Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 3 izbový / Košice - Staré Mesto, Moyzesova, 3. izb. tehlový byt s garážou a dvorom

Košice - Staré Mesto, Moyzesova, 3. izb. tehlový byt s garážou a dvorom

3. izb. tehlový byt, s garážou a uzatvoreným dvorom, odporúčame!

550,-
80 m2
Iba u nás
3. izb. tehlový byt, s garážou a uzatvoreným dvorom, odporúčame!
Druh ponukyPrenájom, Byty, 3 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaMoyzesova
Výmera80 m2
Počet izieb3
Poschodie1 / 2
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťahnie
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Bývate mimo Košíc ale Košice sú Vašim miestom práce alebo štúdia? Radi by ste vymenili drahé a neosobné bývanie v hoteloch za príjemné bývanie v prenajatom byte za 1/10 ceny nocľažného?

Ak áno, tak tento 3-izb. tehlový byt (priechodzie izby)  na prenájom je určený práve Vám. Určite si po náročnej práci alebo štúdiu zaslúžite komfort vyplývajúci z bývania v tomto byte s dvorom a s garážou vo dvore v blízkosti centra mesta Košice na Moyzesovej ulici. 

Byt orientovaný na ulicu a do dvora (4 x okná na Moyzesovu ul., 4 x okná do dvora). Byt sa nachádza na 1.p. a pod bytom je byt. Byt je po kvalitnej rekonštrukcii a kompletne zariadený vrátane elektrospotrebičov. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, v ktorej je krb.  Využitie izieb podľa vlastných potrieb - viď. foto. K dispozícii je garáž a spoločná 11 árová záhrada vo dvore. Cena za prenájom je 550,-eur/mesiac + média 100,- podľa počtu osôb - platby správcovi, médií, prenájom garáže.V blízkosti je všetko potrebné - nákupné centrá, MHD, nemocnica, divadlo, kiná.... Cena prenájmu je 650,- eur/mesiac vrátane médií za celý byt. Pravidelné vyúčtovanie spotreby médií. Preplatky sú vrátené nájomníkovi. Z obytného domu je výstup na uzatvorený dvor. 

K dispozícii na nasťahovanie od 1.06. 2019.

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne maklérke p. Katonovej a maklérovi p. Tomášovi Petrunčíkovi za skvelý prístup, rýchlosť a profesionalitu. Vybavili za mňa všetko potrebné pri kúpe bytu, bol som veľmi spokojný.

p. Bunovský

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter