Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Gazdovský dom / Pekný gazdovský dom

Pekný gazdovský dom

39 990,-
574 m2
Iba u násTOP ponuka
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Gazdovský dom
LokalitaKošický kraj, Rožňava, Gočovo
UlicaGočovo
Výmera574 m2

Omrzelo Vás už bývanie v panelákovom byte?

Chcete dopriať sebe a aj svojim deťom hry na vlastnom pozemku?

Chcete si zabezpečiť vlastné biopotraviny, radi pestujete alebo chováte hydinu?

Chcete sa tešiť domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Exkluzívne pre Vás u nás!

 

Tieto a ďalšie vymoženosti Vám umožní bývanie v 3- izb. dome v peknej lokalite Košického kraja, okres Rožňava,   obec Gočovo. Zaujímavý rodinný dom alebo víkendová chalupa  s potenciálom v peknej a tichej lokalite.

Dom sa nachádza 18 km od Rožňavy v peknej prírode Slovenského raja.  Bezproblémoví susedia. 

 

POPIS DOMU

Rodinný dom je jednopodlažný s čiastočným podpivničením a polozapusteným suterénom.  Nachádza sa na pozemku o celkovej výmere 574 m2. Dom je v pôvodnom stave s úpravami. Úpravy - odizolovanie domu, nové rozvody elektriny a vody a odpadu v kúpeľni, nová dlažba, obklady, sanita, zásobník vody. 

Materiál stavby domu je kombinovaný - základy sú kamenné, stavba z nepálenej tehly a dostavba z polovice 50-tych rokov je z  pálenej tehly. Hrubé múry - 50 cm.  Strecha je sedlová, eternik. Nová strecha je z r. 1955. Dom je atypický - gazdovský s uzatvoreným gánkom a s využiteľným polozapusteným suterénom do  terénu pod časťou domu  - napr. na posilňovňu, práčovňu, kuchyňu.  Pôvodný gánok bol v 50 - tych rokoch uzatvorený, realizovala sa tehlový dostavba spálne a zadnej komory s výstupom na povalu.  

 

DISPOZÍCIA DOMU

Zo vstupnej predsiene (uzatvotený gánok) je vstup  do hlavnej obytnej časti  domu, kde sa nachádza - predsieň, kúpeľňa spojená s toaletou, obývacia izba, spálňa, kuchyňa a menšia izba - využívaná ako skladový priestor. V polosuteréne je komora, predsieň, izba s bývalou kuchynskou časťou, kúpeľňa - samostatný vstup z pozemku. V pivničnej časti je technická miestnosť s kotlom a vodárničkou.   Orientácia domu je na juhozápad  a čiastočne severovýchod. Podlahy v izbách sú - drevené repasované parkety, v kuchyni betón s krytinou PVC, kúpeľňa dlažba, obklady.  Okná sú zdvojené drevené. Interiérové zárubne a dvere sú drevené. Kúrenie - ústredné zabezpečené kotlom na plyn. Alternatíva kúrenia sú  - funkčné kachľové pece v jednej izbe a piecka na tuhé palivo v kuchyni.  Dom má dva komíny - jeden na plyn a druhý na kachľovú pec. 

 

SIETE - plyn, elektrika, obecná voda,  odpad je zvedený do  žumpy, ďažďová voda je zvedená do samostatnej šachtičky.

 

Dom je ihneď obývateľný. Možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. 

 

Dom sa nachádza v peknom prostredí. Ďalšie informácie o obci na www.gocovo.sk.

 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

S realitnou kanceláriou som bola veľmi spokojná . Maklérka má profesionálny prístup. Stretnutia boli načas, odpovede na moje otázky jednoznačné a nie zavádzajúce. Odporúčam spoluprácu s danou maklérkou.

Andrea Petrová

Srdečné ďakujem RK Atomia a zvlášť pani Oczeákovej za pomoc pri predaji domu. Spolupráca bola na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni. Ďakujem

Marta G.