realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

16 izbový

780 m2

1 000 000,-

Druh ponukyPredaj, Rodinný dom, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaKmeťova
Výmera780 m2
Počet izieb16
Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

BUDOVA NA PREDAJ V CENTRE MESTA - BÝVANIE, PODNIKANIE AJ AKO INVESTÍCIA

Ponúkame exkluzívne na predaj budovu s pozemkom nachádzajúcu sa na Kmeťovej ulici v širšom centre mesta Košice. Budova je 4-podlažná a prešla úplne kompletnou rekonštrukciou. Kolaudácia rekonštrukcie prebehla v roku 2009. Rekonštrukciu budovy zahŕňa aj: úplne nové rozvody elektriny, plynu, vody a kúrenia aj s hlavnými prípojkami, zmenená dispozícia budovy, nová strecha, zateplenie, úplna rekonštrukcia vnútorných priestorov, okien, podláh, dverí a kúpeľní, výstavba bazénovej haly.

Dispozične je dom ako celok rozdelený na kancelárske priestory, ktoré sú momentálne v prenájme a veľký obytný priestor.

  • Kancelárske priestory: priestor je rozdelený na 3 kancelárie na poschodí + úplne celé podkrovie. Priestory majú kompletne vlastné merače energií a samostatný vchod.
  • Obytný priestor: druhú časť domu tvorí obytný priestor prepojený centrálnym schodiskom. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, obývacia hala s vchodom do kuchyne, kuchyňa zariadená vstavanými (umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rúra, digestor, varná doska, drvič odpadu), špajza, spálňa so šatníkovou časťou a vlastnou kúpeľňou. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby s vlastnými kúpeľňami + pracovňa. Z izieb je prístup na pavlač. V suteréne sa nachádzajú veľké skladové miestnosti s možnosťou využitia aj na iný účel, priestor na posilovanie, kotolňa a zásobník teplej vody, prístup do bazénovej haly. Kúrenie je zabezpečené vlastnými kotlami značky Buderus. 

Záhrada je udržiavaná, zatrávnatená a rovinatá. Na záhrade sa nachádza domček na záhradné náradie a bazénová hala. Bazén má rozmery 3x7m, protiprúd a automatické filtrovanie a dávkovanie chémie. Ohrej bazéna je napojený na solárne panely. V bazénovej hale sa taktiež nachádza sprcha a WC. Dom je napojený na všetky inžinierské siete - voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa momentálne využívaná na polievanie záhrady. Parkovanie je možné na ulici pred budovou - budova sa nachádza v rezidečnej róne. Projekty, pôdorysy každého podlažia a bližšie informácie je možné zaslať na e-mail, prípadne sú k dispozícií u nás v realitnej kancelárií Atomia na Orlej ulici č. 11 v Košiciach. 

  • Celková plocha pozemku: 917m2
  • Úžitková plocha podľa projektov: 779,18m2

Cena za túto nehnuteľnosť je 1.000.000 €. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 904 901.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov2 ks
Typ domuradová zástavba
Typ strechysedlová, pultová
Terasaáno
Oknáiné
OstatnéŠpajza, Pivnica, Sklad, Šatník, Internet, Bazén, Slnečné kolektory
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Studňa, Kanalizácia
Výmera pozemku917 m2
Počet kúpeľní5
Počet WC12
Typ pozemkuRovinatý