Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 1 izbový / Žiadaný 1. izb. byt pražského typu, 42 m2 + 6 m2 loggia - odporúčame!!

Žiadaný 1. izb. byt pražského typu, 42 m2 + 6 m2 loggia - odporúčame!!

1. izb., loggia, 42 m2, 2.p., úpravy, PL okná, exkluzívne u nás pre Vás!

64 990,-
42 m2
Iba u nás
1. izb., loggia, 42 m2, 2.p., úpravy, PL okná, exkluzívne u nás pre Vás!
Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice III, Dargovských Hrdinov
UlicaAdlerova
Výmera42 m2

Chcete vlastniť 1. izb. byt, ktorý si viete prerobiť na 1,5 izb. ?

Chcete investovať svoje financie do kúpy nehnuteľnosti a byt prenajímať?

Chcete vymeniť svoj väčší  byt za menší? 

 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám -  Vitajte doma! Exkluzívne u nás pre Vás!

 

Ponúkame Vám  1. izb. byt s loggiou - pražský typ bytu (bez nosných priečok) nachádzajúci sa na sídl. Dargovských hrdinov na Adlerovej ulici  - vzdialenej pár minút od centra mesta. Úžitková výmera bytu je 42 m2 vrátane komory na spoločnej chodbe a pivnice, výmera bytu je 40 m2. Byt sa nachádza na  2..p./8.p.. K bytu prináleží loggia o celkovej výmere 6 m2.  Byt je v pôvodnom stave s úpravami. V bytu sú plastové okná, stierky, plávajúca podlaha v izbe a kuchyni a dlažba v predsieni a jadre. Kuchynská linka je menená. V kúpeľni je nový komfortný sprchový kút, menená sanita. Toaleta je samostatná, wc je nové. Stúpacie vedenia sú menené.   Na oknách sú žalúzie.  V predsieni je pôvodná vstavaná skriňa.  Byt je v osobnom vlastníctve, je možnosť kúpy bytu na hypotekárny úver.  Byt je kúpou voľný. Byt je stredový, je slnečný a teplý.  Tento typ bytu je vhodný na rekonštrukciu na 1,5 izb. Spojením kuchyne s obývacou izbou  vznikne samostatná spálňa. 

Susedia sú bezproblémoví. 

 

Obytný dom je zateplený, loggie sú po rekonštrukcii, na spoločných priestoroch sú menené okná a na chodbách je dlažba.  

 

Pokojná lokalita, vhodná na bývanie, so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta - zastávky MHD, obchodné centrá, rýchly dojazd do centra mesta po Sečovskej ceste, rekreačné lokality na Furči - bikrosová dráha, lesopark prechádza turistický chodník na Zelený dvor,  komplexná občianska vybavenosť  - Poliklinika, pošta, kostoly, materské školy, ihriská,  základné školy (aj pre nadpriemerne talentované deti), centrum voľného času,  základné umelecké školy, Gymnázium sv. E. Steinovej. Toto všetko je to, čo hľadá väčšina ľudí bývajúcich v meste. 

 

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

 

 

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Prostredníctvom tejto realitnej kancelárie som uskutočnil predaj bytu na Národnej triede v Košiciach a chaty na Hnilci. Okrem iných služieb som využil aj službu úschovy kúpnej ceny v realitnej kancelárii Atomia. Služby uvedenej realitky môžem po dvojnásobnej dobrej skúsenosti len odporučiť....

rodina Š evcova

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní pri predaji nášho bytu. Hlavne s maklérkou Ing. Michaelou Oczeákovou, za jej ústretovosť, rýchlosť a profesionálny prístup. Atomiu odporúčame aj iným klientom a hlavne p. Oczeákovú. Ďakujeme.

Ladislav a Edita B.