Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 1 izbový / Priestranný pekný 1. izb. byt v PS s úpravami, byt so všetkým, čo má byt mať!

Priestranný pekný 1. izb. byt v PS s úpravami, byt so všetkým, čo má byt mať!

39,5 m2, 6.p/8.p., loggia, PS, plastové okná

63 990,-
39 m2
Iba u násTOP ponuka
Znížená cena
39,5 m2, 6.p/8.p., loggia, PS, plastové okná
Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sídlisko Ťahanovce
UlicaBerlínska
Výmera39 m2
Počet izieb1
Poschodie6 / 8
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Hľadáte si štartovací byt alebo sa potrebujete presťahovať z väčšieho do menšieho bytu?

Chcete sa stať vlastníkom bytu, ktorý má všetko, čo má byt mať?

Hľadáte byt v osobnom vlastníctve, ktorý viete kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru?

Chcete mať pekný výhľad  z bytu na denné alebo nočné Košice?

 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, vitajte doma!

 

Exkluzívne pre Vás u nás. Ponúkame Vám priestranný  1. izb. byt na sídl. Ťahanovce - ul. Berlínska.

Úžitková výmera bytu je 39,5 m2 (podlahová plocha bytu + pivnica). Byt má loggiu orientovanú na západ.  Byt sa nachádza na 6.p./8. p. a pozostáva z izby, kuchyne, predsiene, kúpeľne a wc. Byt je stredový, teplý a slnečný. Orientácia bytu je na západ.  

 

STAV BYTU

Byt je v pôvodnom stave s úpravami. Úpravy:  v byte bola nanovo vymurovaná stena so vstupom na loggiu a osadené plastové okná v izbe aj v kuchyni.  Podlahy v miestnostiach  - sú PVC, v izbe kryté kobercom. Kúpeľňa je priestranná. Nachádza sa v nej vaňa, umývadlo, pračka. Toaleta je samostatná. Kuchynská linka je pôvodná. 

 

Platby za byt

Správcovi, ktorým je ÚBD Ťahanovce sa platí na jednu osobu 74,- eur/mesiac. Podľa spotreby sa platí za elektrinu a za plyn. Celkové platby za byt terajšieho majiteľa sú 107,- eur.  

 

LOKALITA

Pokojná lokalita, vhodná na bývanie, so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta - zastávky MHD, obchodné centrá,  dojazd do centra mesta tromi spôsobmi, rekreačné lokality v blízkosti - bikrosová dráha, lesopark v miestnej časti s tenisovými kurtami a turistickými chodníkmi,  v neďalekej blízkosti  je rekreačná oblasť ANIČKA - bazény, detské ihriská, minigolf, vzdialenejšie sú Kavečany (výhliadková veža, ZOO, lyžiarske vleky),  komplexná občianska vybavenosť  - Poliklinika, pošta, kostoly, materské školy, ihriská,  základné školy, cirkevná základná škola,  centrum voľného času,  základná umelecká škola,  Toto všetko je to, čo hľadá väčšina ľudí bývajúcich v meste. 

 

V okolí sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.  

 

Susedia sú bezproblémoví a slušní. 

Predaj nie je ničím obmedzený. 

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chceme poďakovať Vašej Realitnej kancelárii ATOMIA v zastúpení pani Ing. Katonovej za promptné sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Všetko bolo zabezpečované na vysokej profesionálnej úrovni s maximálnym komfortom pre obe zmluvné strany. Boli sme priebežne informovaní o...

Anka & Vojto S.

Maximálna spokojnosť s RK Atomia, hlavne s maklérkou Ing. MIchaelou Oczeákovou. Profesionálny prístup, ústretovosť vo všetkých smeroch. Odporúčam.

Katarína