Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Dvoj a viacgeneračný rodinný dom vzdialený iba 16 km od Košíc! Odporúčame!

Dvoj a viacgeneračný rodinný dom vzdialený iba 16 km od Košíc! Odporúčame!

6 izb. + kuchyňa, dve podkrovné izby, špajz, 2 x balkón, terasa v stup z kuchyne, obývateľný suterén

175 000,-
1300 m2
Iba u nás
6 izb. + kuchyňa, dve podkrovné izby, špajz, 2 x balkón, terasa v stup z kuchyne, obývateľný suterén
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Bohdanovce
UlicaBohdanovce
Výmera1300 m2
Počet izieb6
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov2 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ste veľká rodina?

Túžite po spoločnom viacgeneračnom bývaní?

Chcete bývať v obci, ktorá je vzdialená len 10 minút cesty autom z mestkej časti KE- Sídlisko nad Jazerom?

Omrzel Vás už život v paneláku a chceli by ste si užívať život na dedine a relaxovať prácou v záhrade alebo sedením na terase domu s priateľmi?

Rozmýšľate nad developerským projektom a  chcete v jednobytovom veľkom rodinnom dome ponúknuť po úpravách dve bytové jednotky na predaj?

Realitný maklér Ing. Alena Katonová a Atomia real. kancelária Vám ponúka so súhlasom majiteľa nehnuteľnosť dvojgeneračný dvojpodlažný rodinný dom skolaudovaný v r. 1988 a rekonštruovaný v r. 2014. Dom má 6 izbieb + kuchyňu, možnosť 2 podkrovných izieb, kuchyňu v PP, 2 x balkón, terasu a 1 x výstup na pozemok.  

Rodinný dom sa nachádza len 16 km od Košíc, 10 minút cesty autom z a do Košíc. Do centra obce Bohdanovce je cca 500 m.  Rodinný dom je osadený na upravenom rovinatom pozemku o výmere 1300 m2  ako jedno bytový rodinný dom s možnosťou viacgeneračného bývania s vytvorením dvoch až troch bytov. Rodinný dom je čiastočne podpivničený - jedno podzemné podlažie a s dvoma nadzemnými podlažiami. Dom je samostatne stojaci v zástavbe rodinných domov. Nachádza sa v slepej, tichej uličke. Inžinierske siete - dom je napojený na vodovod, kanalizáciu, plyn a elektriku NN.  Na pozemku sa nachádza ďalší murovaný objekt - garáž s dielňou a terasa - výstup z 1.NP - kuchyne a z pozemku.  

Rekonštrukcia domu zahŕňa: nové rozvody ústredného kúrenia (realizované v zemi a v stene), nové rozvody vody, odpadu, el. rozvody, nové oblôžkové zárubne a dvere,  nové kvalitné značkové vstupné dvere, nová kuchynská linka, terasa, nové plávajúce  podlahy,  nová strecha (nový veniec, nová pomúrnica, nové debnenie, nová krytina Germania Krystal s 30 ročnou zárukou) - vytvorenie dvoch podkrovných priestorov s predprípravou na média - príprava na vstavbu ďalších izieb.

Dom má plastové okná s trojvrstvovým zasklením. 

Dispozícia domu:

1.  podzemné podlažie (PP) - zastavaná plocha 94 m2

- kuchyňa, technická časť izby  s priestorom na kotol, 2 x pivnica, technická miestnosť, kúpeľňa (práčovňa)  - vaňa, umývadlo, schody do 1. nadzemného podlažia

1. nadzemné podlažie (NP) - zastavaná plocha 170 m2

- predsieň, 1 x izba, 1 x spálňa s krbom, 1 x komora (možnosť využitia ako šatník), z tohto podlažia (zo spálne) je výstup na prednú časť pozemku

jednou časťou schodiska sa dostávame do medzipodlažia, kde sa nachádza:

