realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

1 izbový

33 m2

79 900,-

Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaŠtúrova
Výmera33 m2
Počet izieb1
Poschodieprízemie
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Chcete bývať v centre mesta, v lokalite, z ktorej sa bezproblémovo dostanete  do ktorejkoľvek časti Košíc?

Chcete kúpiť nehnuteľnosť ako investíciu s možnosťou prenajímania?

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám -  Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia  Vám ponúka príjemne bývanie v  1. izbovom  tehlovom byte nachádzajúcom sa v centre mesta Košice I. na Štúrovej ulici.  Byt je v osobnom vlastníctve.  Vo vlastníctve je aj podiel na pozemku pod obytným domom a podiel na spoločných častiach a priestoroch domu.  Byt sa nachádza v suteréne a má nameranú výmeru 35 m2.  Byt je napojený na elektriku a studenú vodu, ohrev teplej vody je samostatný a vykurovanie bytu je formou podlahového kúrenia. 

REKONŠTRUKCIA

Byt je po rekonštrukcii realizovanej pred 6-timi rokmi. Plastové okná, murované a zväčšené jadro, znížené stropy, nové rozvody vody, odpadu, elektriky, vaňa, umývadlo, samostatné wc, priestor pre pračku, podlaha - keramická dlažba. Dispozícia - z chodby je vstup do izby, kúpeľne, toalety.

OBYTNÝ DOM

Obytný dom je po kompletnej rekonštrukcii - zateplený, výmena okien na spoločných priestoroch.

LOKALITA

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú mestské parky v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi. Večerné prechádzky centrom mesta - nezabudnuteľná atmosféra, ktorú môžete zažívať každý večer, nielen niekoľkokrát v roku. 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Výborné občianske vybavenie v okolí - autobusová a železničná stanica,  MHD, materská škôlka, základná škola, AUPARK,   ihriská, pošta, poliklinika, obchodné centrá. Centrum mesta je v dostupnosti pár minút pešej chôdze.

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás. V príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy.  V nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšej a najvýhodnejšej hypotéky z bánk pôsobiacich na našom trhu. Dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, príprava podkladov pre súdnoznalecký posudok.  Platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotéky, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Výťahnie
Konštrukcia bytutehla
Terasanie
Murované jadroáno
Oknáplastové
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie230 V
Energetický certifikátB