Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 2 izbový / Pekný a kvalitne prerobený 2. izb. byt Staré mesto - odporúčame!

Pekný a kvalitne prerobený 2. izb. byt Staré mesto - odporúčame!

2. izb., 55 m2, 3.p./4.p, po rekonštrukcii

99 900,-
55 m2
Iba u násTOP ponuka
Rezervované
2. izb., 55 m2, 3.p./4.p, po rekonštrukcii
Druh ponukyPredaj, Byty, 2 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaJakobyho
Výmera55 m2

Chcete vlastniť  byt  v bezprostrednej blízkosti centra?

Ste radi, ak máte všetko poblízku? Obchodné centrum, poštu, polikliniku, ihriská, školy, škôlky, MHD..

Chcete sa vyhnúť ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce?

Chcete investovať do kúpy bytu a byt ľahko prenajímať?

 

Ak áno, tak tento byt je určený Vám - Vitajte doma!

Ponúkame Vám pekný, priestranný, kvalitne prerobený 2. izb. byt v širšom centre mesta, ul. Jakobyho - Staré mesto. Daná lokalita je lukratívnou lokalitou vzhľadom k centru mesta Košice a jeho dostupnosti a je poznačená zvýšením záujmom o kúpu a prenájom nehnuteľností.  Bytový dom má veľmi dobrú polohu s dobrou dostupnosťou k MHD,  obchodných centier, nemocnice. základná škola, materská škola, stredné školy, Technická univerzita a  vynikajúci  je taktiež prístup  do  centra  mesta - do 2 min. pešej chôdze.

 

Úžitková výmera bytu je 54,6  m2 bez plochy balkóna  (podlahová plocha bytu +  plocha pivnice). Byt je orientovaný na západ. Balkón a dve izby má orientované na JZ do dvora, kuchyňa a kúpeľňa s oknom je orientovaná na SV do ulice.  Byt sa nachádza na 3.p./4. p.  bez výťahu.  Byt pozostáva z dvoch samostatných obytných miestností, kuchyne, kúpeľne a samostatnej toalety. Obytný dom je zateplený. Byt je stredový, teplý a slnečný.

 

REKONŠTRUKCIA BYTU

Byt je po rekonštrukcii realizovanej pred dvomi rokmi.  Byt má plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu.  V byte sú nové medené elektrické rozvody, nové rozvody vody a odpadu, novovymurované jadro, novú kuchynskú linku. Podlahy v obytných miestnostiach sú kvalitné plávajúce podlahy a pod nimi sú zachovalé parkety.  V predsieni a kúpeľni je keramická dlažba. Vstupné dvere sú menené.  Interiérové dvere sú drevené.  

 

KUCHYŇA

Kuchyňa je priestranná. Kuchynská linka je  nová a má dostatok úložného a pracovného priestoru. V linke je osadený nerezový drez s pákovou nerezovou batériou. V kuchynskej linke je vstavaná plynová varná doska a vstavaná elektrická rúra.   Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere.

 

KÚPEĽŇA

Rekonštrukcia kúpeľne zahŕňa  -  nové obklady, dlažba, nová vaňa, rozvody vody a odpadu, páková nerezová batéria, V byte je nové stúpacie vedenie. Toaleta je samostatná.

 

IZBY

Vstup do izieb je samostatný. Izby sú priestranné. Podlahy v izbách sú plávajúce. Radiátory v izbách sú zachovalé, liatinové, majú spodný a aj vrchný ventil, termostatické hlavice a digitálne merače. 

 

V okolí  obytného domu je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú mestské parky v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi. Večerné prechádzky centrom mesta - nezabudnuteľná atmosféra, ktorú môžete zažívať každý večer, nielen niekoľkokrát v roku. 

 

Susedia sú bezproblémoví a slušní.  Na byte neviazne žiadna ťarcha. 

 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Výborné bčianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola, stredné školy, TU  ihriská, pošta, poliklinika, obchodné centrá …Centrum mesta je v dostupnosti pár minút pešej chôdze.

 

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšej a najvýhodnejšej hypotéky z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Už v minulosti som využil služby realitnej kancelárie Atomia, kedy mi kúpu, či prenájom bytu sprostredkovala na vysoko odbornej úrovni p. Alena Katonová. Preto som ju ani tentokrát neváhal kontaktovať pre sprostredkovanie predaja bytu a opäť som bol s jej službami nadmieru spokojný. Touto cestou by som...

Alexander Szoták

S veľkou vďačnosťou vyslovujem uznanie p. ing. A.Katonovej, ktorá disponuje: znalosťami, trpezlivosťou, pokojom a schopnoťou poslúžiť klientovi formou profesionálnej rady, skúsenosťami i ochotou vyhovieť požiadavkám. Obdivuhodne pracovitá, maximálne slušná, ústretová osobnosť, pri ktorej...

Elena Hroncová