realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

3473 m2

Druh ponukyPredaj, Domy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Košická Belá
UlicaKošické Hámre
Výmera3473 m2
Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

0903 901 904
tpetruncik@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

VÝBRONÁ INVESTÍCIA V BLÍZKOSTI VODNEJ NÁDRŽE RUŽÍN IBA 20 km OD KOŠÍC

Ponúkame na predaj chatu - apartmánový dom (dom ubytovacieho zariadenia) v rekreačnej oblasti Ružín, Košické Hámre - Košická Belá. Chata sa nachádza v rekreačnej oblasti v blízkosti vodnej hladiny vo vyhľadávanej lokalite.

Stav nehnuteľnosti:

Chata je momentálne v štádiu rekonštrukcie - pôvodná chata bola zväčšovaná a menená dispozícia, nová strecha, plastové okná, vnútorné stierky, vonkajšia rekonštrukcia. IS: voda, elektrina, kanalizácia.

Dispozícia nehnuteľnosti:

Dispozične je chata rozdelená na: recepciu pri vchode, spoločenskú miestnosť s kuchyňou, wellness centrum s bazénom a apartmány s kúpeľňami na vrchných dvoch poschodiach.

Ku chate prislúcha aj veľký a rovinatý pozemok o výmere 3473m2 - využiteľný na športové aktivity, parkovanie. Možnosť postavenia multifunkčného ihriska. Vynikajúca lokalita na následný prenájom celej chaty, prenájom osobitne apartmánov alebo pre väčšiu rodinu. Ideálna chata na oddych v blízkosti vodnej hladiny vo vyhľadávanej lokalite.

Cena dohodou - viac informácií v RK. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Ďalšie info

Stav objektuvo výstavbe
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Výmera pozemku3473 m2
Rozmery pozemku47x74 m
Typ pozemkuRovinatý, Mierny svah
Energetický certifikátNEMÁ