Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 2 izbový / PREDANÉ - Pekný 2 izb. tehlový byt po rekonštrukcii v Starom meste, odporúčame!

PREDANÉ - Pekný 2 izb. tehlový byt po rekonštrukcii v Starom meste, odporúčame!

2. izb. tehlový byt, 54 m2, balkón, 3.p./3.p., rekonštrukcia

103 000,-
54 m2
Iba u nás
2. izb. tehlový byt, 54 m2, balkón, 3.p./3.p., rekonštrukcia
Druh ponukyPredaj, Byty, 2 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaSlovenskej jednoty
Výmera54 m2
Počet izieb2
Poschodie3 / 4
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťahnie
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete vlastniť  tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti centra?

Ste radi, ak máte všetko poblízku? Obchodné centrum, poštu, polikliniku, ihriská, školy, škôlky, MHD..

Chcete sa vyhnúť ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce?

Chcete investovať do kúpy bytu a byt ľahko prenajímať?

 

Ak áno, tak tento byt je určený Vám - Vitajte doma!

Ponúkame Vám exkluzívne pekný, priestranný, kvalitný tehlový 2. izb. byt v širšom centre mesta, ul. Slovenskej jednoty - Staré mesto. Daná lokalita je lukratívnou lokalitou vzhľadom k centru mesta Košice a jeho dostupnosti a je poznačená zvýšením záujmom o kúpu a prenájom nehnuteľností.  Bytový dom má veľmi dobrú polohu s dobrou dostupnosťou k MHD,  obchodných centier, nemocnice. Základná škola, materská škola, stredné školy, TU  je v blízkosti  a  vynikajúci  je taktiež prístup  do  centra  mesta - do 2 min. pešej chôdze.

 

Úžitková výmera bytu je 54,42 m2 bez plochy balkóna  (podlahová plocha bytu je 50 m2 +  4,42 m2 je plocha pivnice a špajzky). Byt je orientovaný na JZ a SV. Balkón a dve izby má orientované na JZ do dvora, kuchyňa a kúpeľňa s oknom je orientovaná na SV do ulice.  Byt sa nachádza na 3.p./3. p.  bez výťahu. Strecha obytného domu je po rekonštrukcii.  Byt pozostáva z dvoch obytných miestností, príslušenstva a balkóna. 

 

Príslušenstvo bytu tvorí:  predsieň, kuchyňa, kúpeľňa.  Oceníte úsporný a nezávislý systém vlastného samostatného  ohrevu  teplej vody.  Ste nezávislí od odstávok teplej vody. Byt je stredový, teplý a slnečný. V byte je inštalovaná klimatizácia zn. Polar.

 

 

REKONŠTRUKCIA BYTU

Byt je poj rekonštrukcii realizovanej pred dvomi rokmi.  Byt má plastové okná s vnútornými ale aj vonkajšími žalúziami a širokými parapetami. Plastové sú samozrejme aj vstupné dvere na balkón - francúzske okná. V byte sú nové medené elektrické rozvody, čiastočne rozvody vody a odpadu. Podlahy v obytných miestnostiach sú kvalitné plávajúce podlahy a pod nimi sú zachovalé parkety.  V predsieni a kúpeľni je keramická dlažba. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Interiérové dvere sú pôvodné drevené, vstup do spálne tvoria dvojkrídlové dvere.  Rekonštrukciou prešla predsieň, kúpeľňa, kuchyňa, izby. V byte je inštalovaná klimatizácia. 

 

KUCHYŇA

Kuchyňa je priestranná. Kuchynská linka je  nová a má dostatok úložného a pracovného priestoru. V linke je osadený nerezový drez s pákovou nerezovou batériou.  Šporák je plynový s elektrickou rúrou.  Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere.

 

KÚPEĽŇA

Murované jadro je od pôvodna. V kúpeľni bezproblémovo vyvetráte vďaka oknu, čo nie je v bytoch bežné.  Rekonštrukcia kúpeľne zahŕňa  -  nové obklady, dlažba, nová vaňa, rozvody vody a odpadu, páková nerezová batéria, nový radiátor. V byte je nové stúpacie vedenie. Toaleta je súčasťou kúpeľne. 

 

IZBY

Vstup do izieb je samostatný ale izby sú aj navzájom prepojené zaťahovacími dverami. Izby sú priestranné. Podlahy v izbách sú plávajúce. Radiátory v izbách sú zachovalé, liatinové, majú spodný a aj vrchný ventil, termostatické hlavice a digitálne merače. V obývacej izbe je osadená klimatizácia. 

 

V okolí  obytného domu je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú mestské parky v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi. Večerné prechádzky centrom mesta - nezabudnuteľná atmosféra, ktorú môžete zažívať každý večer, nielen niekoľkokrát v roku. 

 

Susedia sú bezproblémoví a slušní.  Na byte neviazne žiadna ťarcha. 

Mesačné platby správcovi sú 147,- eur + elektrina + plyn.

 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Výborné bčianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola, stredné školy, TU  ihriská, pošta, poliklinika, obchodné centrá …Centrum mesta je v dostupnosti pár minút pešej chôdze.

 

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Exkluzívne pre Vás u nás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou chceme vyjadriť veľké poďakovanie pani Ing. Alene Katonovej za pomoc pri kúpe nášho bytu. Vysoko oceňujeme je odbornosť a ľudský prístup, ktorým si nás získala. Kúpa bytu za jej pomoci prebehla hladko a sme veľmi spokojní, že nám pomohla nájsť domov. Ak zvažujete...

Anna a Michal Alexovič

Chcel by som veľmi poďakovať p. Ing. Alenke Katonovej za jej profesionálny a ľudský prístup a príjemné vystupovanie. Vidno, že svoju prácu ovláda dokonale na vysokej úrovni. Má obrovský prehľad v dokumentoch a skúsené oko pri prehliadkach. Riešila mi predaj a veľmi mi pomohla pri...

Marko K.