Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 4 izbový / Pekný rozlohou veľký 4. izb. byt v PS na Terase, loggia, odporúčame!

Pekný rozlohou veľký 4. izb. byt v PS na Terase, loggia, odporúčame!

4. izb., 81 m2 + loggia, plastové okná, šatník, pekný výhľad, 7.p./7.p.

97 990,-
81 m2
Iba u násTOP ponuka
Znížená cena
4. izb., 81 m2 + loggia, plastové okná, šatník, pekný výhľad, 7.p./7.p.
Druh ponukyPredaj, Byty, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Západ
UlicaSlobody
Výmera81 m2
Počet izieb4
Poschodie7 / 7
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete bývať vo vyhľadávanej lokalite sídliska Terasa?

Túžite si byt zrekonštruovať podľa svojich vlastných predstáv?

S radosťou sa vyhnete  ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce? 

Ste radi, ak máte všetko poblízku? Obchodné centrum, poštu, polikliniku, ihriská, školy, škôlky, MHD..

Chcete vlastniť byt s pekným výhľadom na okolitú zeleň?

 

Ak áno, tak si môžme po dohode spoločne pozrieť pekný 4. Iz. byt v pôvodnom stave. Exkluzívne iba u nás pre vás!

 

Ponúkaný 4.izb. so šatníkom sa nachádza v lokalite Košice II - Terasa, ul. Slobody. Byt má úžitkovú výmeru podľa portálu katastra  81 m2  + loggiu o výmere 3,75 m2. Podlahová plocha bytu bez plochy loggie a pivnice je 79,75 m2.  Byt sa nachádza na 7.p./7.p. Obytný dom je zateplený a po rekonštrukcii je samozrejme aj strecha. S vlastníctvom bytu je spojené aj vlastníctvo podielu na  pozemku pod obytným domom.

 

Byt je v zachovalom pôvodnom stave s úpravami. Úpravy - nové plastové okná so  žalúziami, vymieňané v dobe realizácie zateplenia obytného domu, menené stúpacie vedenie, menené vstupné dvere. 

Podlahy v izbách sú pekné zachovalé pôvodné parkety. V kuchyni a v predsieni je povlak PVC. V kuchyni je plynový sporák s rúrou, kuchynská linka na báze drevnej hmoty dĺžky 1,80 m s nerezovým drezom a digestorom.  Na stenách sú omietky a maľba. Interiérové  dvere sú pôvodné. Byt je presvetlený, stredový a teplý, orientovaný na východ - kuchyňa a obývacia izba a tri izby vártane loggie sú orientované na západ. Predná stena jadra je panelová. Priečky sú prevažne nosné (nízka hlučnosť bytu), nenosná priečka je medzi predsieňou a šatníkom a šatníkom a izbou, s ktorou má spoločnú stenu (viď. pôdorys bytu).

 

Výmery jednotlivých izieb sú:

 

- predsieň:   4,66  m2

- kuchyňa:    8,00 m2

-  3 izby -  o výmerách:  15,90  m2, 11,49 m2, 11,25 m2

- obývacia izba o výmere: 21,08 m2

- kúpeľňa: 2,09 m2

- WC:        0,90 m2

- šatník:      4,38 m2

- pivnica:   1,00 m2

 

BYT JE KÚPOU VOĽNÝ. Na byte neviaznu žiadne ťarchy.  Byt je v osobnom vlastníctve.

 

Z bytu máte pekný výhľad na denné alebo večerné Košice. 

 

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

Susedia sú bezproblémoví a slušní.

 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Občianske vybavenie v okolí - obchodné centrá Galéria, MHD, materská škôlka, základná škola,  ihriská, parky, pošta, poliklinika, sakrálne stavby … V dostupnosti pár minút cesty autom alebo chôdze je centrum mesta.

 

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

 

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 
Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri kúpe bytu. Urobili všetko možné preto, aby som si kúpila taký byt, aký som chcela. Rada by som vyzdvihla jej ľudský a profesionálny prístup. Odporúčam služby RK ATOMIA.

Ingrid V.

Touto cestou sa chceme poďakovať Vašej Realitnej kancelárii ATOMIA v zastúpení pani Ing. Katonovej za promptné sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Všetko bolo zabezpečované na vysokej profesionálnej úrovni s maximálnym komfortom pre obe zmluvné strany. Boli sme priebežne informovaní o...

Anka & Vojto S.