Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Veľmi pekný rodinný dom s veľkým pozemkom v Nižnej Kamenici

Veľmi pekný rodinný dom s veľkým pozemkom v Nižnej Kamenici

0,-
237 m2
Iba u násTOP ponuka
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Nižná Kamenica
UlicaNižná Kamenica
Výmera237 m2
Počet izieb4
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, kamenná, kvádrová
Typ strechysedlová
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom v obci Nižná Kamenica (23 km od KE)

Dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom s úžitkovou plochou 237 m2 s predzáhradkou, dvorom a záhradou. Dom bol postavený v roku 1972, v roku 2000 bola zahájená rekonštrukcia a po rekonštrukcii bol daný do užívania v r. 2007. Energetický certifikát B/A1. K rodinnému domu prináleží dvojgaráž, altán, šopa, hospodárska budova a veľká úžitková udržiavaná záhrada.

DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU:

1.nadzemné podlažie-úžitková plocha cca 127 m2–zádverie, chodba, schodisko, kuchyňa s obývacou izbou, kúpeľňa , WC, technická miestnosť a komora.Kuchyňa - kuchynská linka je z dreva, disponuje vstavanými spotrebičmi - elektrická rúra, indukčná varná platňa,  chladnička a umývačka riadu.

2.nadzemné podlažie-úžitková plocha 110 m2 – disponuje chodbou, schodiskom, kúpeľňou s WC, 3 x spálňou a pracovňou na podeste. Na chodbe sa nachádzajú padacie schody pre výlez do podkrovia, kde je veľký úložný priestor.

MATERIÁL: prízemie - nosné steny z kameňa, poschodie -nosné steny z kvádra, deliace priečky z tehál, strecha je z tehlovej škridle TONDACH, drevené EURO okná s 2-sklom, zateplenie tepelnoizolačnými doskami Styrcon 10 cm s výborným Fázovým posunom so škrabanou silikátovou omietkou, lepené drevené podlahy a keramická dlažba, zabudované vonkajšie hliníkové izolačné okenné rolety.

VYKUROVANIE: na prízemí  pecová vložka Brunner s ohrevom vody – hlavné kúrenie drevom, automatická regulácia horenia – pre hypokaustové a teplovodné podlahové vykurovanie doplnené radiátormi Korad, v kuchyni kachľový sporák, v dvoch izbách je vykurovanie doplnené aj kachľovými pecami. Záložným zdrojom je elektrický kotol f. Protherm. Ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom 300 litrov s tromi solárnymi panelmi umiestnenými na streche domu.

IS: elektrina, obecný vodovod, studňa, malá čistiareň odpadových vôd, solárne panely, obecná kanalizácia je v ceste pred domom, prichystaná na napojenie odpadových vôd.

POZEMOK: celková výmera 2 480 m2, je slnečný a mierne svahovitý s orientáciou V-Z. Úžitková záhrada (1 386 m2)je udržiavaná s ovocnými stromami. Na pozemku je možné postavenie dvoch ďalších stavieb (domov).

Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza aj dvojgaráž, altánok, šopa a hospodárska budova.

Dvojgarážpostavená v r. 2017, zastavaná plocha 90 m2, materiál tvárnice YTONG, so zateplenou strechou, brána sekčná elektr. ovládanie, rozvod elektriny a studenej vody, samostatné WC, teplosálavá pec Nordpeis, „ zateplená“  studená komora a podkrovný úložný priestor.V garáži je umiestnená malá vodáreň s rozvodom pre obecnú a studňovú vodu. Tento objekt je perspektívne vhodný aj na rôzne druhy podnikania.

Altánok– postavený v r. 2012, zastavaná plocha 30 m2, drevená konštrukcia s betónovou zadnou stenou disponuje rozvodom 220V, murovaným kozubom so sporákom, pekárnikom a udiarňou. 

Šopa – drevená konštrukcia, nadväzuje na garáž, rozvod 220V a 380V.

Hospodárska budova – drevená konštrukcia, zastavaná plocha 44 m2.

STUDŇA  kopaná s betónovými skružami hlbka 7 metrov, zrekonštruaovaná r. 2018 – čistenie, vyvložkovanie a výmena poškodených skruží.

LOKALITA

Obec Nižná Kamenica je situovaná len 5 km od napojenia na dialnicu D1 Bidovce Budimír. Má približne 600 obyvateľov a dobrú občiansku vybavenosť - materská škola, základná škola I. stupňa, potraviny, obecný úrad. Zdravotné stredisko je v obci Bidovce (5 km) Dopravné spojenie do obce je autobusom. Obec je tichá, obkolesená príjemným prostredím a je bez neprispôsobivých obyvateľov.

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ (rezervačnej zmluvy), Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrh na vklad  KZ do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní nehnuteľnosti s vyplnením odovzdávacieho protokolu, kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

V prípade otázok ohľadom ceny, podrobných fotografií a obhliadok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 855 458 alebo mailom: vagner@atomia.sk

 

 

 

 

 

Realitný maklér

Ing. Juraj Vagner

+421 903 855 458
vagner@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Už v minulosti som využil služby realitnej kancelárie Atomia, kedy mi kúpu, či prenájom bytu sprostredkovala na vysoko odbornej úrovni p. Alena Katonová. Preto som ju ani tentokrát neváhal kontaktovať pre sprostredkovanie predaja bytu a opäť som bol s jej službami nadmieru spokojný. Touto cestou by som...

Alexander Szoták

Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie ATOMIA, ktorí mi pomohli so sprostredkovaním a kúpou bytu, predovšetkým za ich ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu. Zvlášť sa chcem poďakovať p. Ing. Michaele Oczeákovej za jej flexibilitu, ľudskosť a...

Adrián