  - kuchyňa s výstupom na veľkú terasu (viď. foto) - sen každej gazdinky, kúpeľňa spojená s toaletou a obývacia izba, z ktorej je výstup na balkón

2. nadzemné podlažie (NP) - zastavaná plocha 76 m2 

- 3 x izba,   1 x s výstupom na balkón a vstup do dvoch podkrovných miestností, z ktorých jednu je možné využiť na vstavbu druhej kúpeľne a toalety a ďalšiu využiť ako tretiu izbu 

Materiál domu:

 betónové základy, objekt s podzemným podlažím s vodorovnou izoláciou. Zvislé nosné konštrukcie sú z monolitického betónu, 1. NP a 2. NP je murované z tehál v hrúbke do 40 cm, deliace konštrukcie sú tehlové. Vodorovné nosné konštrukcie - betónové monolitické. Strecha je nová, krytina plechová  - Germania Krystal so životnosťou 30 rokov. Fasádna omietka je škrabaný brizolit a obklady fasád je z obkladového muriva z  prírodného kameňa. Vnútorné omietky sú  vápenné štukové, stierkové, plsťou hladené. Vnútorné obklady kúpeľne - keramika. 

Vybavenie domu:

1. PP - časť KOTOLŇA  - osadený plynový kotol Buderus a 120 l nádrž - zásobník na vodu, kuchynská linka  

1. NP

- KUCHYŇA  s výstupom na terasu -  je priestranná s dostatočným úložným a pracovným priestorom vďaka kuchynskej linke vyrobenej na mieru. Súčasťou kuchynskej linky sú kvalitné  vstavané spotrebiče - vstavaná el. rúra Elektrolux, umývačka riadku, plynová varná doska, digestor

- KÚPEĽŇA - sprchový kút s novými rozvodmi vody, nová sprchová batéria a hlavica, vaňa, toaleta, predpríprava na rozvody do podkrovných izieb, kúpeľňový nábytok s umývadlom

Príslušenstvo k domu:

Murovaná garáž so skladom  - zastavaná plocha je 43 m2.  Garáž so skladom je postavená z pórobetónových tvárnic, strop je železobetónový. Krov pultový a krytina strechy je z pozinkovaného plechu. Vonkajšia úprava je vápenná hrubá omietka. Okná sú zdvojené s dvojvrstvovým zasklením.

Oplotenie:

Ploty okolo nehnuteľnosti sú: 19 m oplotenia z lomového kameňa, postavené v r. 1988 a výplň plota je drevená zvislá v ráme. Bočné plechové oplotenie  o dĺžke plotu 34 m pozdĺž pozemku bolo postavené v r. 2008. Bočné  oplotenie postavené v r. 1988 o celkovej dĺžke 19,5 m - oceľové stĺpiky a výplň plota zo strojového pletiva. 

Vybavenie obce

V obci je základná občianska vybavenosť strediskovej obce. Doprava v okolí domu : železnica a autobus. Občianska vybavenosť  - úrady, škôlka, základná škola, zdravotné stredisko - pediater, praktický lekár, zubár, lekáreň, sieť obchodov, reštaurácia, potraviny,  základné služby, kultúra, polícia.

Bezproblémoví susedia a v okolí sa nenachádzajú žiadne konfliktné skupiny obyvateľstva. 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

 

      

   

 

 

 

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní pri predaji nášho bytu. Hlavne s maklérkou Ing. Michaelou Oczeákovou, za jej ústretovosť, rýchlosť a profesionálny prístup. Atomiu odporúčame aj iným klientom a hlavne p. Oczeákovú. Ďakujeme.

Ladislav a Edita B.

Touto cestou sa chceme poďakovať Vašej Realitnej kancelárii ATOMIA v zastúpení pani Ing. Katonovej za promptné sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Všetko bolo zabezpečované na vysokej profesionálnej úrovni s maximálnym komfortom pre obe zmluvné strany. Boli sme priebežne informovaní o...

Anka & Vojto S.