realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

2 izbový

52 m2

119 990,-

Druh ponukyPredaj, Byty, 2 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Terasa - Západ
UlicaMikovíniho
Výmera52 m2
Počet izieb2
Poschodieprízemie / 4
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Hľadáte nehnuteľnosť, vďaka ktorej sa vyhnete  ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce? 

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť,  jedinečnú v rámci Košíc, s výbornou možnosťou prenajímania?

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, exkluzívne  u nás pre Vás -  Vitajte doma! 

Pozrite si virtuálnu 3D obhliadku!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a ATOMIA RK Vám ponúka príjemné bývanie  v peknom zrekonštruovanom 2 - izbovom byte s príslušenstvom, ktoré tvorí predsieň, kúpeľňa, toaleta a pivnica.  Byt sa nachádza v lokalite MČ Košice II. - Terasa, na  ulici Mikovíniho, v blízkosti OC Optima. Byt je v osobnom vlastníctve, možnosť riešenia kúpy bytu formou hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme. 

Úžitková výmera bytu je 54 m2. Byt nemá balkón.  Vo vlastníctve  je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí. Obytný dom je po rekonštrukcii. Zamilujete si danú tichú  lokalitu tak ako terajší majitelia bytu.

DISPOZÍCIA  A ORIENTÁCIA BYTU

Poprechádzajte sa po byte vďaka virtuálnej 3D obhliadke na stránke atomia.sk  - alebo kliknite na nižšie uvedený odkaz (v prípade niektorého inzerného portálu sa dostanete do 3D obhliadky skopírovaním nižšie uvedeného linku do vášho prehliadača):

https://my.matterport.com/show/?m=AByZnraXz4r

V 3D scane si pozrite 3D pôdorys  a vo foto  2D pôdorys bytu.  Samostatný vstup do spálne a samostatný otvorený vstup do obývacej izby je ideálny. 

Byt je orientovaný na dve svetové strany (výborné prevetranie bytu) - sever a juh, je teplý v zime a chladný v lete. Byt  má pekný výhľad na zeleň  - nikomu sa nepozeráte do okien. Byt spĺňa všetky požiadavky na  trvalé bývanie ale zároveň je vhodný na prenájom v prípade kúpy bytu ako investície do nehnuteľnosti.

REKONŠTRUKCIA BYTU

Rekonštrukcia bytu zahŕňa:  plastové okná,  znížené stropy s bodovými a stropnými svietidlami v kúpeľni a toalete, nové omietky, novovymurovanie jadra a zmena dispozície bytu, nové plastové rozvody vody a  odpadu, elektrické rozvody v jadre a kuchyni, osadenie nových radiátorov,  osadenie novej kuchynskej linky do tvaru L, nová sanita, obklady, omietky, laminátová plávajúca podlaha v celom byte, dlažba  v kúpeľni, toalete a čiastočne v predsieni. Menené interiérové dvere a oblôžkové zárubne. Vykurovanie je centrálne.

KUCHYŇA

Priestor kuchyne bol zväčšený dispozičnou zmenou umiestnenia jadra (posunutím do veľkej predsiene). 

Na mieru vyrobená kuchynská linka v tvare L na báze dreva má v sebe osadený nerezový drez s odkladacím priestorom a  s nerezovou pákovou batériou, značkový plynový sporák s elektrickou rúrou, umývačku riadu, digestor. Kuchynská linka má dostatok úložného a pracovného priestoru Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere. 

KÚPEĽŇA  A TOALETA

Vybavenie kúpeľne tvorí:  vaňa, umývadlo v skrinke, skrinka so zrkadlom, priestor pre pračku, vetranie kúpeľne do stupačiek. Podlaha je keramická a keramické obklady sú až po strop.  Toaleta je samostatná, obklad, dlažba. Stúpacie vedenie je menené.

BYTOVÝ DOM

Obytný dom je zateplený. Menené sú okná na spoločných priestoroch, vstupné brány, prekrytie vstupného schodištia do obytného domu. Umiestnenie obytného domu je v tichej časti lokality. Nízky počet bytov v obytnom dome. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Susedia sú bezproblémoví, slušní a tichí. Predaj bytu nie je ničím podmienený.  Vstavaná skriňa v predsieni je súčasťou ceny nehnuteľnosti. 

LOKALITA

Pokojná lokalita, vhodná na bývanie, so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta. 

Terasa je žiadané sídlisko pri hľadaní nového bývania v Košiciah. Prečo? Výborná občianska vybavenosť - materské školy, základné školy, gymnáziá, športové centrá - Tenisový klub Mladosť Tréningové centrum Kalimero, ihriská a výbežiská s cvičiskami pre psov v Zuzkinom parku,  sakrálne stavby rôznych vierovyznaní, obchodné centrá - OPTIMA, OBI, OC Terasa - Cassovia, OC Erika, LIDL, OC Galéria, pošta, polícia, miestne úrady,  medicínske centrá, FNsP, poliklinika Terasa, Kultúrne stredisko Atrium. Občiasnke združenia - Terasáčik - centrum pre rodičov s deťmi, Klub dôchodcov, Klub seniorov a iné. Bezproblémový prístup do centra autami a prístup prostredníctvom mestskej hromadnej dopravy.

Viac na: kosicezapad.sk.

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom presvedčiť sami!

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás. V príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy.  V nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšej  hypotéky z bánk pôsobiacich na našom trhu. Dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, príprava podkladov pre súdnoznalecký posudok.  Platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotéky, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Konštrukcia bytupanel
Murované jadroáno
Oknáplastové
OstatnéPivnica
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Spôsob kúreniaústredné
Energetický certifikátB