Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / Mezonet / Pekný 4. izb. byt - mezonet v Starom meste, ul. Jarná - odporúčame!

Pekný 4. izb. byt - mezonet v Starom meste, ul. Jarná - odporúčame!

4. izb., mezonet, 124 m2, 3.p.

167 000,-
124 m2
Iba u nás
Znížená cena
4. izb., mezonet, 124 m2, 3.p.
Druh ponukyPredaj, Byty, 4 izbový, Mezonet
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaJarná
Výmera124 m2
Počet izieb4
Poschodie3 / 2
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Výťahnie
Konštrukcia bytutehla
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Túžite po príchode domov z práce relaxovať v tichej lokalite Starého mesta familiárne nazývanej Malá Praha?

Túžite po dome ale nechcete sa stať taxikármi svojich detí?

Alternatívou je mezonetový byt  - plnohodnotné podlažie a vstavba do podkrovia - v blízkosti centra mesta. 

Chcete vlastniť niečo iné ako typický panelákový alebo tehlový byt?

 

Ak áno, tak tento exkluzívne ponúkaný mezonetový byt sa môže stať Vašim domovom. Vitajte doma!

 

Mezonetový 4. izb. tehlový byt o výmere 123,45 m2 vrátane príslušenstva, ktoré tvorí pivnica o výmere 8,46 m2 vznikol realizáciou vstavby  do podkrovia (mezonetovej časti) do 2. izb. tehlového bytu. Vstup do bytu je na  3. poschodí tehlového obytného domu a  nachádza sa  na dvoch podlažiach - 4. a 5.  nadzemnom podlaží - viď. pôdorys bytu. 

 

1. PODLAŽIE BYTU O VÝMERE 57,03 m2  TVORÍ:

 • chodba  - 7,9  m2 - a z nej sa vchádza do komory, kúpeľne a ďalších izieb
 • komora - 1,1 m2
 • kuchyňa -  10,19 m2 - jej rekonštrukcia sa realizovala  v r. 2010
 • izba - obývacia - 17, 22  m2 
 • izba - spálňa -  15,71  m2 -  do izby sa vchádza z obývacej izby 
 • kúpeľňa spojená s toaletou - 4,21 m2 - nové rozvody vody, odpadu, elektriny, rekonštrukcia realizované v r. 2006
 • schodisko do podkrovia - 4,58 m2

   

Rekonštrukcia tejto časti bytu sa realizovala v dvoch etapách. Výmena okien za nové plastové okná s izolačným dvojsklom a murovanie jadra, výmena sanity, výmena keramických obkladov a dlažby,  výmena rozvodov vody, odpadu, čiastočne elektriny v r. 2006 a v r. 2010 sa realizovala rekonštrukcia kuchyne.  Podlahy v tejto časti bytu sú - keramické dlažby a drevené parkety.

 

2. PODLAŽIE BYTU  o výmere 54,55 m2 (skolaudované v r. 1999 ) TVORÍ :

 • podesta - 1,47 m2
 • izba - obývacia so študentskou časťou -  27,65 m2
 • izba spálňa - 18,80 m2 
 • kúpeľňa s toaletou - 6,63 m2 - sprchový kút 

 

 V podkroví je podhľad z dreveného obkladu, strešné okná zn. Velux. Podlahy sú nové PVC.  

 

Byt je napojený na plyn, elektrinu, mestskú vodu, kanalizáciu.  Mezonet má samostatné merače teplej a studenej vody. Vykurovanie je ústredné teplovodné, radiátory sú oceľové rebrové a doskové s termostatickými hlavicami a meračmi tepla. 

Byt nemá loggiu ani balkón. Čo však nie je problémom - v blízkosti je veľa parkov, Hvozdíkov park, park Komenského, park Angelinum…. 

Byt nie je v lete prehrievaný - je orientovaný na juh a sever. Je to tichá lokalita s minimálnou premávkou.

 

Po úpravách je možné realizovať aj dvojgeneračné bývanie. 

 

Susedia sú bezprovlémoví. Na byte neviazne žiadna ťarcha.

 

Výborné občianske vybavenie v okolí obytného domu Vás určite poteší - poliklinika, pošta, , kostoly, obchodné centrá Merkúr, Tip-Top, reštaurácie, čerpacia stanica,  školy rôzneho typu - jasle, škôlky, vyhľadávaná ZŠ Park Angelinum vzdialená 3 min. pešou chôdzou od obytného domu, Technická Univerzita, UPJŠ, Geriatria, Radnica,  MHD do každej časti Košíc, rýchle spoje… 

 

Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov Parku Komenského, či dva špeciálne vyhradené priestory ako výbežiská pre psov prispievajú ku kultúrnejšiemu a zdravšiemu životnému prostrediu v okolí obytného domu a umožnia Vám bezpečne sa poprechádzať a pohrať sa s deťmi alebo svojimi domácimi miláčikmi. 

 

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.​

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Pri predaji bytu musím oceniť profesionálny prístup maklékry pani Aleny Katonovej. Odporúčam ju ďalším klientom a ďakujem paní Katonovej a realitnej kancelárii za spoluprácu pri predaji bytu. Ďakujem, Lucia

Lucia

Chcela by som sa srdečne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za úžasný servis pri predaji bytu. Neviem, či som sa vôbec niekedy stretla s tak profesionálnym a serióznym prístupom. Veľká vďaka za všetko, do budúcna prajem ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Určite...

Zuzana M.