchodné centrá Lidl, Galéria, Cassovia, OC Erika.  Centrum mesta je v dostupnosti pár minút.

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Výťahnie
Konštrukcia bytupanel
Murované jadroáno
Oknáplastové
OstatnéBezbariérový prístup, Pivnica
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie230 V
Energetický certifikátNEMÁ