realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

16 izbový

780 m2

1 000 000,-

Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Podnikateľské priestory, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaKmeťova
Výmera780 m2
Počet izieb16
Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

0903 901 904
tpetruncik@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

BUDOVA NA PREDAJ V CENTRE MESTA - BÝVANIE, PODNIKANIE AJ AKO INVESTÍCIA

Ponúkame exkluzívne na predaj budovu s pozemkom nachádzajúcu sa na Kmeťovej ulici v širšom centre mesta Košice. Budova je 4-podlažná a prešla úplne kompletnou rekonštrukciou. Kolaudácia rekonštrukcie prebehla v roku 2009. Rekonštrukciu budovy zahŕňa aj: úplne nové rozvody elektriny, plynu, vody a kúrenia aj s hlavnými prípojkami, zmenená dispozícia budovy, nová strecha, zateplenie, úplna rekonštrukcia vnútorných priestorov, okien, podláh, dverí a kúpeľní, výstavba bazénovej haly.

Dispozične je dom ako celok rozdelený na kancelárske priestory, ktoré sú momentálne v prenájme a veľký obytný priestor.

  • Kancelárske priestory: priestor je rozdelený na 3 kancelárie na poschodí + úplne celé podkrovie. Priestory majú kompletne vlastné merače energií a samostatný vchod.
  • Obytný priestor: druhú časť domu tvorí obytný priestor prepojený centrálnym schodiskom. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, obývacia hala s vchodom do kuchyne, kuchyňa zariadená vstavanými (umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rúra, digestor, varná doska, drvič odpadu), špajza, spálňa so šatníkovou časťou a vlastnou kúpeľňou. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby s vlastnými kúpeľňami + pracovňa. Z izieb je prístup na pavlač. V suteréne sa nachádzajú veľké skladové miestnosti s možnosťou využitia aj na iný účel, priestor na posilovanie, kotolňa a zásobník teplej vody, prístup do bazénovej haly. Kúrenie je zabezpečené vlastnými kotlami značky Buderus. 

Záhrada je udržiavaná, zatrávnatená a rovinatá. Na záhrade sa nachádza domček na záhradné náradie a bazénová hala. Bazén má rozmery 3x7m, protiprúd a automatické filtrovanie a dávkovanie chémie. Ohrej bazéna je napojený na solárne panely. V bazénovej hale sa taktiež nachádza sprcha a WC. Dom je napojený na všetky inžinierské siete - voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa momentálne využívaná na polievanie záhrady. Parkovanie je možné na ulici pred budovou - budova sa nachádza v rezidečnej róne. Projekty, pôdorysy každého podlažia a bližšie informácie je možné zaslať na e-mail, prípadne sú k dispozícií u nás v realitnej kancelárií Atomia na Orlej ulici č. 11 v Košiciach. 

  • Celková plocha pozemku: 917m2
  • Úžitková plocha podľa projektov: 779,18m2

Cena za túto nehnuteľnosť je 1.000.000 €. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 904 901.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov2 ks
Typ domuradová zástavba
Typ strechysedlová, pultová
Terasaáno
Oknáiné
OstatnéŠpajza, Pivnica, Sklad, Šatník, Internet, Bazén, Slnečné kolektory
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Studňa, Kanalizácia
Výmera pozemku917 m2
Počet kúpeľní5
Počet WC12
Typ pozemkuRovinatý