Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 4 izbový / Novostavba mezonetov

Novostavba mezonetov

Tichá lokalita

129 450,-
85,3 m2
 
Druh ponukyPredaj, Byty, 3 izbový, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaGaštanová
Výmera85,3 m2
Počet izieb3
Poschodie4 / 4
Stav objektunovostavba
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Výťaháno
Konštrukcia bytutehla
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ponúkame na predaj 3-izbové a 4-izbové mezonetové byty v časti Košice - Juh. Byty vzniknú nadstavbou na už exustujúcom bytovom dome. Byty sa ponúkaju ALL INCLUSIVE bez kuchynkej linky a kúpelňe. V cene sú bezpečnostné dvere, vnútorné dvere, kotol zo zásobníkom TUV, podlahové kúrenie, drevené schodisko so zábradlím. Ku každému bytu prislúcha balkón. Súčasťou stavby bude aj výťah. Veľmi nízke náklady na bývanie. Novostavba bytov bude skolaudovaná v mesiaci jún 2017.

V ponuke ďalších 12 bytov v rôznych veľkostiach. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 904 901.

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chceme poďakovať Vašej Realitnej kancelárii ATOMIA v zastúpení pani Ing. Katonovej za promptné sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Všetko bolo zabezpečované na vysokej profesionálnej úrovni s maximálnym komfortom pre obe zmluvné strany. Boli sme priebežne informovaní o...

Anka & Vojto S.

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní pri predaji nášho bytu. Hlavne s maklérkou Ing. Michaelou Oczeákovou, za jej ústretovosť, rýchlosť a profesionálny prístup. Atomiu odporúčame aj iným klientom a hlavne p. Oczeákovú. Ďakujeme.

Ladislav a Edita B.