Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Pekný, obývateľný 5 izb. dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 2171 m2

Pekný, obývateľný 5 izb. dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 2171 m2

5. izbový rodinný dom, rovinatý pozemok o výmere 2171

87 000,-
2171 m2
Iba u nás
5. izbový rodinný dom, rovinatý pozemok o výmere 2171
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaPrešovský kraj, Vranov nad Topľou, Sečovská Polianka
UlicaSečovská Polianka
Výmera2171 m2
Počet izieb5
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Omrzelo Vás už bývanie v panelákovom byte?

Chcete dopriať sebe a aj svojim deťom hry na vlastnom pozemku?

Chcete si zabezpečiť vlastné biopotraviny, radi pestujete alebo chováte hydinu?

Chcete sa tešiť domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Exkluzívne pre Vás u nás!

Tieto a ďalšie vymoženosti Vám umožní bývanie v 5 - izbovom rodinnom dome v peknej lokalite Prešovského kraja, okres Vranov nad Topľou, obec Sečovská Polianka. Zaujímavý rodinný dom alebo víkendový dom nachádzajúci sa 15 km od mesta Vranov nad Topľou, 10 km od mesta Sečovce a 37 km od mesta Košice - časť  IV. Furča.

POPIS DOMU

Rodinný dom je jednopodlažný s čiastočným podpivničením 1/3 a pultovou strechou. Nachádza sa na rovinnatom pozemku o výmere  2171 m2, z toho je 790 m2  je zastavaná plocha a nádvoria  a 1381 m2  sú záhrady.  Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, realizovanej v čase. 

Materiál stavby domu je kombinovaný -  tehla a kváder.  Dom bol postavený v r. 1960.  V r. 1970 sa pristavili ďalšie izby - predná časť domu  a v r. 1980 sa pristavila chodba a vstupná obývacia hala.

SIETE

Dom je napojený na elektrinu, plyn, vodu zo studne,  je zrealizovaná príprava na pripojenie vody na obecný vodovod. Odkanalizovanie domu je zabezpečené formou kanalizácie. Na pozemku sa nachádza aj žumpa o veľkosti 10 m3.  Kúrenie je ústredné - osadené ročný nový kotol na plyn Protherm.

Stav a rekonštrukcia domu

Rodinný dom je obývateľný. Má 5 izieb, kuchyňu, špajz, 2 x kúpeľnu, 1 x toaletu. Na pozemku sa nachádza ďalšia murovaná stavba - garáž a dielňa. V staršej zadnej časti domu sú zdvojené drevené okná, v hornej novšej časti domu sú od r. 2008  plastové okná. V r. 2008 sa dávali nové rozvody kúrenia (tenšie rozvodné rúrky) a nové radiátory - v obývacej vstupnej hale je hliníkový radiátor a v ďalších izbách plechové radiátory.  Elektrina - zásuvkové obvody sú medené a svetelné obvody sú hliníkové.  Podlahy -  v  hale, v chodbe -  PVC, v spálni a obývacej izbe - drevené podlahy, kúpeľne - keramické obklady a dlažba. Interiérové dvere a vstupné dvere  sú drevené. V chodbe a v obývacej vstupnej hale je kazetový podhľad. Nové rozvody vody, odpadu - kúpeľňa, kuchyňa.  V r. 2008 sa realizovala aj rekonštrukcia strechy novej časti - nové laťovanie, nová asfaltová krytina strechy. Na staršej časti domu je strecha plechová. 

Dom je ihneď obývateľný. Možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. 

Bezproblémoví susedia.

Mesačné platby 120,- eur. 

Dom sa nachádza v peknom prostredí. Ďalšie informácie o obci na www.secovskapolianka.sk.

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Srdečné veľké DAKUJEM, patrí pani Ing. Alenke Katonovej. Ďakujem Vám pani A. Katonová za Váš čas, informovanosť o celom priebehu predaja bytu, bez ohľadu na čas, niekedy to bolo ( aj neskorých nočných hodinách.),profesionalitu, ústretovosť, široký rozsah služieb na vysokej...

Janka

Sales of flat in Kosice old city center, managed by Ing. Oczeakova from Atomia, had been professionaly driven, efficient and accomplished to our entire satisfactiion / warmly recommended Real Estate Agency Predaj bytu v Kosickom starom meste, s Ing. Oczeakovou z Atomie, bol velmi profesionalny, kvalitne poradenstvo, zaverecny akt perfektne pripraveny / plna spokojnost /...

MarekVarhol