Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 1 izbový / Žiadaný 1. izb. byt pražského typu, 42 m2 + 6 m2 loggia - odporúčame!!

Žiadaný 1. izb. byt pražského typu, 42 m2 + 6 m2 loggia - odporúčame!!

1. izb., loggia, 42 m2, 2.p., úpravy, PL okná, exkluzívne u nás pre Vás!

63 990,-
42 m2
Iba u nás
Rezervované
1. izb., loggia, 42 m2, 2.p., úpravy, PL okná, exkluzívne u nás pre Vás!
Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice III, Dargovských Hrdinov
UlicaAdlerova
Výmera42 m2
Počet izieb1
Poschodie2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete vlastniť 1. izb. byt, ktorý si viete prerobiť na 1,5 izb. ?

Chcete investovať svoje financie do kúpy nehnuteľnosti a byt prenajímať?

Chcete vymeniť svoj väčší  byt za menší? 

 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám -  Vitajte doma! Exkluzívne u nás pre Vás!

 

Ponúkame Vám  1. izb. byt s loggiou - pražský typ bytu (bez nosných priečok) nachádzajúci sa na sídl. Dargovských hrdinov na Adlerovej ulici  - vzdialenej pár minút od centra mesta. Úžitková výmera bytu je 42 m2 vrátane komory na spoločnej chodbe a pivnice, výmera bytu je 40 m2. Byt sa nachádza na  2..p./8.p.. K bytu prináleží loggia o celkovej výmere 6 m2.  Byt je v pôvodnom stave s úpravami. V bytu sú plastové okná, stierky, plávajúca podlaha v izbe a kuchyni a dlažba v predsieni a jadre. Kuchynská linka je menená. V kúpeľni je nový komfortný sprchový kút, menená sanita. Toaleta je samostatná, wc je nové. Stúpacie vedenia sú menené.   Na oknách sú žalúzie.  V predsieni je pôvodná vstavaná skriňa.  Byt je v osobnom vlastníctve, je možnosť kúpy bytu na hypotekárny úver.  Byt je kúpou voľný. Byt je stredový, je slnečný a teplý.  Tento typ bytu je vhodný na rekonštrukciu na 1,5 izb. Spojením kuchyne s obývacou izbou  vznikne samostatná spálňa. 

Susedia sú bezproblémoví. 

 

Obytný dom je zateplený, loggie sú po rekonštrukcii, na spoločných priestoroch sú menené okná a na chodbách je dlažba.  

 

Pokojná lokalita, vhodná na bývanie, so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta - zastávky MHD, obchodné centrá, rýchly dojazd do centra mesta po Sečovskej ceste, rekreačné lokality na Furči - bikrosová dráha, lesopark prechádza turistický chodník na Zelený dvor,  komplexná občianska vybavenosť  - Poliklinika, pošta, kostoly, materské školy, ihriská,  základné školy (aj pre nadpriemerne talentované deti), centrum voľného času,  základné umelecké školy, Gymnázium sv. E. Steinovej. Toto všetko je to, čo hľadá väčšina ľudí bývajúcich v meste. 

 

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

 

 

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Prostredníctvom tejto realitnej kancelárie som uskutočnil predaj bytu na Národnej triede v Košiciach a chaty na Hnilci. Okrem iných služieb som využil aj službu úschovy kúpnej ceny v realitnej kancelárii Atomia. Služby uvedenej realitky môžem po dvojnásobnej dobrej skúsenosti len odporučiť....

rodina Š evcova

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo