realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

7 izbový

2727 m2

450 000,-

Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Ostatné, Chaty a chalupy
LokalitaBorsod-Abaúj-Zemplén (HU), Encsi, Hernádvécse
UlicaRákóczi út
Výmera2727 m2
Počet izieb7
Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

2 DOMY A K TOMU KRÁSNY VEĽKÝ POZEMOK LEN PÁR KILOMETROV OD HRANÍC - 3D OBHLIADKA

Hľadáte pokojné prostredie na bývanie, veľkú záhradu, dvojgeneračné bývanie alebo chcete bývať aj podnikať? Ponúkame na predaj 2 domy s veľkým pozemkom v obci Hernádvécse v Maďarsku neďaleko hraníc so Slovenskom. Na pozemku sa nachádzajú 2 domy - starší žltý dom a nový červený dom. Z inžinierských sietí sú oba domy napojené na elektrinu, obecný vodovod, plyn a odpad je vedený do žumpy.

Žltý dom

Tradičný vidiecky rodinný dom po čiastočnej staršej rekonštrukcii. Dispozične rozdelený na 3 izby - 2 prechodné a 1 neprechodnú izbu, kuchyňu, komoru, kúpeľňu a osobitne WC. V dome boli vymenené elektrické rozvody. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami, ohrev vody je zabezpečený bojlerom. Podkrovie je momentálne neobývateľné, slúžilo ako sklad. Vedľa domu bola postavená garáž na parkovanie alebo ako dielňa.

Pozrite si 3D obhliadku: https://my.matterport.com/show/?m=tGVXR7aqvmB

Červený dom

Červený dom je novostavba rodinného domu postavená pred 2 rokmi. Tento dom je dvojpodlažný. Na prízemí sa nachádza obývačka, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom a na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby na spanie. Strecha domu je sedlová. S domom je spojená aj garáž a pivnica. Dom bol doteraz obývaný iba občasne. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými ohrievačmi a ohrev vody bojlerom.

Pozrite si 3D obhliadku: https://my.matterport.com/show/?m=2Efa4pmLaoH

Pozemok a záhrada

Vstup na pozemok je z hlavnej cesty cez automatickú bránu alebo bránku. Celý pozemok je kompletne oplotený. Na pozemku sa nachádza miesto na parkovanie, altánok na grilovanie, miesto na postavenie mobilného domu, miesto na kempovanie, miesto na bazém alebo vírivku. V celej záhrade je viacero ovocných stromov a kríkov, miesto na sadenie a rôzne dreviny.

Celková výmera pozemku: 2727m2
Celková plocha žltého domu: 98,2m2
Plocha garáže pri žltého dome: 29,6m2
Celková plocha červeného domu: 86,6m2
Plocha garáže a pivnice k červenému domu: 39,1m2

Obec Hernádvécse sa nachádza iba 32km od Košíc a 14km od hraníc so Slovenskom. Obec je výborne dostupná po dialnici Košice - Miskolc prípadne hromadnou dopravou s napojením na vlak. V obci sa nachádza obchod, pošta aj škola. Domy sa dajú obývať pre 2 rodiny, prípadne je možné 1 dom prenajímať na krátkodobý prenájom napr. cez Airbnb. Dom sa nachádza v príjemnom prostredí s dobrými susedmi.

Cena za túto nehnuteľnosť je 450.000€. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Zariadenieáno
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Žumpa
Výmera pozemku2727 m2