realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

4 izbový

74 m2

177 700,-

Druh ponukyPredaj, Byty, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Terasa - Západ
UlicaTrieda SNP
Výmera74 m2
Počet izieb4
Poschodie8 / 10
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Chcete bývať vo vyhľadávanej lokalite sídliska Terasa?

Túžite si byt zrekonštruovať podľa svojich vlastných predstáv?

S radosťou sa vyhnete  ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce? 

Ste radi, ak máte všetko poblízku? Obchodné centrum, poštu, polikliniku, ihriská, školy, škôlky, MHD..

Chcete vlastniť byt s pekným výhľadom na okolitú zeleň?

Ak áno, tak si môžme po dohode spoločne pozrieť pekný 4. Iz. byt v pôvodnom stave. Exkluzívne iba u nás pre vás! Dohoda istá!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám ponúka  4 izbový byt so šatníkom (kumbálom) v byte, ktorý sa nachádza na vyhľadávanom sídlisku lokality Košice II. - Terasa na ulici Trieda SNP.   Byt má úžitkovú výmeru podľa portálu katastra  74 m2  + loggiu o výmere 3,75 m2.  Byt sa nachádza na 8.p./10.p. Obytný dom je zateplený a po rekonštrukcii je samozrejme aj strecha, výťah,  vstupné brány. S vlastníctvom bytu je spojené aj vlastníctvo podielu na  pozemku pod obytným domom.

POPIS BYTU

Byt je v pôvodnom stave s úpravami. Úpravy - plastové okná so  žalúziami, menené stúpacie vedenie. Podlahy v izbách sú pôvodné parkety. V kuchyni, v predsieni a kumbále je povlak PVC. V kuchyni je plynový sporák s rúrou, kuchynská linka na báze drevnej hmoty dĺžky 1,80 m s drezom a digestorom.  Na stenách sú omietky a maľba. Interiérové  dvere a vstupné dvere do bytu sú pôvodné. Predná stena jadra je panelová, zvyšné umakartové. Priečky sú prevažne nosné (nízka hlučnosť bytu). 

DISPOZÍCIA BYTU

Z chodby je samostatný vstup do jednej izby, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne a obývacej izby. Z obývacej izby je vstup do ďalších dvoch izieb, do kuchyne a na loggiu. Byt je presvetlený, stredový a teplý, orientovaný na západ - kuchyňa a obývacia izba a dve izby vrátane loggie, jedna izba je orientovaná na juh.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Z bytu máte pekný výhľad na denné alebo večerné Košice. 

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

Susedia sú bezproblémoví a slušní. 

Byt s pekným výhľadom do prázdneho priestranstva. Nikomu sa nedívate do okien.

Predaj bytu nie je ničím podmienený.  BYT JE KÚPOU VOĽNÝ.

Na byte neviazne ťarcha z dôvodu hypotekárneho úveru.

OBYTNÝ DOM

Bezbariérový vstup do obytného domu.

Obytný dom je po rekonštrukcii - zateplený, nové rozvody elektriny v spoločných priestoroch, nová vstupná brána, schránky,  väčší NOVÝ VÝŤAH, ktorý stojí na každom podlaží a je určený pre 6 osôb.

LOKALITA

Pokojná a tichá lokalita, vhodná na bývanie, so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta. 

Terasa je najžiadanejšie sídlisko pri hľadaní nového bývania v Košiciah. Prečo? Výborná občianska vybavenosť - materské školy, základné školy, gymnáziá, športové centrá - Tenisový klub Mladosť Tréningové centrum Kalimero, ihriská a výbežiská s cvičiskami pre psov v Zuzkinom parku,  sakrálne stavby rôznych vierovyznaní, obchodné centrá - OPTIMA, OBI, OC Terasa - Cassovia, OC Erika, LIDL, OC Galéria, pošta, polícia, miestne úrady,  medicínske centrá, FNsP, poliklinika Terasa, Kultúrne stredisko Atrium. Občiasnke združenia - Terasáčik - centrum pre rodičov s deťmi, Klub dôchodcov, Klub seniorov a iné. Bezproblémový prístup do centra autami a prístup prostredníctvom mestskej hromadnej dopravy.  Viac na: kosicezapad.sk.

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com.  

Ďakujem, dopočutia a dovidenia.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.  Využite našu pomoc pre Vás v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu  našim nezávislým finančným poradcom. 

 

Ďalšie info

Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Konštrukcia bytupanel
Murované jadronie
Oknáplastové
OstatnéBezbariérový prístup, Pivnica, Šatník, Kamerový systém
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie240/400 V
Energetický certifikátB