Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Pekný 6. izb. dom po rekonštrukcii v tichej slepej uličke Sečoviec, odporúčame

Pekný 6. izb. dom po rekonštrukcii v tichej slepej uličke Sečoviec, odporúčame

739 m2 rovinnatý pozemok, 6 izb. dvojpodlažný dom po rek., tichá lokalita

111 900,-
220 m2
Iba u nás
Rezervované
739 m2 rovinnatý pozemok, 6 izb. dvojpodlažný dom po rek., tichá lokalita
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Trebišov, Sečovce
UlicaSečovce
Výmera220 m2
Počet izieb6
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete vlastniť dom, ideálny pre bývanie rodiny s deťmi? 

Chcete mať pre svoje deti bezpečný domov?

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na svojom vlastnom pozemku?

Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Chcete mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní?

Chcete sa nasťahovať do domu, v ktorom stačí vymaľovať a môžte bývať?

 

Ak áno, tak tento dom je určený práve Vám -  Vitajte doma!

 

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemné bývanie v murovanom rodinnom dome nachádzajúcom sa  v zastavanom území mesta Sečovce v uličnej zástavbe samostatne stojacich rodinných domov. Vyhľadávaná tichá lokalita a dom nachádzajúci sa na konci slepej uličky je to to najlepšie, čo môžte Vašim terajším alebo aj budúcim deťom z hľadiska ich bezpečnosti poskytnúť. 

 

V tomto rodinnom dome si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax. Vládne v ňom duch lásky, pokoja a šťastia. Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

 

Dvojpodlažný murovaný 6. izb. rodinný  dom s garážou  - je postavený z kvádra.  Dom má šikmú plechovú strechu, ktorá je pravidelne udržiavaná, posledná údržba bola vykonaná pred dvoma rokmi( gumoasfaltový náter). V dome sú osadené plastové okná, vstupné dvere sú taktiež plastové a suchou nohou sa dostanete z garáže do domu.

Podlahy obytných miestností  sú pokryté drevenými podlahami, sociálne zariadenia keramickou dlažbou. 

Podlažia sú prepojené monolitickým schodiskom, nášľapná vrstva schodiska je z masívu a zábradlie je kovové.

 

DISPOZÍCIA  A ĎALŠIE INFORMÁCIE O DOME:

 

Dom má 2 podlažia, I. nadzemné podlažie - prízemie a  II. nadzemné podlažie -  1. poschodie. V dome sa nachádza priestranná garáž  s diaľkovo ovládanou elektrickou bránou, montážnou jamou a elektrickými a vodovodnými rozvodmi.

 

prízemie tvorí -  zádverie, chodba so schodiskom, vstup do garáže, vstup do kotolne a  skladového priestoru,  kúpelňa s vaňou slúžiaca ako práčovňa, toaleta s umývadlom, špajza a priestranná kuchyňa prepojená s obývacou izbou. Prízemie je spoločenskou zónou domu, kde strávite príjemné chvíle s rodinou a s priateľmi.

 

poschodie tvorí - schodisková hala, spálňa s výstupom na loggiu, 3 x detská izba, spálňa s výstupom na loggiu, obývacia izba s výstupom na loggiu, kúpeľňa a  samostatná toaleta.

 

Celková výmera pozemku je -  739 m2

  • zastavané plochy a nádvoria  -  496 m2, z toho: zastavaná plocha domu - 127 m2 (10 x 12,7 m)

  • úžitková výmera obidvoch podlaží - 220 m2, z toho: nebytové priestory - 28,11,  garáž - 17,28

  • výmera záhrady -  243 m2.

 

Rodinný dom je napojený na tieto inžinierske siete:

Verejný vodovod, rozvod elektrickej energie a rozvod plynu.

Odkanalizovanie domu je riešené napojením vnútornej kanalizácie na obecnú kanalizáciu.

Na pozemku je vlastná studňa, ktorá je využívaná na zavlažovanie trávnika v okolí domu.

 

Vnútorné rozvody vody a odpadu sú čiastočne plastové a medené  rozvody elektriny.

