Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Gazdovský dom / Na predaj rodinný dom v Chyžnom

Na predaj rodinný dom v Chyžnom

67 000,-
1607 m2
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Gazdovský dom
LokalitaBanskobystrický kraj, Revúca, Chyžné
UlicaChyžné
Výmera1607 m2

KRÁSNE PROSTREDIE

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Chyžné v príjemnom prostredí neďaleko Revúcej. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 1607m2, zastavaná plocha je priblížne 100m2. Dom je 3 izbový, dispozične rozdelený na 3 izby, kuchyňu, predsieň a kúpeľňu. Kúrenie v dome je zabezpečené plynovými gamatkami, v dome sa nachádzajú aj kachle na tuhé palivo. Dom je napojený na vodovod a kanalizáciu, samozrejmosťou je elektrina = všetky inžinierské siete. Na pozeku sa nachádza studňa. Pozemok je pekný a veľký vhodný na rôzne využitie. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, možnosť sadenia, vzadu sa taktiež nachádza šopa a hospodárske budovy. Vhodný ako rekreačná chata ale aj ako dom na celoročné využitie.

Cena za túto nehnuteľnosť je 67.000€, možná dohoda na cene. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie ATOMIA, ktorí mi pomohli so sprostredkovaním a kúpou bytu, predovšetkým za ich ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu. Zvlášť sa chcem poďakovať p. Ing. Michaele Oczeákovej za jej flexibilitu, ľudskosť a...

Adrián

Oceňujem odbornosť a ľudský prístup p. Oczeakovej. Predaj bytu za jej pomoci prebehol hladko, previedla ma celým procesom a urcite v buducnosti opat vyuzijem sluzby Atomie.

Veronika