realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

3 izbový

54 m2

125 900,-

Druh ponukyPredaj, Byty, 3 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Terasa - Západ
UlicaJazmínová
Výmera54 m2
Počet izieb3
Poschodie5 / 7
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Chcete bývať na najžiadanejšom sídlisku Košíc - na Terase?

Túžite si byt v pôvodnom stave zrekonštruovať podľa svojich vlastných predstáv? 

S radosťou sa vyhnete  ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce? 

Ste radi, ak máte všetko poblízku? Centrum mesta,  obchodné centrá, poštu, polikliniku, ihriská, školy, škôlky, MHD?

Ak áno, tak si môžme po dohode spoločne pozrieť 3 izbový byt v pôvodnom stave s úpravami.

Exkluzívne iba u nás pre vás! Dohoda istá!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám ponúka  3 izbový byt, ktorý sa nachádza na vyhľadávanom sídlisku lokality Košice II. - Terasa, na ulici Jazmínová. Byt má úžitkovú výmeru podľa portálu katastra  54 m2.  Byt sa nachádza na 5.p./7.p. S vlastníctvom bytu je spojené aj vlastníctvo podielu na  pozemku pod obytným domom. Byt je v osobnom vlastníctve, možnosť kúpy bytu aj formou hypotekárneho úveru. Svojou polohou je v danej lokalite zvýšený dopyt po nehnuteľnostiach. Pekný obytný dom je po kompletnej REKONŠTRUKCII vrátane nového výťahu. 

DISPOZÍCIA  A ORIENTÁCIA BYTU

Poprechádzajte sa po byte vďaka virtuálnej 3D obhliadke (pohybujete sa po bielych kruhoch) na stránke atomia.sk alebo kliknutím na uvedený link (v prípade niektorého inzerného portálu sa dostanete do 3D obhliadky skopírovaním nižšie uvedeného linku do vášho prehliadača):

https://my.matterport.com/show/?m=ZgHfmqSkagq

Pozrite si aj 3D pôdorys bytu. Z chodby je samostatný vstup do izieb a kumbálu. Z obývacej izby sa vchádza do kuchyne - možnosť prepojenia kuchyne s obývacou izbou.  

Byt tvoria izby: 1izba  - 3,38 x 2,02 =  6,82 m2, 2. izba - 4,11 x 2,47 = 10,15 m2, 3. izba -  4,41 x 3,69 = 16,27 m2

Príslušenstvo k bytu tvorí: chodba - (4,52 x 1,61) + (1,04x 0,41) = 7,69 m2, kumbál  - 1,51 x 1,61 = 2,43 m2, kuchyňa -2,52 x 2,53 = 6,37 m2, kúpeľňa -  1,6 x 1,6 = 2,56 m2, toaleta 1,17 x 0,82 = 0,95 m2.

Byt je orientovaný na SZ a SV, je presvetlený, príjemný v lete a aj v zime.   Byt spĺňa všetky požiadavky na  trvalé bývanie ale zároveň je vhodný na prenájom v prípade kúpy bytu ako investície do nehnuteľnosti.

POPIS BYTU

Byt je v pôvodnom stave s úpravami. Priečky v byte nie sú nosné (pražský typ bytu) a je možné si dispozíciu pri rekonštrukcii bytu upraviť podľa vlastných potrieb.

V byte sú  plastové okná (izolačné dvojsklo) zn. Rehau so  žalúziami.  V izbách a komore  sú pôvodné  PVC podlahové krytiny, v kúpeľni a toalete zánovné PVC podlahové krytiny a  v predsieni je  dlažba.  Na stenách a aj umakartovom jadre sú omietky a maľba. Interiérové  dvere v byte sú  tmavé  plné shrňovacie a pôvodné  dvere plné a presklenné. Vstupné dvere sú na báze dreva.

KUCHYŇA

V kuchyni je plynový sporák s elektrickou rúrou, digestor a retro kuchyňa Carmen s menenou kuchynskou pracovnou doskou, nerezovýmm drezom a pákovou batériou.

KÚPEĽŇA a TOALETA

Kúpeľňa a toaleta sú samostatné miestnosti. Kúpeľňa je po rekonštrukcii - nové rozvody vody a odpadu a nová sanita - rohový sprchovací kút, umývadlo osadené v skrinke, zrkadlová skrinka, vešiak na bielizeň a priestor na pračku. Toaleta - menená sanita, menené stúpacie vedenie. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Susedia sú bezproblémoví a slušní. 

Byt môže zostať v stave, v akom sa nachádza na fotografiách.

PREDAJ BYTU NIE JE NIČÍM PODMIENENÝ.

BYT JE KÚPOU VOĽNÝ.

BYT JE BEZ ŤIARCH.

OBYTNÝ DOM

Obytný dom je po rekonštrukcii - zateplený, nová vstupná brána, schránky,  väčší  VÝŤAH, ktorý stojí na každom podlaží a je určený pre 5 osôb.

LOKALITA

Pokojná a tichá lokalita, vhodná na bývanie, so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta. 

Terasa je najžiadanejšie sídlisko pri hľadaní nového bývania v Košiciah. Prečo? Výborná občianska vybavenosť - materské školy, základné školy, gymnáziá, športové centrá - Tenisový klub Mladosť, Tréningové centrum Kalimero, ihriská a výbežiská s cvičiskami pre psov v Zuzkinom parku,  sakrálne stavby rôznych vierovyznaní, obchodné centrá - OPTIMA, OBI, OC Terasa - Cassovia, OC Erika, LIDL, OC Galéria, pošta, polícia, miestne úrady,  medicínske centrá, FNsP, poliklinika Terasa, Kultúrne stredisko Atrium. Občiasnke združenia - Terasáčik - centrum pre rodičov s deťmi, Klub dôchodcov, Klub seniorov a iné. Bezproblémový prístup do centra autami a prístup prostredníctvom mestskej hromadnej dopravy.  Viac na: kosicezapad.sk.

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com.  

Ďakujem, dopočutia a dovidenia.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.  Využite našu pomoc pre Vás v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu  našim nezávislým finančným poradcom. 

 

Ďalšie info

Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Výťaháno
Konštrukcia bytupanel
Murované jadronie
Oknáplastové
OstatnéŠatník
Zariadenieáno
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie230 V
Energetický certifikátB