Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 3 izbový / Pekný 3. izb. byt so samostatným kúrením vo vyhľadávanej lokalite obce Kysak

Pekný 3. izb. byt so samostatným kúrením vo vyhľadávanej lokalite obce Kysak

3. izb., 1.p./2.p., 66 m2, pozemok

77 500,-
66 m2
Iba u nás
Rezervované
3. izb., 1.p./2.p., 66 m2, pozemok
Druh ponukyPredaj, Byty, 3 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Kysak
UlicaKysak
Výmera66 m2
Počet izieb3
Poschodie1 / 2
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťahnie
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete bývať v obci, v ktorej ste 60-timi možnými vlakovými spojeniami v priebehu dňa v KE alebo v Kysaku za pár minút? 

Chcete bývať vo vyhľadávanej a tichej lokalite obce Kysak?  

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier  na prenajatom pozemku, ktorý je v bezprostrednej blízkosti obytného domu ?  

Chcete bývať v byte a pritom mať výhody bývania v dome - samostatné kúrenie a samostatný ohrev teplej vody?

 

Ak áno, tak tento 3. izb. byt je určený práve Vám -  Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemné bývanie v 3. izb. tehlovom byte v obci Kysak  nachádzajúcom sa  v zastavanom území obce Kysak - v Novej časti pri škole. 

 

Pekný 3.izb. tehlový byt  je po celkovej rekonštrukcii  a nachádza sa  na ideálnom 1.p./2.p. Pod bytom je byt. Úžitková výmera bytu je 66 m2 vrátane pivnice. Byt je v osobnom vlastníctve a v osobnom vlastníctve je aj pozemok pod obytným domom. V tomto byte si každý člen rodiny nájde ten svoj priestor na prácu či relax.  Rekonštrukcia bytu sa realizovala vo viacerých etapách. V r. 2004 sa realizovala rekonštrukcia kúrenia a ohrevu teplej vody - odpojenie od centrálneho kúrenia a napojenie sa na samostatné kúrenie a samostatný ohrev teplej vody  - plynový kotol Attac  V r. 2010 sa realizovala sa výmena el. rozvodov v celom byte, výmena rozvodov vody, odpadu v kuchyni a kúpeľni, výmena sanity, obklady, dlažby v kúpeľni a toalete.  V kúpeľni s oknom sa nachádza rohová vaňa, kotol, umývadlo so skrinkami a zrkadlom, rebríkový radiátor. Toaleta je samostatná V byte sú nové plastové okná a na stenách sú nové stierky. V r. 2017 sa realizovala rekonštrukcia kuchyne - výmena okna, osadenie novej kuchynskej linky, položenie novej dlažby v predsieni. Menené sú aj interiérové dvere. Vstupné dvere sú bezpečnostné. V spálni je na mieru vyrobená vstavaná skriňa - JE SÚČASŤOU CENY NEHNUTEĽNOSTI. Súčasťou CENY NEHNUTEĽNOSTI je aj chladnička a pračka. Na ostatnom zariadení bytu je možná dohoda. 

 

Dispozícia bytu Vám umožní mať dostatok úložného priestoru pre Vaše veci a zároveň dávajú možnosť každému členovi rodiny nájsť si ten svoj kútik na prácu, hru, učenie, relax alebo spánok, Samostatný vstup z predsiene je  do spálne, kuchyne, kúpeľne, toalety a obývacej izby. Z obývacej izby sa vstupuje do ďalšej izby. Z kuchyne je vstup do špajzky, čo ocení každá gazdinka v tomto byte. Byt má z obývacej izby výstup na francúzsky balkón. 

 

Majiteľ nehnuteľnosti má v prenájme pozemok vedľa domu, kde si radi posedíte na lavičke a pochutnáte si na ovocí slivky, ktorá na tomto pozemku rastie. K bytu patrí aj plechový domček na uskladnenie vecí.

 

Obytný dom je po celkovej rekonštrukcii - výmena stúpacích vedení, zateplenie obytného domu, rekonštrukcia spoločných priestorov. Dom je v správe spoločenstva vlastníkov bytu.

Mesačné platby pri nie trvalom obývaní bytu je 90,-/mesiac. 

 

Byt je bez tiarch a jeho predaj nie je ničím podmienený. Kúpou je byt voľný.

 

Susedia sú bezproblémoví a milí. 

 

Najvyhľadávanejšia obec v lokalite Košice - okolie z dôvodu dostupnosti z mesta Košice. Obec s dostatočným občianskym vybavením - škôlka, základná škola, obecný úrad, zdravotné stredisko, veterinárna ambulancia, polícia, obchody, ihriská…..

 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne Pre Vás v našej realitnej kancelárii

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo

"Srdečné ďakujem" realitnej kancelárií ATOMIA a konkrétne pani Ing. Michaele Oczeákovej za veľmi milé a ústretové jednanie pri predaji bytu v Košiciach. Srdečná vďaka! Všetkým odporúčam využitie služieb realitnej kancelárie ATOMIA.

Ladislav