Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Pekný rozlohou veľký 5. izb. rodinný dom po rekonštrukcii - odporúčame!

Pekný rozlohou veľký 5. izb. rodinný dom po rekonštrukcii - odporúčame!

5 izb. rodinný dom + príslušenstvo po rekonštrukcii, pozemok 419 m2

64 900,-
419 m2
Iba u násTOP ponuka
5 izb. rodinný dom + príslušenstvo po rekonštrukcii, pozemok  419 m2
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Gelnica, Helcmanovce
UlicaHelcmanovce
Výmera419 m2
Počet izieb5
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, kvádrová, zmiešaná
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Túžite po vlastnom bývaní alebo dovolenkovaní  v krásnom prostredí obce Helcmanovce?

Ste viacčlenná rodina a túžite mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní ? 

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku? Radi si posedíte s priateľmi vo voľňom čase pri krbe?

Exkluzívne pre Vás u nás. 

 

Tieto a ďalšie vymoženosti Vám umožní bývanie v 5- izb. dome v peknej lokalite Košického kraja, okres Gelnica, obec Helcmanovce. Zaujímavý rodinný dom alebo víkendový dom   s potenciálom v peknej a tichej lokalite. Dom sa nachádza 11 km od Gelnice v peknej prírode Slovenského raja.  Bezproblémoví susedia. Dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 419 m2 . Materiál stavby  - tehla, kváder, škvárobetónové tvárnice, strecha nad jednou časťou domu I. nadzemné podlažie  je sedlová, eternik a nad druhou časťou domu II. nadzemné podlažie - je strecha rovná, plechová. 

 

SIETE

Dom je napojený na elektriku, plyn, vodu, odpad.  Odkanalizovanie domu je do  septiku (žumpy), ktorý má dve časti a je dostatočne veľký.  Dom je pripojený na vodu z vlastnej kopanej studne  - hĺbka 15 m, v ktorej je vždy  dostatok vody.  

 

DISPOZÍCIA 

Suterén - dostatočne priestranný, veľká technická miestnosť s osadeným novým kondenzačným  kotlom Buderus so 60 l zásobníkom vody  s rýchloohrevom ( dve špirály), zohriatie vody  do 15 min., ďalší priestor pre rôzne využitie - zámer  osadenie sauny, sprchy - vytvorenie vlastného malého welnesu. 

I . Nadzemné podlažie tvorí:

hospodárska časť, dreváreň - garáž,  letná kuchyňa a pivnica (3x2m),  obytná časť  - predsieň, obývacia izba,  oddychová izba s prípravou na krb, čiastočne prepojená s kuchyňou, špajz, kúpeľňa, toaleta izba, schodisko do suterénu a schodisko na II. nadzemné podlažie

II. Nadzemné podlažie tvorí: 

3 x izba, vstup do povalového priestoru, kde je možné vybudovať ďalší bytový priestor, vstavbu do podkrovia o výmere 55 m2. 

 

REKONŠTRUKCIA

5 - izb. dom + kuchyňa + príslušenstvo -  je po kvalitnej a vkusnej rekonštrukcii realizovanej v roku 2019. Dom sa nachádza na  rovinatom pozemku o výmere 419 m2 (druh pozemku - zastavané plochy a nádvoria).

V dome -  sa realizovala výmena okien za plastové, nové rozvody vody, odpadu, elektr. vedenia, kúrenia vrátané výhrevných telies, osadenie nového kondenzačného kotla,  nové omietky, sádrokartónové stropy, vyrovnávanie a izolácia podláh na I.nadzemnom podlaží, oblôžkové zárubne a dvere na II. nadzemnom podlaží,  nové dlažby, plávajúca podlaha v oddychovej miestnosti,  príprava na krb.  

 
KUCHYŇA

Kuchyňa je vyrobená na mieru do tvaru U, so vstupom do špajzky (uloženie potravín). Kuchyňa má vstavané ešte neužívané spotrebiče  zn. Siemens -   plynová varná doska, el. sporák, mikrovlnka, umývačka riadu  - SÚ SÚČASŤOU CENY NEHNUTEĽNOSTI.

 

KÚPEĽŇA A TOALETA

Kúpeľňa je priestranná, s novými rozvodmi vody, odpadu a prípojkami na vaňu, dvojumývadlo a pračku,  zníženie stropu (kúpeľňový sádrokartón) s novými rozvodmi elektriny. SÚČASŤOU CENY SÚ  -  rebríkový radiátor, sanita, kúpeľňový nábytok skrinka so zrkadlom s led podsvietením.  Nový majiteľ si zrealizuje dokončenie kúpeľne -  obklady -  podľa vlastných predstáv. Samostatná toaleta - príprava na podomietkový systém splachovania Geberit, nový obklad a dlažba. 

 

IZBY

Na  prvom nadzemnom podlaží sa nachádza obývacia izba - podlaha, parkety, oddychová izba - plávajúca podlaha, kuchyňa - podlaha dlažba, komora, predsieň - dlažba, WC, kúpeľňa. 

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 izby so samostatným vstupom, podlahy parkety. V spálni sú parkety repasované, obklad na stene - viď foto. Ďalšie dve izby - využitie - detské izby, hosťovské izby, pracovňa...

 

LOKALITA

Obec je osadená v krásnej prírode Slovenského raja. Obec má základnú a materskú školu, zdravotné stredisko, obchody, vyhľadávanú reštauráciu s welnesom, pekné námestie. 

V roku 2010 bol ukončený projekt  „Rekonštrukcia a modernizácia ZŠ s MŠ v Helcmanovciach“ a v  roku 2011  ukončená „Revitalizácia centra obce Helcmanovce“ financované z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu. Cieľom bolo zvýšenie kvality vybavenosti  centra obce Helcmanovce. Viac o obci na .helcmanovce.sk.

 

VOLAJTE!

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie ATOMIA, ktorí mi pomohli so sprostredkovaním a kúpou bytu, predovšetkým za ich ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu. Zvlášť sa chcem poďakovať p. Ing. Michaele Oczeákovej za jej flexibilitu, ľudskosť a...

Adrián

Profil makléra: Ing. Alena Katonová Som veľmi rada, že som použila služby realitnej kancelárie Atomia s.r.o. a ďakujem hlavne Ing. Alenke Katonovej za sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti, ktorá bola z jej strany zabezpečená na vysokej profesionálnej úrovni. Ďakujem jej za vyčerpávajúcu a...

Katarina