Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Tešíte sa z veľkej rodiny, pracujete z domu, máte veľa priateľov, hľadáte dvojgeneračné bývanie? Čítajte ďalej!

Tešíte sa z veľkej rodiny, pracujete z domu, máte veľa priateľov, hľadáte dvojgeneračné bývanie? Čítajte ďalej!

9. izb. dom, po kompletnej rekonštrukcii, 1770 m2 pozemku, krb, 3. kúpeľne

104 990,-
1772 m2
Iba u nás
Znížená cena
9. izb. dom,  po kompletnej rekonštrukcii, 1770 m2 pozemku,  krb, 3. kúpeľne
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Trebišov, Parchovany
UlicaParchovany
Výmera1772 m2
Počet izieb9
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní v obci Parchovany?
Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?
Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku?
Chcete sa nasťahovať do domu, v ktorom stačí vymaľovať a môžete bývať?

Ak áno, tak tento dom je určený práve Vám -  Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemné bývanie v murovanom  rodinnom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou s použitím kvalitných materiálov. Dom sa nachádza na okraji obce v pokojnom prostredí s dobrými susedmi.

 

V tomto rodinnom dome si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax. Vládne v ňom duch lásky, pokoja a šťastia. Príďte sa o tom presvedčiť aj sami! Ponúkame na predaj pekný 9-izbový rodinný dom v obci Parchovany, okres Trebišov, ktorý je možné využiť aj ako dvojgeneračný. Murovaný dvojpodlažný 9. izb. rodinný  dom  +  priestranná  kuchyňa  a  jedáleň  s  priamym  vstupom  na  terasu  - je postavený zo zmiešaného materiálu (kváder, tehla) a zateplený tvrdeným Nobasilom (hrúbka 5 cm a termoizolačnou omietkou - http://fasada-sanace.cz/videa/). Sedlová strecha je pokrytá strešnou krytinou z lakoplastovaného plechu zn. Ruuki, Strešná konštrukcia je drevená. V dome sú osadené plastové okná zn. Rehau

Obytné miestnosti sú pokryté plávajúcimi podlahami na 1. NP, drevené podlahy sú na 2. NP, sociálne zariadenia a kuchyňa keramickou dlažbou. Svetlá výška jednotlivých podlaží je 2,6 m. Dom je čiastočne podpivničený.

Podlažia sú prepojené monolitickým schodiskom presvetleným strešným oknom, nášľapná vrstva a zábradlie sú z masívu. 

DISPOZÍCIA DOMU:

Dom je orientovaný na juhozápad, má 2 pivnice, prízemie s terasou a  podkrovie. 

prízemie tvorí - vstupná hala 9 m2, príručná miestnosť 2,5 m2, schodisko, kúpeľňa s WC 6 m2, hosťovská izba 16 m2, posilňovňa s úložným priestorom 16 m2, obývacia izba s krbom 25 m2, kuchyňa s jedálňou a s výstupom na terasu 17,5 m2, spálňa 14 m2, kúpeľňa s WC 3 m2, šatník 3 m2.

podkrovie  - 5 x izba, 1 x loggia - výstup z jednej izby,  kúpeľňa s WC, chodba. V každej izbe sú drevené podlahy, oblôžkové zárubne a vstavané skrine so zrkadlovými dverami.

Výmera pozemku je 1.772 m2
Rozmery pozemku sú cca 110 x 16m
Zastavaná plocha obytného domu je 140 m2. 
Zastavaná plocha dvora je  33 m2. (prístrešok na auto + záhradný domček)
Výmera záhrady je 1.600  m2.
Úžitková plocha domu je 250 m2
Úžitková plocha prvého podlažia je 120  m2. Úžitková plocha druhého podlažia je 130 m2  a terasy cca 20 m2. 

 

Rodinný dom je napojený na tieto inžinierske siete:

verejný vodovod, vlastná studňa s pitnou vodou, rozvod elektrickej energie 230V / 400V a rozvod plynu.

Vnútorné rozvody vody a odpadu sú plastové, rozvody elektriny sú medené, rozvody ústredného kúrenia sú  PEX-AL-PEX (plast-hliník ). Dom má aj cirkuláciu teplej vody so samostatným čerpadlom Grundfos. V pivnici je prepojenie prívodu vody studňa/ verejný vodovod. Dom má signalizačne zariadenie s tel.ústredňou, CO senzor, požiarny a plynový senzor, núdzové osvetlenie v prípade výpadku prúdu v podkroví.