 

Kúrenie v dome je ústredné teplovodné s liatinovými radiátormi a zdroj tepla je zabezpečený plynovým kotlom protherm. Kúrenie je ovládané termostatom. V kotolni sa nachádza aj nezávislý plynový zásobník teplej vody. Alternatívou kúrenia je topenie kozubom s liatinovou vložkou a prieduchmi do hlavných častí domu. 

 

Dom je teplý v zime a príjemný v lete. 

 

Kúpeľňa je presvetlená oknom  -  nachádza sa v nej sprchový kút, umývadlo osadené v kúpeľňovej skrinke, kúpeľnový nábytok, zrkadlo, rebríkový radiátor. 

 

Práčovňa   je presvetlená  taktiež oknom a nachádza sa v nej vaňa, práčka a umývadlo. 

 

Kuchyňa v tvare L má dostatok úložného a pracovného priestoru. V kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče  - plynová varná doska,  elektrická rúra a digestor. V kuchyni sa nenabeháte pri príprave obeda či večere, všetko máte po ruke.

Veľkosť kuchyne  4,70 x 3,10 m =  14,57 m2. 

 

Obývacia izba s krbom  je priestranná a prepojená s kuchyňou. Príjemné jarné, jesenné alebo zimné  posedenia celej rodiny pri plápolajúcou ohni v krbe sa môžu stať aj u Vás realitou. Veľkosť obývacej izby je  4,7 x 4 m = 18,80 m2. 

 

Izby na  poschodí  sú  priestranné. Do každej izby je samostatný vstup zo schodiskovej haly. Zo spálne a z obývacej izby  je vstup na loggiu. Schodisko a schodiskové haly sú presvetlené oknami. 

 

izba č.1 -  4,10 x 2,85 m = 11,62 m2
izba č.2 -  3,0 x 4,7 m =  14,10 m2
izba č.3 -  4,1 x 2,73 m =  11,15 m2
spálňa -  4,1 x 4,7 m =  19,27 m2
obývačka -  4,7 x 4,55 m =  21,38 m2 

 

Rekonštrukcia exteriéru

Obnova fasády, strešnej krytiny, osadenie novej kovovej vstupnej brány a oplotenia v prednej časti domu, nové vstupné schodisko, chodník a priestor na terasu zo zámkovej dlažby v záhrade domu,  rekultivácia záhrady, detská hojdačka, šmýkalka. Súčasťou rekonštrukcie exteriéru bolo aj osadenie zámkovej dlažby pred domom a tým sa vytvoril priestor na parkovanie pre ďalšie 3 vozidlá.

 

V rovinnatej a udržiavanej záhrade sú ovocné stromy a priestor na prípadné sadenie plodín. Vychutnáte si tu spoločne strávené chvíle pri hrách s deťmi alebo rodinné a priateľské posedenia napr. pri grile, v priestore terasy nachádzajúcej sa v záhrade. 

 

 V dome je predpríprava pre satelitný príjem televíznych programov s osadenou satelitnou anténou. Internetové pripojenie je realizované cez operátora O2.

 

Na pozemku sa nachádza aj ďalšia murovaná budova s letnou kuchyňou (pripojená na všetky siete)  a skladovými priestormi obsahujúcimi potrebnú techniku na údržbu trávnika a okolia domu.

 

Zariadenie domu je predmetom dohody.

 

Susedia ako aj obyvatelia obce sú bezproblémoví.  Lokalita je bezzáplavová. Čerstvý vzduch a ticho, je to, čo určite hľadá každý budúci majiteľ domu. 

 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907 900 717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com  pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu domu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

 

 

 
Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať pani Ing.Katonovej a taktiež celej realitnej spoločnosti ATOMIA za pomoc pri predaji,hľadaní a kúpe nehnuteľnosti. Hlavne pani Katonovej za ochotu,trpezlivosť,profesionálny a taktiež veľmi milý prístup. Každému mozeme Vaše služby len odporúčať. Dakujeme

Zuzana

Realitnú kanceláriu Atomia, prostredníctvom ktorej sme realizovali kúpu bytu, odporúčam všetkým, ktorí zatiaľ len zvažujú cez ktorú RK by chceli predať alebo kúpiť svoju nehnuteľnosť. Realitných kancelárií je veľmi veľa ale úroveň v nich nie je žiaľ...

rodina Birnsteinová