Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Predaj viacgeneračného domu v Hriadkach, odporúčame! Dohoda istá!

Predaj viacgeneračného domu v Hriadkach, odporúčame! Dohoda istá!

5 izb. rodinný dom + polosuterén, 1721 m2 záhrady, 716 zastavané plochy a nádvoria

52 900,-
180 m2
Iba u násTOP ponuka
Znížená cena
5 izb. rodinný dom + polosuterén, 1721 m2 záhrady,  716 zastavané plochy a nádvoria
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Trebišov, Hriadky
UlicaHriadky
Výmera180 m2
Počet izieb5
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ste veľká rodina?

Túžite po spoločnom viacgeneračnom bývaní?

Chcete bývať v obci, ktorá je dopravným uzlom a bezproblémovo sa dostanete spojmi SAD na smer Košice, Michalovce, Vranov nad Topľou a Trebišov?

Omrzel Vás už život v paneláku a chceli by ste si užívať život na dedine a relaxovať prácou v záhradke?

Ak áno, tak Vám ponúkame na predaj jednopodlažný 5 izb.  obytný dom skolaudovaný v  r. cca 1970.  Pozemok je o výmere 2437 m2, z toho zastavané plochy sú : 716 m2 a 1721 m2 sú záhrady.  Dom mal   v minulosti obývaný polosuterén a  je spojený so starším gazdovským domom postavený z kvádra  - 2 x izba, kuchyňa. Eterniková strecha domu je pultová a umožňuje zobytnenie podkrovia (v súčasnosti má vykier s oknom a výstupom na balkón). Dom je z kvádra, okná sú zdvojené drevené s vonkajšími hliníkovými žalúziami. Dom je napojený na  inžinierske siete - obecnú vodu, plyn a elektriku. Odpad formou žumpy.   Kúrenie je ústredné.  Prístup k domu je z hlavnej cesty. 

Dispozícia domu: 

Polosuterén: 2 x izba, kuchyňa,  skladové priestory, technická miestnosť, vstup do garáže. 

1. nadzemné podlažie: 5 x izba, kúpeľňa, ktorej súčasťou je toaleta, pripojenie na pračku, komora, prepojenie so vstupom do suterénu a do staršieho domu. 

Starší dom: kuchyňa, 2 x izba.

Dom je čiastočne podpivničený. 

Orientácia domu - JV a SZ. Dom je vhodný na viacgeneračné bývanie, príp. na podnikanie spojené s bývaním. Bezproblémoví susedia. Možná dohoda na cene. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 Exkluzívne pre  Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chceme poďakovať maklérke pani Ing. Katonovej za jej ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup pri kúpe nášho bytu. Nakoľko z našej strany to už bola štvrtá realizácia v rámci realít, tak môžme porovnávať. Ak sa rozhodnete využiť služby...

Peter Š.

Chcela by som veľmi pekne poďakovať maklérke pani Oczeákovej za jej profesionalitu pri predaji môjho rodinného domu. Chcem vyzdvihnúť jej šikovnosť, ústretovosť, ľudský prístup a profesionálne jednanie. Vedela zodpovedať všetky moje otázky a previedla ma celým obchodom od...

Lucia