Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Pekný 6 izbový rodinný dom ihneď obývateľný môže byť Váš, pozemok 2973 m2, REZERVOVANÉ!

Pekný 6 izbový rodinný dom ihneď obývateľný môže byť Váš, pozemok 2973 m2, REZERVOVANÉ!

3D obhliadka, 6 izbový rodinný dom, čiastočná interiérová rekonštrukcia, výmery: suterén 37 m2, I. NP - 98 m2, II. NP - 98 m2, 2973 m2, ihneď obývateľný

169 990,-
2973 m2

VIRTUÁLNA 3D OBHLIADKA

Iba u nás
Rezervované3D Virtuálna obhliadka
3D obhliadka, 6 izbový  rodinný dom, čiastočná interiérová rekonštrukcia, výmery:  suterén 37 m2, I. NP - 98 m2, II. NP - 98 m2, 2973 m2, ihneď obývateľný
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Trstené pri Hornáde
UlicaTrstené pri Hornáde
Výmera2973 m2
Počet izieb6
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbykvádrová
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Túžite po vlastnom bývaní alebo dovolenkovaní  v krásnom prostredí obce Trstené pri Hornáde?

Ste viacčlenná rodina a túžite mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní ? 

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku?

Exkluzívne u nás pre Vás!

Tieto a ďalšie vymoženosti Vám umožní bývanie v 6  izbovom rodinnom dome s príslušenstvom (kuchyňa, komora, kúpeľňa, kotolňa a drobnými stavbami na pozemku). Rodinný dom sa nachádza v peknej lokalite Košického kraja, okres Košice okolie, obec Trstené pri Hornáde, 23 km od južného okraja mesta Košice. Ponúkame Vám rodinný dom alebo víkendový dom   s potenciálom,  v peknej a tichej lokalite.   Dom je postavený na rovinatom pozemku, mierny svah z východu. Pozemok má výmeru  2973 m2  ( z toho záhrady 2212 m2 a 761 zastavané plochy a nádvoria). Ak sa Vám zdá pozemok veľký - je tu možnosť predať časť pozemku susedom a znížiť si tak zároveň cenu nehnuteľnosti. Rodinný dom má dve nadzemné podlažia a je čiastočne podpivničený. Dom je okamžite obývateľný,  má jednu bytovú jednotku ale nie je problém aby mal dve bytové jednotky a stal sa tak domom vhodným na viacgeneračné bývanie. Viacgeneračné bývanie umožňuje aj pozemok za domom, kde je možné postaviť ďalší dom.

POPIS DOMU

Rodinný dom je postavený v zastavanom území obce, v uličnej zástavbe samostatne stojacich rodinných domov. Rodinný dom je murovaný (hrubé 40 cm múry)  z kvádrov, stropy má železobetónové, vnútorné omietky hladké, vonkajšie omietky brizolitové. Strecha je mandzardová, krytina škridlová, je izolovaná sklenenou vatou.

Rodinný dom bol daný do užívania v r. 1968, je v dobrom technickom stave  a interiér je čiastočne rekonštruovaný -  I. a II. NP  bolo rekonštruované v čase od r. 2005 - 2010. Murované jadro, nové rozvody vody, odpadu, elektriky - v časti jadra a kuchyne, obklady, dlažba, nová sanita - rohová vaňa, toaleta, umývadlo so zrkadlom a skrinkou, nová kuchynská linka, prepojenie dvoch izieb  na I. nadzemnom podlaží a vytvorenie veľkej obývacej haly. Chodba - drevený obklad, dlažba, plávajúca podlaha. Okná sú drevené eurookná, so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Podlahy v obytných miestnostiach sú plávajúce laminátové v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Interiérové dvere sú menené, hladké, na báze dreva s presklením. Kuchyňa - nová kuchynská linka, nerezový drez, páková batéria, kombinovaný sporák. Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom dni ešte nabeháte, všetko máte po ruke na prípravu chutnej večere.II. nadzemné podlažie - plávajúca podlaha v dvoch izbách a chodbe, eurookná, nové interiérové dvere. Vykurovanie domu je ústredné. Zdroj tepla je kotol na plyn Leiber, tepelné telesá sú liatinové radiátory.