Kúrenie v dome je ústredné teplovodné s oceľovými panelovými radiátormi a zdroj tepla je zabezpečený novým špičkovým plynovým kotlom zn. ACV + 130 lt. externý nerezový zásobník teplej vody. Kúrenie je ovládané prenosným bezdrôtovým termostatom. Kotol zabezpečuje aj ohrev teplej vody. V kúpeľniach je teplovodné  podlahové kúrenie. Dom je teplý v zime a príjemný v lete. Výhodou tohto domu sú nízke mesačné prevádzkové náklady vo výške 160€.  (plyn  90€, elektrina 40€  a voda 30€ ). Krb na drevo a brikety s vložkou Haas & Sohn – Jonava, výkon 8,8 kW, účinnosť 78% s prieduchmi aj do horného podlažia. Krb sa nachádza v obývacej izbe. Krb je vyvedený do komína zn. Schiedel. 

Kúpeľne :

prízemie:             1. kúpeľňa - sprchový kút, toaleta, bidet, umývadlo, rebríkový radiátor, práčka, priestranná.

                          2. kúpeľňa - vchod zo spálne, sprchový kút, toaleta, umývadlo, rebríkový radiátor.

podkrovie :           3. kúpeľňa - rohová vaňa, 2 x umývadlo, bidet, veľké zrkadlo, rebríkový radiátor, práčka. Je presvetlená strešným oknom.

V kúpeľniach sú použité sanita a keramika značky RAKO a RAVAK. 

Kuchyňa je úplne nová s kvalitným kovaním, má dostatok úložného a pracovného priestoru. V kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče, elektrická rúra zn. Electrolux, indukčná / el. varná doska - Electrolux, umývačka riadu - Bosh, mikrovlná rúra – Gorenie, vysúvacia batéria - Grohe. Kuchynská linka je v tvare U. Z kuchyne sa  presuniete do slnkom zaliatej terasy počas celého dňa (orientovaná z juhozápadnej strany), kde si môžete s priateľmi vychutnať šálku kávy alebo čaju v ktoromkoľvek čase s výhľadom na bylinkovú záhradku.

Záhrada: v rovinatej a udržiavanej záhrade sú mladé ovocné stromy, rôzne druhy šľachteného viniča  a priestor na sadenie plodín. Zámková dlažba o rozlohe 4 x 4m pre nadzemný bazén, príp. trampolínu. Vychutnáte si tu spoločne strávené chvíle pri hrách s deťmi alebo rodinné a priateľské posedenia pri grile. Záhrada je rozdelená na sektor relaxu a záhrady s ovocnými stromami a viničom.

Na osvetlenom dvore sú zatrávňovacie pásy s obrubníkmi ako prístupová cesta k prístrešku na auto a do záhradného domčeka, využívaného aj ako dielňa. 

V dome je rozvod pre satelitný príjem televíznych programov na obidvoch poschodiach s osadenou satelitnou anténou. Internetové pripojenie je realizované ISDN linkou cez Orange.

Zariadenie domu je predmetom dohody. Súčasťou ceny domu sú aj vstavané skrine v izbách, šatníky, regály v sklade, kompletné vybavenie kúpeľní a pod.

Susedia ako aj obyvatelia obce sú bezproblémoví. Lokalita je bez záplavová. Čerstvý vzduch a ticho je to, čo určite hľadá každý budúci majiteľ domu. 

Obec Parchovany s 1900 obyvateľmi poskytuje základné občianskej vybavenie - materskú školu, základnú školu, poštu, detské ihriská, futbalové ihrisko, potraviny, pohostinstvo, reštaurácia, stavebniny, holičstvo, sakrálne stavby. Lekárska a dentálna starostlivosť je zabezpečená v určitých dňoch. V strede obce je situovaný historický park grófa Andrássyho s rybníkom. Obyvatelia obce využívajú vzhľadom na blízkosť obce všetky výhody mesta Sečovce alebo Vranov nad Topľou, Trebišov či Michalovce. Autobusové spojenia sú veľmi dobré na všetky strany.

Páči sa Vám tento dom? Ďalšie fotografie z domu a pozemku Vám budú zaslané.  Zavolajte čím skôr na t.č. 0907 900 717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com  pretože tu sa nachádza Váš domov. 

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu domu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Vasu realitku vysoko odporucame

Iveta Hupkova, Ingrid Combs

Srdečné veľké DAKUJEM, patrí pani Ing. Alenke Katonovej. Ďakujem Vám pani A. Katonová za Váš čas, informovanosť o celom priebehu predaja bytu, bez ohľadu na čas, niekedy to bolo ( aj neskorých nočných hodinách.),profesionalitu, ústretovosť, široký rozsah služieb na vysokej...

Janka