Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Pekný 6. izb. dom v obci Kysak ako nový, odporúčame!

Pekný 6. izb. dom v obci Kysak ako nový, odporúčame!

794 m2, 6 izbový dom s prísl., plocha strecha, tichá lokalita

126 600,-
800 m2
Iba u nás
Rezervované
794 m2, 6 izbový dom s prísl., plocha strecha, tichá lokalita
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Kysak
UlicaKysak
Výmera800 m2
Počet izieb6
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

REZERVOVANÉ!

Omrzelo Vás už bývanie v malom panelákovom byte?

Chcete dopriať svojim deťom hry na vlastnom pozemku?

Chcete si  sami zabezpečiť vlastné biopotraviny ?

Chcete bývať v žiadanej a vyhľadávanej obci dostupnej 60 -timi vlakovými spojmi v priebehu dňa - a dostať sa do Košíc  rýchlikom za 10 minút? 

Máte radi priestor, hľadáte dom pre viacgeneračné bývanie alebo sa chcete stať profesionálnou rodinou?

Hľadáte dom, v ktorom sa doteraz trvalo nebývalo a väčšina izieb, vrátane kúpeľní neboli  užívané? 

 

Tieto a ďalšie vymoženosti Vám umožní bývanie v 6 - izb. rodinnom  dome s príslušenstvom nachádzajúcom sa v zastavanom území obce, v uličnej zástavbe stojacich rodinných domov, v peknej a tichej  lokalite Košice okolie -  obec Kysak.  Túto nehnuteľnosť  Vám exkluzívne ponúka a odporúča na kúpu licencovaný realitný maklér  RK Atomia Alena Katonová. Zaujímavý rodinný dom  s potenciálom je vzdialený 20 km z centra Košíc a 22 km z centra  Prešova. 

 

Dom sa nachádza na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 794 m2. Celý pozemok je vedený na portáli katastra ako zastavané plochy a nádvoria. Úžitková výmera domu predstavuje 315 m2, záhrady sú vo výmere 479 m2. Rodinný dom je skolaudovaný v r. 1989.  Rodinný dom má tri podlažia. Jedno podzemné podlažie (PP ) a dve nadzemné (NP)  podlažia. Strecha je plechová a plochá. Materiál stavby je kombinovaný - kváder a tehla. Rodinný dom má zvislú izoláciu. Dom  nebol nikdy v trvalom užívaní, napr. funčná sústava na vykurovanie domu nebola ešte spustená, značkový kotol je pripravený na napojenie, radiátory sú liatinové. Na vykurovanie pri príležitosnom bývaní v dome sa využívali gamatky v jednej z izieb a kúpeľni. Okná sú drevené, zdvojené. Podlahy - v izbách na  I. a II. NP sú drevené parkety a 2 x drevené palubovky, v kúpeľniach je keramická dlažba, WC - PVC, predsiene a chodby dlažba, v I. PP - je PVC. 

 

SIETE: elektrina, plyn, obecná voda, kanalizácia. 

 

Dispozícia domu:

I. podzemné podlažie : kuchyňa so vstupom zo záhrady, priestranná technická miestnosť spojená s práčovňou, priestranný sklad, priestor pod schodiskom, chodba a schodisko na nadzemné podlažia. Samostatne prístupný je sklad pod hlavným vstupom do domu. 

I. nadzemné podlažie : hlavný vstup do domu s predsieňou, priestranná chodba so samostatnými vstupmi do troch izieb, kúpeľne a samostatnej toalety, schodisko. Jedna z izieb sa môže využiť ako kuchyňa. 

II.nadzemné podlažie :  priestranná chodba s galériou, so samostatnými vstupmi do troch izieb, kúpeľne a samostatnej toalety, kumbál.  Z jednej z izieb je výstup na loggiu. Jedna z izieb sa môže pri viacgeneračnom bývaní využiť taktiež na kuchyňu. 

 

Susedia sú bezproblémoví a milí. Obec je bez neprispôsobivých občanov. 

 

Najvyhľadávanejšia obec v lokalite Košice - okolie z dôvodu dostupnosti z mesta Košice. Obec s dostatočným občianskym vybavením - škôlka, základná škola, obecný úrad, zdravotné stredisko, veterinárna ambulancia, polícia, obchody, ihriská…..Podrobnejšie informácie o obci nájdete na http://www.kysak.sk.

 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií. Využite našu pomoc pri zabezpečovaní finančných prostriedkov na kúpu. 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať pani Ing.Katonovej a taktiež celej realitnej spoločnosti ATOMIA za pomoc pri predaji,hľadaní a kúpe nehnuteľnosti. Hlavne pani Katonovej za ochotu,trpezlivosť,profesionálny a taktiež veľmi milý prístup. Každému mozeme Vaše služby len odporúčať. Dakujeme

Zuzana

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri predaji nášho domu. Pani Oczeáková ma profesionálny a hlavne ľudský prístup,s čím som sa už dlho nestretla. Taktiež to prebehlo rýchlo, ústretovosť z každej strany. RK Atomia ďakujeme, odporúčame a zvlášť...

Patricia