SIETE

Rodinný dom je napojený na verejné rozvody elektrickej energie a zemného plynu. Vodovod je napojený na vlastnú kopanú studňu, s hĺbkou 10 m a kanalizácia napojená do betónovej žumpy.  Možnosť pripojenia sa na rozvod obecnej vody na ulici.V súteréne -  kotolni je plynový kotol Leiber,  elektroinštaalácia svetelná a motorická, rozvody zemného plynu, teplej a studenej vody.

DISPOZÍCIA  DOMU

Pozrite si virtuálnu 3D obhliadku a pôdorysy podlaží  rodinného domu na stránke atomia.sk alebo na iných stránkach skopírovaním linku do vášho prehliadača:

https://my.matterport.com/show/?m=XPKwLkCHoaT

Suterén - pivničné priestory- sklad, kotol a schodište - výmera zastavanej plochy (ZP)   37,94 m2

I . Nadzemné podlažie tvorí: predsieň, dve izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa s toaletou a schodište na II. nadzemné podlažie - výmera ZP - 9,05 x 10,80 -   97,74 m2

II. Nadzemné podlažie tvorí: chodba a štyri izby - výmera ZP  97,74 m2

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Bezproblémoví susedia.  Dom bez tiarch. K dispozícii po kúpe ihneď na nasťahovanie. Zariadenie domu - vec dohody.

Možnosť zníženia si kúpnej ceny po kúpe domu  predajom časti pozemku susedom.

LOKALITA

Obec je osadená v krásnej prírode Košického kraja. Žije bohatým kultúrnym, športovým a spoločenským životom. Pôsobí tu dedinské ochotnícke divadlo, dychový súbor, ženská, mužská a dievčenská spevácka skupina, futbalový klub, športový klub taekwondo, hokejové kluby, nohejbalový klub, spolok červeného kríža, dve združenia dôchodcov, aktívna je rímsko-katolícka farnosť sv. Anny, materská škola, základná deväťročná škola, občianske združenie rodičov  pri ZŠ, občianske združenie rodičov pri MŠ, pozemkové spoločenstvo urbariátu a komposesorátu, hudobno-zábavná skupina Ščamba a občianske združenie Priatelia trstenskej prírody.

Pri návšteve obce si môžete pozrieť gotický rímsko-katolícky kostol svätej Anny s peknými vnútornými freskami, ktorého počiatky siahajú pravdepodobne do 15. storočia a v jeho areáli sa nachádza taktiež hrobka rodu Soósovcov. Severne od kostola  sa rozprestiera historický židovský cintorín. V blízkosti kostola na Záhradnej ulici sa nachádza torzo bývalého kaštieľa rodiny Kováčovcov, bývalé pivnice kaštieľa. Obcou prechádza náučný chodník Horný Abov, cyklotrasa Hornád a cyklotrasa Košice-Sárospatak, v rámci ktorej je na území obce vybudovaná visutá cyklistická lávka cez rieku Hornád. Za návštevu určite stojí miestna bio farma v areáli bývalého roľníckeho družstva severovýchodne od obce. V rámci ponuky športového a spoločenského vyžitia je k dispozícii multifunkčné ihrisko s umelou trávou v areáli ZŠ, obecné futbalové trávnaté ihrisko s komplexom šatní a sociálnych zariadení a v jeho areáli kryté tanečné pódium. Pekným oddychovým miestom v katastri obce je Starý Hornád, revitalizované územie mŕtveho ramena, bývalého meandru rieky Hornád na ľavej strane v severnej časti obce. 

V tomto rodinnom dome si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax.  Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

 Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Pri kúpe nehnuteľnosti - bytu, som využila služby Vašej kancelárie. S veľmi ústretovým prístupom a všetkými službami vrátane úschovy kúpnej ceny vo Vašej kancelárii som bola maximálne spokojná. Obzvlášť vyslovujem poďakovanie p. Zdenke...

Anna

Touto cestou sa chceme poďakovať Vašej Realitnej kancelárii ATOMIA v zastúpení pani Ing. Katonovej za promptné sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Všetko bolo zabezpečované na vysokej profesionálnej úrovni s maximálnym komfortom pre obe zmluvné strany. Boli sme priebežne informovaní o...

Anka & Vojto S.